Skoči na vsebino
Pohvalite se,...
Napisano
Pred eno uro je godlike napisal:

Če je bla ok, potem ni.

 

Bila je ok, ampak proti koncu sem nekako stagniral.

 

pred 7 minutami je Z M A J napisal:

Ni, to je za v Hvalilnik. Čestitke! :)

 

Hvala :) 

 

pred 5 minutami je NevLado napisal:

Čestitke, povej več!

 

Manj dela, večja plača, ali oboje?

 

Sej bi rekel, da ker odhajam iz JU, da ni bilo dela, ampak ga je bilo kar konkretno :D Mislim, da bo tukaj še nekoliko več, ampak predvsem manj generičnega dela. Velik različnih izzivov.

Plača bo večja, trinajsta plača, regres 2x višji :) Bom pa tudi več na terenu, ampak se veselim, ker sem po srcu in izobrazbi gradbenik :) 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Sem gledal zadnjič en YT na to temo. Jedersko orožje bi bilo trenutno vsaj 100x močnejše kot je bilo nad Japonsko, in seveda bi Rusija posegla tudi po Evropi, predvsem po Londonu, ki naj bi tudi skrival konice.

Največji problem je jederska zima, kjer bi vsaj v Evropi preživel manjši procent ljudi in lahko se kar zavedamo, da ne bomo med preživelimi. Fuck it, smo kolateralna škoda 😵‍💫

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Tole ne bo nikoli uredu, žal.

Vse skupaj je pa že uvod v 3. svetovno vojno. Izrael in okolica, Ukrajina-Rusija, Azerbajžan-Gruzija, Osetija, ZDA-Rusija, Bosna-Srbija-Kosovo, ZDA-Bližnji vzhod, Kitajska-Tajvan, Kitajska-Japonska, Severna K.-Južna K.. Afrike najbolj, da ne omenjam. Jedersko orožje je tudi že postalo samoumnevno, pred leti pa kar tabu tema.

 

Kakšen lep svet puščamo zanamcem 🙂

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 30 minutami je Boss napisal:

in misliš, da bi na Sv. Višarje oplaknil Primoža. 😜

 

Brez problema, on goni že celo sezono pa je zmatran,

jaz sem naredil par kilometrov po LJ...takoj ga dol pahnem :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 2 urama je mazdaman napisal:

Ni sicer enako a Golob je zaslužnima Marjanu in Alenki vseeno povrnil za njune zasluge z dobro plačano službo.

 

Ne vem za Šarca, ampak Bratuškova kar dobro dela na infrastrukturnem, iz prve roke povem (ok, to se narobe sliši 😀).

Včeraj sem se tudi vozil po Koroški in svaka jim čast za obnovo cest in ostalih logističnih povezav.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 1 uro je Boss napisal:

No za razliko je tale vsaj odstopila in jo Taubi ni rehabilitiral. Jajo tega ni zmogel navkljub Hojsovi odstopni izjavi. Tko da vsaj to, da če odstopijo oziroma so odstopljeni so pol adijo in niso neki jo-jo funkcionarji tipa zdaj je tu, pol ga ni pa je spet nazaj.

 

Ah Hojs, za njega je DRI uvedel novo delovno mesto: mešalec megle :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano (urejeno)

Fuzbal ne, sem pa tole zadnč naroču :)

Mal odštekana, ampak mi je všeč :D Original Puma Ferrari Merch, ne bi si mislil, da bi Ferrari šel kaj izven svoje ''kocke'' (aka. zgolj Ferrari grb na prednji strani in adijo).

 

 

unnamed.jpg

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 1 uro je Z M A J napisal:

To je potem odvisnik, ne jaz. Fuk Adio pamet! :(

 

Ja, sem tudi zase mislil, da sem odvisen od Monsterja :D Bolj natančno Mango Loco, ampak sem ga danes prov gledal v Hoferju pa sem si reku, da mi je itak presladko ratal in odkorakal stran :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 2 urama je godlike napisal:

Drugače pa se to podpiše z digitalnim certifikatom na eUpravi in ne rabiš iz hiše it, kaj šele se v dolino peljat.

 

Bo treba dat v ustavo še pravico do uporabe pisala :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Tilen5 napisal:

Mogoče plus digitale gotovine bi bil ta bi bilo potem povsod mogoče plačat,..ne pa da zdej prideš kam brez kartice pa ti rečejo,..žal imamo samo gotovino(ti pa brez gotovine, za dvignit pa nikjer).

 

 

 

To me vedno razkuri. Kot, da smo v kameni dobi.

 

Je pa zanimivo ena na to temo...določeno ministrstvo v JU, plačilo taks in ostalih postopkov dovoljuje samo s kartico (če prideš v glavno pisarno fizično). Ker se jim preprosto ne da šteti drobiža in ga imeti v blagajni. Mi njihov organ v sestavi pa smo vedno ponujali obe možnosti.

 

En plus digitalne gotovine mi je tudi to, da ni gor bacilov :)

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.