Skoči na vsebino
Pohvalite se,...
Napisano
pred 25 minutami je Alex napisal:

Danes sem imel tri ure časa in sem se prvič lotil poliranja avta z novo polirko. Moram reči, da je vse enostavno in delo z polirko  je pravi užitek. Tudi rezultat je na koncu vrhunski. Predvsem pa roke ne bolijo. 🤗

 

IMG_20210909_193328-01.jpeg

IMG_20210909_193232-01.jpeg

Preveč se sveti.....😁

Odlično ti gre,mogoče bi ti celo svojo 30tko zaupal čez kako leto,ko bo potrebna tretmana...:bravo:

IMG_20210826_153936~2.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pa pa
Napisano
pred 3 urami je pob napisal:

Ne se pustit. Še vedno smo tukaj drugi, ne samo tadva omenjena. :D 

Kaj te pa pri meni moti,mogoče to,da ti hočem pomagat in da sem cepljen?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano (urejeno)

Evo je ravno čas za drugo😊

Še slikco pritisnem pa je..... 

IMG_20210909_111950.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pa pa
Napisano
pred 2 urama je marko91 napisal:

Forum adijo, sluzba klice, sam nikoli nisem bil tu prevec aktiven, tele debate so pa itak neproduktivne.

Uzivajte pod Alexovo vladavino in pazite se cuvaja Binija da vas ne oznacita s trakom na rami. :)

 

imejte se

Ni kaj dodati,sam si se odločil tako. Mene osebno ne motiš tako da.....:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 10 urami je marko91 napisal:

A lahko nekdo Alexa prosim spet popelje malo na ustrezen nivo komunikacije spet? 7 dni ni zdrzal…..je ze v svojem svetu

Kdo se je oglasil? 

Tisti, ki vse tole podpihuje..... 😟

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 3 minutami je robertk6 napisal:

Da se malo vrnemo nazaj .....20. avgusta je @Bosspisal da je pri kolegu v službi bil eden pozitiven pa jim je to veselo pri kosilu povedal ampak je bil cepljen, pa si pojdite pogledat reakcije in odgovore. Tukaj pa @Alexvrže eno kost da je bil en anticepilec v službi z vročino in ga skoraj hočete linčat, škodoželjni pa se zadaj smeji. Kam smo zabredli ljudje , to je točno to kar hočejo med nami , da se začnemo jebat med sabo in nismo složni ker tako imajo moč.

Pa glede vročine 39,5 in  da je prišel v službo , vsak ki je že kdaj imel tako vročino ve kakšen si ( kot cota , privlečeš se komaj do wc ) in tak človek bi naj potem prišel v službo....ja itak only in Alex land. Mogoče pa sta naša dva doktorja @Alexin @Binisposobna z tako vročino prit na delo???

Bolje da si malo naredimo predah od vsega tega ker to več ne vodi nikamor. 

Jaz pravim, da doma ostaneš ne pa, da greš delat z 39, preberi še enkrat kaj je prav v tem primeru ne glede ali imaš kovid ali karkoli! ! Nisem zdravnik je pa moj tamlad in vem približno kaj je prav, tako da ne seri s takimi! Ok? 

Drugače sem pa za malo pavze kak teden..... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Spet je odvisno od zdravnika do zdravnika, kako bo reagiral. Recimo nekdo, ki  kliče za vsak drek svojega zdravnika bo res težko dobil kar tako vsakič bolniško. Recimo nekdo drug, ki pokliče zdravnika vsakih pet let, mu bo verjel zdravnik(ponavadi kar medicinska sestra, ki se javi na telefon), kar bo povedal. Največkrat sploh ne rabiš hodit do njih, ti odprejo bolniško in če se kaj res ne zakomplicira, ti jo po kakem tednu tudi zaprejo in pošljejo elektronski bolniški list tvojemu delodajalcu. Pri naših zaposlenih še nikoli ni bilo problemov glede tega. Imeli smo pred kratkim primer, ko je zbolel za kovidom partner naše cepljene!! sodelavke. Po predpisih naj cepljeni ne bi šli v takem primeru  v karanteno (kateri butelj si je to izmislil??) zato je sodelavka na lastno pest ostala doma v četrtek in petek. In v ponedeljek ni dobila plavega ampak jo je direktor še pohvalil in so jo normalno obravnavali kot v primeru normalne karantene. 

Včasih se je treba ravnati po pameti in ne strogo po pravilih. 

Enako. Nič nisem podpisal. Dal sem zdravstveno, odkljukala me je na seznamu in gas. 😊

Pri nas je enako pri bolniških kot je Alex napisal. Pri nas še ni simulantov, to do nas še ni prišlo iz Lj.....e, tako da nam verjamejo na prvo besedo, ker pri nas še beseda nekaj velja, vsaj zaenkrat! 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 19 minutami je pob napisal:

 

Ravnatelj? Kater?

 

Amm, kar se tiče tistega sodelavca z 39 vročine. Glede na vse okoliščine, ki se dogajajo, bi bilo res dobro, da se pri takem stanju vzame mal pameti v roke in se človek za dan, dva, tri samoizolira, gre na test, al pa karkol. Če je šel na šiht, potem še z večjo lahkoto lahko trosil virus naokol po trgovinah in barih. 

Tudi, če neb mel covida, bi lahko naredil to preventivno. Sem proti nesmiselnim ukrepom in cepivom, vendar pa vseeno, če bi vedel, da nisem 100% zdrav, neb želel hodit okol in koga okužit.

 

Dejte mi povedat, ali ste pri prvi dozi podpisali kej podobnega kot je tukaj? a je sploh kdo bral, kaj je pisalo, ko ste šli na prvi shot?

image.png.c429a0449e850d2ad88dc95ea1191dd0.png

Kar sem jaz videl pri prvi dozi ni pisalo nič takega kot piše tu, pri drugi sloh nisem nič videl, ker je šlo hitro kot brzi vlak. Za tretjo takrat še govorili niso..... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Tole kar je Nejc napisal je 100% pravilno in to ti lahko potrdi vsak zdravnik in tudi takoj bi ti dal bolniško brez pardona! Ne vem koga bi radi zdaj opravičevali,mogoče anticepilca? A ni dovolj velik dokaz,da je zbolel ne glede kako velike simptome je imel pa še 3-5 dni je trosil virus okoli,če se ni držal higienskih ( NIJZ ) ukrepov !☹️

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 2 urama je TiEn napisal:

Sem malo pogledal po forumu, klapa ma malico pol cel dan 😂

Pravilno si pogledal🧐 a ne veš,da eni tudi čez cel dan delamo,včasiih tudi zvečer kar je za ene bavbav......:aaaaa:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 5 urami je NevLado napisal:

Bini a tvoj delovnik izgleda tako, da naokol po Sloveniji vsakodnevno, pol pa ubistvu čakaš in se nacejaš s temi kofeinskimi napitki?

Jp res je😊,da se vozim po Sloveniji in čakam,čakam,čakam včasih več,včasih manj a nacejam se ne,uživam ob 2- 4 kavicah na dan....:ouje:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Kako ste vsi zapeli za to cepljenje,kdor se je se je ,kdor se še bo se bo kdor se pa ne bo se pa še bo! 😁 Čas bo vse pokazal in necepljeni ne morejo nas cepljenje odcepit zato je brezveze,da nas pripričujejo zakaj se ne cepijo,se pač ne cepite.......

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 10 urami je Boss napisal:

 

Tole si imel pa trenutek slabosti al pa kako pivo preveč po dolini spuščeno, ko si napisal stavek glede ega, ampak pustmo to, ker so ti že ostali povedali.

 

Bom pokomentiral samo prvi stavek. Lahko se zgodi, da bo tudi kdo to zahteval, ampak mi ni jasno kako, ker cepiva še vedno nimajo zaključenih vseh ustreznih korakov za popolno odobritev. Ampak Ok, recimo da jim je vseeno in da kljub temu zahtevajo obvezno cepljenje.

 

Veš kaj se zgodi v primerjavi s tabo? Jaz v primeru obveznega cepljenja po ZNB nisem več se sam odločil, ampak v primeru zapletov je to odgovornost tistega, ki je to zahtevo določil - torej vlada./država. Če se karkoli zgodi in da pride do invalidnosti zaradi cepljenja dobim odškodnino 60k€, v primeru smrti pa moj otrok 20k€. Ni veliko ampak vsaj upam, da dovolj, da pride do polnoletnosti in začne svoje življenje. Ti pa pač si reskiral in se je zaenkrat izšlo ampak v primeru zapletov in neobveznega cepljenja nosiš odgovornost sam in ni nobenih odškodnin.

 

Zato se zdajle vprašaj nekaj drugega. Če je zapletov po cepljenju in smrti malo (trenutno uradno priznano v Sloveniji 5 primerov) in da je cepivo blazno varno, zakaj država že danes ne prevzame odgovornost za cepljenje. Če ni primerov invalidnosti in malo smrti, kakšen problem je, da prevzamejo riziko odškodnin, saj je znesek minoren napram ostalim stroškom epidemije? A mogoče ni res, da je težjih stranskih učinkov in smrti po cepljenju res tako malo in bi prevzem odgovornosti zamajal finančni sistem?

 

Ok, se strinjam. Pomeni EGO z veliko preračunljivosti, daleč smo prišli.... 🥴

Ps;polovica državljanov je pa odgovornih budal, lepo.... 😤

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.