Skoči na vsebino
VIBER telefonija
Napisano

SIcer je ze dolgo tega, kar sem ga prvic uporabil... Zvok je zelo cist, tudi pri slabsi hitrosti internetne povezave... Je pa menda problem, ker menda pobere iz telefona cel kup osebnih podatkov ...

 

Se najde kar nekaj negativnih clankov na to temo... >> http://de.wikipedia.org/wiki/Viber

 

Je pa prakticno podobno kot kaksen drug VoIP program... pogoj je, da imata oba sogovornika Viber racun in namescen ter aktiven program... Problem je, ker vedno vec operaterjev blokira tovrtni promet... ker operaterjem odzira direktni promet :) ... V Tunizji recimo ni delovalo nic, razen FaceTime (Apple-ov sistem videotelefonije preko IP protokola)... FaceTime je probme, ker je na voljo samo za Apple naprave ... medtem ko so drugi SIP ali VoIP klienti (Viber, Skype, Fring,...) na voljo za vec ali manj vse bolj razsirjene platforme ...

 

Ce imas na voljo brezplacnen ali poceni internetno povezavo je mogoce boljsa resitev uproaba VoIP tvojega operaterja, ce ga ima... Si.mobil ima recimo Si.naIP, Mobitel pa Komunikator, T-2 pa eTelefon... Tukaj lahko klices iz kjerkoli, kjer imas na voljo internetno povezavo po lokalni tarifi.. s tem, da se klicanemu izpise tvoja stevilka in ti si tudi dosegljiv na svoji stevilki... Le kaksen SIP klient si moras namestiti in nastaviti ... Seveda je pogoj, da ponudnik interneta ne blokira portov, ki jih uporabljajo SIP programi ... in sama narocnina za storitev stane nekje okoli 2? ali 3? mesecno ...

 

Si.mobil Si.naIP >> http://sinaip.simobil.net

 

Mobitel Komunikator >> http://www.mobitel.si/storitve/komunikator.aspx

 

T-2 eTelefon >> http://www.t-2.net/poslovni/ponudba/telefonija/sip-klient

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Sam za novinarski kader pri RTVSLO je pa? izgovorjava priimka ?al prevelik zalogaj - mogo?e je pa bila stava, ?e si upa in si je upal :harhar:

 

 

Mogoce so se prej, preden so sli v eter, kaj zafrkavali na ta racun... potem pa se hitro zgodi, da ti "uide" :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Evo, Jest, poglej kako je Boss, na?el to, zate "ko?ljivo" temo!

Jaz sem pol pa povedal svoje. Sem mislu, da lahko povem.

 

Jest, nekako se mi dozdeva, da si ti ?e huj?i prekr?kar od Bossa, pa se boji?, da jih bo? ?e ti od mene sli?al. Se motim? Prepri?aj me da vozi? prav, pa bom tiho.

 

 

Jaz za razliko od tebe priznam, da ne vozim vedno po prometnih predpisih... ampak vozim pa varno, saj dosedaj v svoji 25 letni vozniski karieri se nisem povzrocil nobene prometne nesrece, niti nisem bil udelezen v kaksni prometni nesreci... Ti pa lazes nam in samemu sebi, ce pravis, da se nikoli nisi prekrsil prometnih predpisov ali pa da se nikoli nisi prekrsil nobenega pravila...

 

Nisem pa divjak, ceprav si me ti osebno ze velikokrat oznacil za divjaka... v bistvu si oznacil vse po vrsti za divjake... zato mi gre tvoje pisanje na zivce, ker obtozujes vse po vrsti, pa ni vazno ali je res ali ni... Skratka... zame si en navaden, tecen osebek, ki ne ve, kje je meja in serje toliko, da ni zomzen sam odpeljati vsega skupaj ... Ko bos sebe dal za vzor in napisal kaj takega, da ti do kdo tudi verjel, takrat bo zadeva drugacna... dokler pa si izmisljujes zgodibice zgolj zato, da bi tecnaril in udrihal po drugih, pa bos v mojih oceh to, kar sem napisal... Nisem tak hinavec kot ti in se ne skrivam za svojim nickom... ter se ne mazem ven, ce mi kdo napise kaj, kar mi ni vsec... Tebe pa poznam tocno v taki luci, kot sem napisal... Za to, v kaksni luci te jaz poznam, pa si kriv popolnoma sam ... Sem se ze prekrsil in spet napisal nekaj, kar nisem nameraval... ampak vseeno... moje mnenje se ni spremenil in se vedno vztrajam, da ce se ne znas sam obnasati tako kot se spodobi, da ti je treba pac pri tem pomagati. Saj se sam niti ne zavedas tega, kako tecen si in koliko nekaterim najedas ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jest, ti si tisti, ki kar naprej to?ari? in zahteva? moj ban. Pa ti ni? no?em. Ti se kar naprej zapikuje? vame, ne jaz vate. ?e te moti, kar imava midva z Boss-om, me mirne du?e "ignoriraj".

Le zakaj ti je tako te?ko pritisnit gumbek "ignore"?

Jaz tebe nikamor ne podim, ti pa mene stalno!

A se ti mene mogo?e malo boji?, da bom izvedu za tvoje grehe?

 

 

Ne la?i Lojz... Samo dvakrat sem to napisal... to je zate "stalno"? OK... dosegel si svoje... BOm zaprl brskalnik... in kraljuj tukaj, kolikor te je volja... Adijo ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jest, zakaj pa ti lahko goni? eno in isto? Nisem opazu, da bi ti kaj druga?e pisal kot pi?e? po navadi.

Zame si pa ti te?en ko drek. Ampak jaz ne zahtevam, naj se te bana. Ima? pa? svoj prav in svoj prav imam pravico imeti tudi jaz. Kaj si pa zdaj jezen, ?e sem Boss-u povedal kar bi mu moral povedat ?e kdo drug.

A od mene ni ni? pametnega napisanga? A predpisi in omejitve, na katere jaz skoz opozarjam, zate niso ni? pametnega? Verjamem.

 

Sicer pa, Jest, mogo?e bo? pa ti tisti razlog, zarad katerega se bom jaz enkrat resni?no prikazal na va?em zbornem mestu. ?e bi me res tako rad spoznal, se ti bo pa enkrat ?elja mogo?e res uresni?la.

 

Brezveze... zaradi mene ni treba hodit nikamor... ?e si dosedaj bil tak te?ak, dvomim, da se lahko kar naenkrat spreobrne?... In ?e bo ?ez mene toliko prito?b, kot ?ez tebe, se bom sam spokal od tukaj... Toliko samokriti?en pa sem. In se ne bom vra?al, tako kot ti... Vsake toliko ?asa se poslovi? za vedno... a se spet vrne?, ker te nikjer drugje o?itno ne marajo in te drugje ?e prej "likvidirajo"...

 

Torej, ?e je kdo za to, da se mene bana, naj to glasno pove... in sploh ne bo potrebe po tem... bom ?el prostovoljno... Itak zaradi takih, kot si ti, veliko manjkrat odprem tale forum... ?al je tako ... Zna? samo posplo?evati in zate smo itak vsi tukaj na forumu divjaki... pa sploh nobenega osebno ne pozna? ... in tudi dvomim, da si koga ?e v ?ivo videl, kako vozi... Zna? se pa itak spotakniti le od to, koliko kapljic je na đipi v Boss-ovem posnetku... in da mu brisalci slabo delajo ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

V glavnem te?en si ko drek...

 

Daj ti prilimaj kaksen svoj posnetek, ko si ze tako "pameten"... Ali sploh imas voznisko dovoljenje? Imas samo velik g***c ... in nic drugega... In znas podjebavati druge... skratka prav nic pametnega od tebe...

 

Tocen vzrok si pa preberi v svojih sporocilih... Stalno gonis eno in isto in drugim vsiljujes svoj prav... In v Boss-ovem posnetku vne vidim prav nic od tega, v kar nas zelis ti prepricati... Sicer pa brezveze... Napisal sem SVOJE mnenje ... Enkrat je ze bilo malo bolje nekaj dni... sedaj pa si spet prestopil mero dobrega okusa ... in upam, da se mi zelja uresnici ... Ker sam nimas tzoliko soli, da bi pogruntal, da gres vecini na zivce... Taki sodijo v kaksen oddelek, kjer nimajo internetnega prikljucka ... Itak so glasni samo takrat, ko mislijo, da jih nihce ne pozna... toliko jajc pa nimajo, da bi se pokazali v realnem zivljenju ...

 

Tako dodal Lujza na Ignore listo upam, da bo svet sedaj prijaznej?i.

 

 

Zakaj bi moralo toliko in toliko uporabnikov dato enega seratorja na ignore, ce pa ima forum tudi druge funkcije, s katerimi se da take, ki nimajo sami dovolj soli v glavi, da bi uvideli, da delajo sranje, ignorira...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ker Lojz ne zna nic drugega, kot podjebavati druge, spet apeliram, da se mu dodeli trajni ban in naj gre srat na kaksen drug forum... Itak od njega Mazda skupnost nima prav nicesar... samo podjebavanje... in ponavljanje vedno enih in istih bedarij...

 

Ce ima na sihtu veliko prevec cajta, naj ga gre zabijat kam drugam.... Jaz imam dovolj tega sranja... Verjetno nisem edini ... :ninja:

 

Ce nima toliko samokritike, je treba poseci po ukrepih, ki jih forum ravno zaradi takih tudi omogoca...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Spredaj se vedno prive?em... zadaj malokdaj :(

 

U?asih pa nepripetost re?i ?ivlenje... ampak tega je verjetno par %...

 

V petek si se tudi zadaj privezoval ... ce se prav spomnim ... :cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Miatarji - Razno
Napisano

ojla

mene pa zanima, ?e kje obstaja mikrofilm za mx5, kje so vsi kosi vijaki, pa katalo?ke ?tevilke????

 

 

Mikrofilmov ze nekaj let (mogoce celo desetletji :P ) ne uporabljajo... Ze zelo dolgo se za to uproabljajo racunalniki in ustrezna programska oprema :) ... Kje to dobiti pa ne bi vedel ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Tukaj je en objavil posnetek voznje po primorski AC in "razmetane" sleparje ... zadnjic v tistem snezenju >>

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Eden, ki se mu je vceraj nezansnko mudilo ... :ninja:

 

 

Nevem pa, zakaj... velikokrat so taki objestni vozniki prav vozniki Audijev, BMWjev in podobnih nemskih vozil... Znano je tudi, da ocitno sploh nimajo rocice za aktiviranje smernikov :zvizga:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Gospod fotr mi je obljubu 10000 ? cekinov kot pomo? pri ?tartu bodo?ga posla. Neki je za za?etek. :party0035::D

 

 

To je zato, da si bos najprej crnega bemflna nabavil :D:P ... sele potem se gres lahko "poslovneza" :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Zmegota pa ne bo zeblo ..., pa Marko dobi novo kapco :) Cestitke obema :)

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Se ena podobna, ki sem jo danes zjutraj slisal po radiju...

 

Jansa prosi papeza za odpuscanje... pa papez pravi, da raje odstopi... :D:notworth:

 

Zdaj je to nekdo se v sliko spravil :)

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Se ena podobna, ki sem jo danes zjutraj slisal po radiju...

 

Jansa prosi papeza za odpuscanje... pa papez pravi, da raje odstopi... :D:notworth:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

pizda... a res? Hrvatom po?iljajo no?e pr nas nas pa pu??ajo s trdim.... bil v zadnjem tednu na 10 pumpah in odgovor je enak prej?njemu (Jur?ek press).

 

 

Jaz sem jih dobil tako, da sem klicaril na eno bliznjo crpalko (Kranj, Labore)... in je potem prodajalka sama vprasala, ce me poklice, ko bodo imeli... in me je dejansko poklicala... nazadnje za stojalo, ki mi je se manjkalo... Ker sem imel tudi poln k. ustavljanja na skoraj vsakem Petrolu, kjer sem se mimo peljal ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Jebesh te no?e, kolega jih dela doma, z ro?aji iz rogov al pa lesen, vsi ro?no delo in unikati.

Ravno danes sem pri njemu vzel enega.

 

Samo verjetno niso po 4? do 7? :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano

Ali pa vzames pri Hoferju tole za 399? s triletno garancijo in licencnim OS-om >> http://www.hofer.si/si/html/offers/58_3223...013-01-23-18-38

 

Zaenkrat nisem imel slabih izkusenj z Medioni... Dva prenosnika sta pri zlahti v uproabi ze kar nekaj casa ... Prvega smo kupili za darilo za birmo... in sem bil malo skepticen... Pa sem bil pozitivno presenecen ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.