Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 7 minutami je pob napisal:

 

Imaš kakšen link, prosim?

 

Spet odvisno zaradi česa bolnik umre po prejemu zdravila. Če ga pobere zarad covida, ker zdravilo ni pomagalo, verjetno ni zdravilo krivo? Ne vem, samo na glas se sprašujem.

Nimam linka, dva dni nazaj je bilo po tv Lj1 ali POP Tv, sam si poišči mene ne zanima to živinsko zdravilo, svašta.... 😩

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Tisti podatek o smrtnosti s tem živalskim zdravilom pa niste zasledili🤔. Če bi ga dovolili pri nas bi pa rekli, da nas hočejo ubit in da hoče farmacija še na živalskih zdravilih služit ! Seveda ga v Indiji uporabljajo, ker nimajo nič od nič, v sili še hudič muhe žre... 🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

Haha, a ti bi si roko odrezal, da boš drugim dokazal, da to prekleto boli? Še več, ker imaš občutek, da ti drugi vseeno ne verjamejo boš spodbujal, da si jo tud drugi, da na seb preverijo, da to res boli.

 

Fauci prav, da ne bo treba in da bo spomladi virus čudežno izginil. Problem je samo to, da je to napovedal že leta 2020 za to pomlad. Saj veš strokovnjak, ki mu mormo naomajno zaupat.

Če je tako kot praviš sem si že obe roki pa še CC 50% drugih pri nas in to ti ni dokaz, da še vedno držim za volan in vozim..... 

Ja vem, hudo je danes v teh časih imeti j....! 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 28 minutami je pob napisal:

Isto je kot lani. Furajo dalje te številke tako kot jim ustreza. Noben pa nobenega ne pozna, da je bolan. Na zimo bodo ljudje bolni, kar je normalno, vendar zaradi PCR testov, ki ne razločujejo med covid19 in gripo, bodo vse številke letele na račun covida.

 

Na jesen nas bodo zaprli do spomladi. Krivi bodo necepljeni.

 

Ampak dokler folk ne bo rekel, da je konec, ne bo boljše...

Jovo na novo ista pesem, pa probite se cepit pa boste dokazali, da je brezveze to cepljenje in da nič ne pomaga.... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 6 minutami je pob napisal:

Smo se danes uspešno vrnili iz dopusta. Zdravi.

Na meji nismo imeli testov, tako da smo fasali karanteno, katere pa nismo podpisali, pač pa smo zahtevali, da nam jo pošljejo po pošti domov. Vseeno pa ti skupaj z osebnimi dokumenti v roke  porinejo list, brez glave in žigov, kjer na njem piše, da se podpisani strinja pogoji karantene. Ker dokument ni podpisan, se moram malce pozanimati, kaj to pomeni - sploh, če po pomoti teh papirjev ne prevzamem, ko jih poštar pripelje (če sploh bodo pripočeno poslani).

 

Lahko ima zdrav človek slabo vest pri neupoštevanju karantene?:whatever:

 

:vskalo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pivo mi paše
Napisano
Pred eno uro je Jest napisal:

Danes smo s skupnimi kocmi spraznili skoraj celo gajbo Bernarda (vsakih po malo (temno, mesano in svetlo)… Pa se ene par psenicnih… Mal je sicer nagajal dez… ampak se je dalo dostojno proslavit moj RD ;)

 

C76CAD44-4853-442D-B6C1-2DE9D76F7D7F.jpeg.fd6f288171e608be5b970f36b217cadb.jpeg

 

4E2B7E3C-6B01-4A38-A146-677285C938F0.jpeg.bfbd47b8dc10cab2e12cf1655157f06b.jpeg

 

 

Vse u nulo ti klapa,tako da ni srbi za dober picnic.....😃. Pa vse najboljše :cheers:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 12 minutami je Deeyan napisal:

Je blo zraven se mal Francije, ampak v Franciji pa signal normalen, samo Italija me jebe 🤔

 

Milano -> Nica -> Monako-> Chinque Terre -> Firence -> Pisa 🙂

Telemach mene tudi v Italiji jebe, samo Italiji nikjer drugje! 😤

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Ni samo to,da imaš protitelesca,bistvo je to,da si celice zapomnijo napadalca- virus in takoj pričnejo z proizvodnjo protitelesc,ko je telo napadeno in v najkrajšem možnem času uničijo virus!

To velja za cepljene in prebolele.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 2 urama je TiEn napisal:

Pa si vrgel kost za glodat, ne bo dolgo ko se bo druščina zbrala in klobasla z neumnostimi tukaj naprej, žalostno

Sem napisal, da je hec in lahko tukaj konstruktivno nadaljujmo, to je moja tema in mislim, da bi šlo brez konfliktov.... 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano (urejeno)

' Cepljenje-Korona 'LAHKO OSTANE ZAKLENJENA IN PREDLAGAM, DA OSTANE SAMO TALE TEMA IN SE TUKAJ KREGAMO NAPREJ....... :whatever:

"HEC" 😊😀😂

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Boss napisal:

Pri forumih je vedno tako, da se pogosto prej ne strinjamo kot strinjamo. Ampak edino to je gonilo, da je forum vseeno zelo živ.

 

Recimo kako bi zgledalo, da nekdo sprašuje za gume pa dobi odgovor, da so recimo Sava najboljše in na ta odgovor nato pade 10 všečkov in konec debate. To je brez veze, če debata ne steče. Ja pri avtoforumih zna bit težava, ker avtomobilskih debat, ki jih še nismo obdelali je sila malo in če bi se le na te zanašali mene že davno ne bi bilo več tu gor.

 

Zato podpiram tudi teme o kavi, pivu, pa recimo o hvaljenju in jamranju čeprav nimajo neke "umetniške" vrednosti, imajo pa zelo veliko socialno in za nekoga je pač to pozdrav za dober dan, ko objavi fotko svoje prve kave. Super, recimo men sicer ne pomeni nič, ampak važen da velikim pa in to je čist prav.

 

Ja velikokrat se tudi zapnemo, ker je v vsakem od nas kar dosti trme in včasih tudi zadeva uide čez rob. To ni OK ampak kaj vse ni OK pa moramo v življenju tudi it čez to. Tudi mene Alex in Bini kar dostikrat razjezita, ker vidiš, da kljub trudu, ki ga recimo vložim, me na koncu odpravita s kakšno bedno enostavčno povedjo, kjer ne veš a se delata norca al probata užalit.

 

Ampak vseeno tisti trenutek pač ni najboljši v bistvu pa na koncu moram sam pri sebi razčistit a se mi sploh splača debatirat al je boljš vse skup pustit pa naj vsak živi v svojem mehurčku in naj bo preprričan, da je to zanj najbolje.

 

No tukaj pa pride tisto zakaj vseeno kar nekaj časa puščam na forumu. Kljub včasih neprimernim besedam in izjavam nikoli nisem imel občutka, da bi nekdo hotel nekoga drugega načrtno zajebat, mu namensko škodovat, dajat vede napačne informacije. Tudi če si v eni temi skoćimo v lase, druga laufa kot, da se ni nič zgodilo in to me vedno navdaja z optimizmom in nimam potrebe ne želje, da bi se odmaknil s foruma. Dokler si bomo pomagali tako ali drugače in vem, da bi mi vsak priskočil na pomoč, če bi jo rabil tudi izzven foruma, bom sam ostajal tu gor.

 

 

Je pa res, da velja tisto, da je bolje korak narediti nazaj kot pa z vso silo tiščat z glavo skozi zid. V drugem primeru je najmanj to, da te glava oreng boli.

 

 

 

 

Evo to je pravi @Boss@Boss, ki ga poznam v živo iz piknika :bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Meni je vseeno,mi nebo treba več brati nekaterih neumnost pa bom imel več časa za kak kafe spit in prlimat kako brezvezno sliko gor od kave,da se bo lahko kdo jezil.....:aaaaa:

Zaradi mene se res lahko odklene,bom na eno oko zamižal ,ko bom čital tiste vraže iz fb-uka😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.