Skoči na vsebino
Hypermiling
Napisano

Hja sej... ampak si videl kak?en je bil interes ?e samo med nami samimi :(

 

?koda, je pa res, da tako zame kot za Juresa je bil tole vseeno stro?ek v najinih prora?unih ampak, ?e nekaj obljubimo, da se bo naredilo je pa? treba tud zobe stisnt pa to narest. Jebat ga ?lanstvo v klubu pa? niso samo ugodnosti in popusti ampak je treba neki za to tudi vlo?it. ?koda pa da ni klub od tega ve? imel (mislim promocijsko) ampak zaradi pi?kave udele?be je verjetno celo bolje, da nismo bili medijsko podprti, ker potem bi ?ele izpadli bedno in neresno. :wacko:

 

 

Interes je ze bil...samo kot kaze datum ni bil najbolj posrecen...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Doctor v akciji, na? Darjan je pa na? Darjan ;)

 

 

Na dvigalu pa moja bivsa :P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

Brezuspe?no.

 

... trgovina Peki je kje? Ne spomnim se, da bi jo kdaj videl. Vsaj ne pri nas (Nova Gorica z okolico).

 

 

 

Ajdovscina >> http://www.peki.si/vsebine/o-podjetju

 

Sicer na spletni strani nisem nasel pujskov... je pa najbolje poklicati, ce imajo kaj podobnega :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

Nekdo je na cestninski postaji Torovo menda trescil v zascitno ograjo ... Se izgleda ni znal odlociti, ali bi sel po pasu za avtomobile, ali bi sel na tistega za kamione :)

 

Ravno slisal po radiju... DARSova kamera pa kaze tole:

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Boss Almighty? :P

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Ja pa deset min do postaje pol....po uradni poti.... :P

 

 

Noja...ravno 10 minut ni... edino ce gres po vseh stirih in na vsakem vogalu dvignes taco :) ...

 

Google Maps pravi, da je pe? 3 minute oz. 270 metrov :)

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

Tisto tam, kjer je zaprto, ocitno ni zemljisce od S? ampak od teh, ki prodajajo kuriva (pelete, premog,...) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Ce kdo ve kaj je to, dobi kepico sladoled..:)

 

Menda naj bi to bilo nekako tole >> Na tem svetu so tri vrste ?ensk :) ali ?enskih organov (Femrash Google ne zna prevesti ... prevede v "Grange" ... :blink:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kateri mobilec je vreden svojga dnarja
Napisano

Sem rekel, bom ta?as dal oglas na bolho za 4S - 16 klicev v 15 minutah, nekdo la?en ajfona pri?el iz slu?be in ga vzel 44min po oglasu...

 

 

Si dal dobro ceno verjetno... ker zdajle je poplava oglasov, ko je predstavljen novi model :D ...

 

Torej si ostal brez telefona ... Ce ti je HTC One prevelik, sem bil ravno danes na predstavitvi HTC One mini, ki je hardversko zelo podoben HTC One, le da ima manjsi zaslon ... in posledicno ni tako velik ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Prodajna cena brez aneksa naj bi bila okoli 480? ... koliko bo pa pri operaterjih pa se niso znali povedati... samo da bo v kratkem v ponudbi ...

 

Bo pa izgleda zanimiv tudi HTC Desire 601 za malo manj denarja ...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kateri mobilec je vreden svojga dnarja
Napisano

Ma na?i so ?li iz BES na exchange...... :vskalo::vskalo: Tudi 5 naj bi imela bolj?o kot moj 4S, lari fari, litvancu je dr?ala enako ko sva bla skup

 

 

Petka ima sicer malo mocnejso baterijo... ampak ima tudi vecji zaslon in mocnejsi procesor... zato je glede baterije po mojih izkusnjah nekje podobno pri obeh (4s in 5) ...

 

A nisi rekel, da ima BB tudi native Exchange podporo? Drugace pa imas lahko BIS... Pri nas v firmi imamo tudi Exchange server... in sta se dva ali trije, ki uporabljajo BlackBerry preko BIS ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kateri mobilec je vreden svojga dnarja
Napisano

Jest - ti si pravi naslov za vprasanje:

 

Kateri mobilec danes mi priporocas, kar potrebujem je:

 

- klici, sms

- blutut

- dober foto

- activesync / exchange s priponkami

- B A T E R I J A!!!!!!!!!!!!!!!

- ne prevelik ala note

Iphone umira. Brez dodatne baterije in vsaj 2x polnjenja ne vzdrzi dneva. Marca 2014 mi potece vezava ampak zaradi sluzbenih potreb tud placam predcasen odkup....

 

V bistvu je vecina top mobilnikov z vsemi temi lastnostmi... edino ena je izjema... in to je ravno baterija, ki je pri tebi napisana z velikimi crkami :) ...

 

Ravnokar poteka predstavitev iPhone 5C in iPhone 5S ... 5S naj bi imel boljso baterijo...

 

Objavljena slika

 

Za ostalo si pa rekel, da si itak ze probal (Blackberry,...).

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Internet na Hrvaskem med dopustom
Napisano

No, tudi jaz ?e 10let delam v takem oddelku :P

 

Povezave med operaterji seveda obstajajo, lahko se tudi zaba?ejo, ampak to ne vpliva na hitrost prenosa podatkov. Tukaj gre za pot med mobilnim aparatom, bazne postaje postaje iz katere le-ta dobiva signal in kontrolerja ter drugih pomembnih omre?nih elementov.

V primeru roaminga uporabnik uporablja tuje omre?je in slovenski operaterji v tem primeru ne moremo vplivati na hitrost delovanja. Na samo hitrost vpliva veliko dejavnikov, od trenutnega ?tevila aktivnih uporabnikov, kapacitetne zmogljivosti trenutne bazne postaje na kateri uporabnik vzpostavi podatkovno sejo, do zunanjih interferenc, kar je v bli?ini Italjanov stalna praksa :)

Ne pozabimo, da gre tukaj za zra?ni interface, ki seveda nikoli ne bo enak kablu...

 

Tvoja hitrost lahko varira od ?tevila trenutnih uporabnikov (peak traffic v glavni prometni uri je nemogo?e 100% shendlat, da bodo imeli vsi naenkrat 20mega troughputa), kvalitete in jakosti signala ter konfiguracije bazne postaje (mobilc ali USB stick na istem mestu merita celice razli?nih baznih postaj hkrati, zato ni nujno, da se seja vzpostavi vedno na isti... ?eprav je uporabnik lokacijsko na istem mestu..)

 

Hitrost bi se lahko zmanj?ala edino v primeru shapinga, ampak tega mi nimamo vklju?enega.. ;)

 

LP

 

Ampak glede na to, da dobim slovenski IP, promet ne gre direktno v medmreuje... Ampak gre preko linka do centrale tvojega operaterja in potem sele v medmrezje... In ta link med tujim in domacim operaterjem je lahko tudi ozko grlo... Prej, preden so dqli ven tako akcijo, tega prometa ni bilo ravno veliko, ker je bil obuctno predrag... Zato so morali ta clen v "verigi" okrepiti, ker bi drugace bil ozko grlo, ne glede na to, koliko je prosto ali zabasano omrezje, v katerem gostujes... Hitrost je vedno samo taka, kot jo dopusca najsibkejsi clen v verigi...

 

 

Se IP z vstavljeno Si.mobilovo kartico preko VIPnet-a...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Internet na Hrvaskem med dopustom
Napisano

Jest, meni siol tv ni delal na hrva?kem. Torej to pomeni, da nisem imel slovenskega IPja.

 

 

Preko Simobila menda deluje... Jaz nimam SiolTV, da bi sam probal...

 

Preko Mobitela pa je tako, da oni vedo, kdaj si ti v tujini, ceprav imas slovenski IP... in ocitno blokirajo tak promet... To je slaba laatnost tea, da gre za isto podjetje (Siol, Mobitel = Telekom)... :harhar:

 

Se pravi ni ?isto tako kot pravi Jest al kako? Kaj je pol s tistim "najemom/pipco" pasovne ?irine? Je kej na tem ali ni?

 

 

Jaz sem info dobil od kolega, ki dela pri enem od operaterjev v oddelku, ki je odgovoren za delovanje omrezja... Menda je bil prve dni, ko so zaceli s to akcijo, link takoj zafilan in so potem hitro pojacali kapacitete...

 

Hgveda je pa tako, da ce ima lokalni operater zafilano pipco, da potem nima veze, kaksna je pipca naprej...

 

 

Trenutni IP, ki ga imam, ko sem prikljucen preko Mobitel-a na omrezju T-Mobile na Pagu...

 

Objavljena slika

 

Sem pa danes zalaufal speedtest na plazi Cista na Pagu in sem imel preko VIPnet-a hitrost downloada okoli 10 mbps, upload pa okoli 3 mbps...

 

Objavljena slika

 

Brez skrbi gledam lahko tudi TV ... preko Voyo ali RTVSLO... Sem in tja... kaksna porocila... V 10ih dneh gotovo ne bom presegel kolicne 20GB, da bi se hitrost znizala... Vceraaj ali predvcerajsnjim sem pogledal na MiFi routerju in jembil online okoli 60 ur, preneseno pa je bilo 3,35 GB...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Internet na Hrvaskem med dopustom
Napisano

Sva?ta... ?e je tko kot pravi? pol tole ni vredno niti 1? kaj ?ele 10.

 

 

Meni je cist cool... Deluje OK... hitrosti so zadostne tudi za streamanje recimo preko Voyo... Ali pa poslusanje radija... Tega z njihivi kartico vezjetno ne bi pocel, ker je prenos omejen... Tukaj pa imas za 10? neomejeno... Le po prenesenih 20GB se hitrost zmanjsa se mi zdi, da na 128 kbps... Samo 20 GB je dosti... Ker verjetno noben ne prenasa filmov preko torrentov... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.