Skoči na vsebino
Internet na Hrvaskem med dopustom
Napisano

Tega pa ne razumem ... ?e je roaming je prenos odvisen od hrva?kih ponudnikov telefonije in mobilnega interneta. Nimajo Simobil, Mobitel in ostali nobene veze kolk hiter je prenos.

 

Se pravi je odvisno le od kvalitete signala in kolko dejansko takrat lahko spravijo ?ez tisto bazno postajo.

 

Se motis... Jaz sem tudi mislil, da je tako... Pa sem letos izvedel, da gre potem ves promet preko enega linka iz Hrvaske do Slovenije... In menda je bila ori Mobitelu ta pipca zelo svoh... Se mi zdi, da 2mbps... Pa so potem pojacali.... Ko se povezes v roamingu dobis slovenski IP... in tako delajo v tujini tudi razni programi za online TV, ki so drugace blokirani, ce imas tujo IP stevilko (recimo Siol TV, Voyo in podobni...)

 

Tako je.

 

Kaj kok mega je en test?

 

 

Ko zalaufas speedtest, preko UMTS ali HSxPA omrezja prenese med 9 in 15 MB podatkov, ko pa si v LTE omrezju (zakrat samo pri Mobitelu ali si.mobilu, ko si v Sloveniji.... V roamingu se ne deluje) pa prenese nekaj cez 100 MB podatkov...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Internet na Hrvaskem med dopustom
Napisano

Moja izkusnja s temi paketi... Ze doma sem aktiviral preko Si.mobila.... Pridem cez mejo, probam... In ne dela... Ko smo se namestili v apartmaju, poklicem na Si.mobil... In so me popoldan klicali.... Da se povezujem z napacnim APNjem... Me hoce gospodicna prepricati, da lahko v iPhone-u nastqvljam APN rocno, kljib temu, da je Si.mobil uradni operater... Kar seveda ni mozno, ker se nabrqvitve same aktivirajo... Sem potem ugotovil, da je bil krivec en profil, ki sem si ga namestil spomladi v Barceloni, ko sem dobil testno SIM kartico anglesekga virtualnega operaterja TruPhone... Ko sem pobrisal ta profil, je zacelo delovati. Vmes sem aktiviral se preko Mobitela podoben paket... In ta je prvi dan tqkoj deloval BP.... Vceraj zvecer pa ni delovalo ... Pred kratkim je Ajvar bil tudi nekje in mu menda tudi en dan ni delovalo, prej pa tri dni BP... preko Mobitela in Hrvaskega T-Mobile-a...

 

Danes sem probal, in spet delujeta oba BP...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

ponočnjaki
Napisano

Da se śe jest enkrat pofo?kam v tejle temi... :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Ma jebo jim....

Sam dobro preveri ce se ne more na zracnem uporu odtrgat...bols it z novo mazdo pa duck tapeom kot odbijac na avtocesti....

A odbijaca pa ni nikjer na zalogi v barvi??

 

Aja tu na stacunah so 100 kamere vprasaj ce so tako prijazni da rabis samo tablico za policijo pa naj mu zacolajo pobeg in kazen

 

 

Tako hudo ni ... in je se vedno cvrsto... Kaj mi koristi odbijac v barvi v soboto ali nedeljo... ko pa ne morem niti na zavarovalnico... Sem medtem, ko sem cakal (casa je bilo vec kot dovolj :) ) ... malo gledal okoli, pa ni videti, da bi imela kaktera od teh stacun kamere zunaj... Vsaj niso na vidnem mestu... Sicer pa mi itak ne bi dali posnetka... zaradi Pirc Musarjeve in varovanja osebnih podatkov :) ... To edino ce bi policija naredila...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Men je ?e ta prvo ?estko ena babnca nagazila ravno tako na enem takem parkiri??u... avto je stal ?isto sam, 20m okrog nobenega drugega parkiranega a je butara vseeno uspela podrajsat odbija?... in take ter taki imajo celo izpit, da po cestah vozijo. ?e za parkiri??e ga ne bi smeli dobiti kaj ?ele za na cesto.

 

 

Saj okoli moje mazde tudi takrat ni bilo nobenega... Se tile, ki so na sliki, so prisli kasneje... Ko sem parkiral, ni bilo niti spredaj, iti na levi ali desni nobenega... Tudi, ko sem orisel iz stacune, je bilo se isto... Le za mano... Od tukaj, ko sem slikal, jih je bilo nekaj v senci...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Men je pa vceraj na parkiriscu pred SportsDirect-om v Kranju (za Merkurjem) en bumbar pritisnil zadnji odbijac... :( ... Placa tam na parkingu je ogromno... samo ocitno se najdejo nesposobni spoferji ... in potem se spizdijo, kot da nic ni ... Sicer veliko res ni, je pa bil odbijac snet ob strani in popraskan zadaj... Ce je pa kaksen nosilec se pod odbijacem polomljen pa ne vem... to bodo pa potem pogledali na servisu ...

 

Glede na to, da grem jutri zgodaj zjutraj proti morju, sem klical zavarovalnico in so rekli, naj poklicem policijo, da naredijo zapisnik in poslikajo... Sem jih cakal dobro uro, da so prisli... poslikali, popisali vse potrebne podatke... tako, da grem lahko potem po dopustu do zavarovalnice naprej urejat...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Jutri zgodaj zjutraj pa na Nanos nabrat malo kondicije :party0035: Mogo?e jo bom rabil za na Triglav....

 

 

A takole kot tukaj >> http://goo.gl/iRtEbr :D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

Pa se malo naprej tole >>

 

Tukaj se lepo slisi, ko mi je zapiskalo, ko je sistem zaznal, da se spredaj nekaj dogaja :) ... Hkrati se tudi zasveti rdeci napis "BRAKE"

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

Tole je bilo vceraj... na Ljubljanski obvoznici na Rudniku... Italijan se je ze prej meni limal na rit, pa sem se potem, ko sem sel mimo kamiona, lepo umaknil... Potem se je pa kmalu nalimal drugemu... ampak to tako blizu, da ce bi uni spredaj samo malo zmanjsal hitrost, ne bi imel niti casa reagirati ...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

Spet sem se spravil uploadati par posnetkov ...

 

Tole je bilo ze ene dva tedna nazaj na poti proti Brezicam ... Nekdo je stresel nekaj prtljage po cesti... verjetno tisti proti koncu posnetka, ki vozi vzvratno na odstavnem pasu in ima trugo na strehi (predvidevam, da se mu je truga odprla) ...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Najdeno na FBju ...

 

Gremo na morje :):punk:

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Cigani imajo pogreb, ?tirje nosijo krsto.

Prednja dva stopita malo hitreje, eden od zadaj se oglasi:

»Polako, Sinane, pa nismo ga ukrali ...«

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

 

 

... Za posledicami petkove prometne nesre?e, ki se je zgodila v petek zve?er ...

Ali se petkove nesrece lahko dogajajo tudi kaksen drug dan... recimo v sredo ali cetrtek? :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.