Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 16 minutami je Shrek napisal:

NIKOLI nisi nedolžno provociral.

Ko se kdo nahaja v mojih krajih, ga z veseljem povabim na pivo. Nikoli ti nisem grozil s prihodom na obalo... 

Če bi imel ti čisto vest, bi povabil na pijačo kakega forumaša, ko bi bil na obali... 

Če še ne veš...dokler človeka ne spoznaš, ga ne nedolžno provocirat... 

Vsaj nekaj nas je katerim je dal za pivo ali pa mi njemu ampak pivo ne pomeni nič, če nisi dost žejn! Človek je pomemben in je res žalostno, da se nekaj obsojate-mo kar tako. Jaz vas v živo kar nekaj poznam in za niti enga ne morem rečt slabo besedo, piše se pa težje kot pove z besedo ali pa obratno. Jaz lahko vsakemu pogledam v oči s čisto vestjo in popijem hladno pivo tudi, če nisem žejn.... 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 1 minuto je marko91 napisal:

verjetno nic, medtem ko manjko pa moras krpat. Kaj bi raje potem? Da trosijo tvoj davkoplacevalski denar al da kradejo dobicek? Kradejo vsi….

Vedno bolj sva blizu, ravno to je to, kradejo zapravljajo v vsakem primeru, če pa kako drobtinic daja proč se je pa ne mislim branit.... 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 7 urami je canyon napisal:

in tak odnos do trenutne situacije je po mojem mnenju napačen iz tega vidika, ker ja trenutno se eni imate fino .... ok nč narobe s tem, problem je v tem, da bomo to v bližnji prihodnosti to zelo drago plačevali skozi višje davke in dajatve, posledično bomo imeli nižjo plačo, cene življenskih potrebščin pa se bodo še bolj dvignile, takrat boš moral tudi ti odmisliti drage počitnice in zategnt svoj pas, da bomo lahko pokrili ta dolg katerega so nam napravili .... pa ne rečem da so nam ga naredili z neko pametno investicijo ki se nam bo z leti vračal, problem je ker so nam naredili lukno, državljani mamo mal droptinic od tega, oni so si pa nafilal žepe, na dolgi rok nas bo pa ta "investicija" tepla po glavah, ker smo dopustil ropanje državne blagajne ... 

in se sploh ne čudim, ko je mislim da Logarjeva al pa Beovička kakšne dva meseca nazaj na 24ur zvečer govorila, da bomo imeli v sloveniji hudo finančno krizo, ogromno brezposelnih in veliko lačnih ljudi .... kakor zdej vodijo državo mislm, da je kr zadela predikcijo, po drugi strani se pa sprašujem od kje njej te informacije, ima mogoče kakšno čarobno kroglo, da bere z nje al je to že namerno in načrtno opozarjanje/ustrahovanje ljudi ... pa se spet vprašam, kako imajo sploh "jajca" govort take stvari, a ni njihova primarna naloga poskrbeti za boljše življenje državljanov Slovenije ??? Jest sm zmer mislu da se politika zavzema za boljše življenje svojih državljanov, in vse več kaže nato da sem se motil in se jim gre samo za filanje njihovih TRRjev v davčnih oazah .... pa eni še zmer pravte da je use to lepo in super ..... jest tega res ne razumem da človek pljuva sam sebi v skledo na dolgi rok sam zato k bi se momentalno na kratki rok rad fino imel .... 

pa če najdem tisto oddajo v arhivu na 24 ur ga takoj prilepim ... 

Kje si pa do sedaj živel,da to komaj sedaj vidiš kako to gre in ti bi sedaj reševal državo na M forumu... 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 7 urami je Boss napisal:

Spet manipulacija in spreobračanje teme. Govor je bilo najprej o presežkih in manjkih. Razumem pa, da ne razumeš situacije in da je domet le do brezplačnih bonov, ki so ti kot mana iz neba. Zavedaj pa se da brezplačnega kosila pač ni in v neki fazi boš to vračal tako ali drugače. Seveda ne direktno ampak skozi višje davke.

 

Ne razumem pa kako eni živite samo za ta trenutek in se vam jebe za vse zraven vas pa še boli kurac za svoje otroke in vnuke in kakšen svet jim bomo zapustili. Egoizem mogoče?

Jaz sem zadovoljen s tem kar mi dajo in vem zakaj sem jih dobi te bone, ki nekatere motijo😁Ne, hotel sem povedat, da več ne morem dat tej državi a ji pomagam in sem ji že mogoče bolj kot eni, ki se samo napihujete. Če ste tako sposobni ne vem zakaj niste na vodilnih položajih v politiki, ali morda ste? 🤥

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 12 minutami je Boss napisal:

 

Bini c'mon kako tega ne razumeš?

 

Če je težko razumeti veliko sliko na nivoju države pa poglej kako to zgleda na nivoju svoje družine. Če bosta s tvojo drago delovala ekonomsko vzdržno in usklajevala prihodke z odhodki in bo bil presežek denarja, da si lahko tako omislita še kakšno lepo potovanje recimo po Norveški do Nord capa in nazaj čez tisočera finska jezera. In tako si lahko vsako leto privoščita en tak zanimiv dražji dopust

 

Če pa presežka ne bosta imela in bi vseeno šla rada na Norveško bo treba vzet kredit. Kar je čisto fajn v tistem trenutku in za tisto leto. Ampak kaj to pomeni v praksi. Porabila sta denar, ki ni bil vajin in ga bo treba vrnit. To zdaj pomeni, da ker sta že zadolžene, kredita ne bosta več dobila tako, da dokler kredita ne bost aodplačal, drugih potovanj naslednja leta ni več.

 

 

Država res ne potuje ampak v državi denar porabljamo tudi za izgradnjo/popravilo cest, infrastrukture, elektrarn... na kratko povedano ta denar služi za funkcioniranje države. Če ga ni, se ceste ne bodo porpravljale, gradile, energetsko bo država hitro bila v deficitu in bo potrebno plačevati elektriko od drugod. Ob vsem temu, bo treba vračat stare grehe dolgov, kar nas bo še dodatno omejilo pri razvoju.

 

Edina sreča v tem trenutku je, da so obresti na dolgove skrajno nizke, ampak to se lahko zelo hitro obrne... in kaj bo pol? Janša je 1x že klical trojko, a jo bo spet?

 

 

Ne nakladat, dobil sem certifikate sedaj pa te bone od države in nič drugega, davka pa plačal ohoho in ne mi pravit o vračanju dolgov, ker ga nihče od nas ne bo vrnil. Kar zaslužim to imam in se zaenkrat fino imam pa nič ne jokam, če je napačen na oblasti! 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 52 minutami je Boss napisal:

 

Kje ti vidiš, da smo uspešna država? Dnevnik pa tudi zaposluje polpismene in podatek 8,4% ni javni dolg ampak se je za toliko povečal dolg samo v letu 2020. Zdaj znaša skupaj že 80,8% BDP-ja.

 

In ravno to je problem tako razmetavanje zs skupnim denarjem s tem, da najprej ustvariš razmere (lockdowni ipd) potem pa deliš helikopterski denar iz proračuna in se zadolžuješ kot pri norcih.

 

Alex in Bini, vidva ki veselo vzklikata glede obnašanja oblasti mogoče samo teli podatki

 

zunanji dolg  povečanje ali zmanjšanje po letih

2018 ... presežek      +403 m€

2019 ... presežek      +229 m€

2020 ... primanjkljaj   -3981 m€

2021 ... primanjkljaj (projekcija za celo leto)     -4263 m€

 

od kar je Twito prevzel oblast je naredil oziroma bo do konca leta naredil več kot 8 milijard minusa. Sta se norca delala iz komedianta Šarca, ampak ta je vsaj delal plus in to v dveh letih za več kot 600 milijonov evrov.

 

Več pa tukaj na uradni strani SURS-a, da ne bom spet poslušal, da sem to na FB-ju najdel.

 

https://www.stat.si/StatWeb/News/Index/9511

 

Še 1x tudi teli boni nas kot državo in posledično državljane prekleto drago stanejo in pa seveda vse ostalo razmetavnaje z denarjem tudi. Tako, da razne makete, zaradi katerih so moralni ministri prej odstopali, so pri teh dolgovih in metanju denarja skozi okno komaj pljunek v ocean.

In kaj imam jaz od tistega presežka, ki so ga ustvarili-smo ga ustvarili tisti ki nekaj delamo in zato nismo nič dobili le pohvale..... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 3 minutami je marko91 napisal:

Bini reče drek, Alex reče kok lep. Alex reče drek, Bini reče kje obrišem

E vidis tukaj pa se konca tvoja osnovnosolska izobrazba. Testiranje NI IZBIRA! Cepljenje pa JE!

veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiika razlika!

To kar pišeš še sam ne verjameš, škoda cajta.... 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 1 minuto je marko91 napisal:

To da 3 mesece rabijo da zadnji dan sporocijo kako bonpotekala sola je tud nenormalno pateticno. Dobesedno zaj ljudi.

se tole v vednoat danes so vsi kandidati v avtosolah dobili ‘otkaz’ ker ke vlada potiho v petek zvecer spremenila odlok da za avtosolo ni vec test 7 dni ampak 48 ur. Avtosole so dobile odlok danes zjutraj.

 

katastrofa od vodenja drzave, pustimo korono….se dobr da sem cepljen 

No s tem se pa strinjam... 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 4 minutami je marko91 napisal:

Se pravi privoscis zdravim ljudjem da trpijo in placujejo za dokazovanje svojega zdravja. Res si bolana duša. V dno bolana duša. Meni se smiliš ti, si tip skodozeljne in zahrbtne osebe. Slovenija tone…..

Saj so si sami izbrali testiranje namesto cepljenja! 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je marko91 napisal:

in kje je problem ce se clovek odpove? Se posebej ce si lahko to privosci? A so boni obvezni?

torej kje ke problem? Berem samo fovsijo do premozenja drugih. 

Še enkrat preberi spodaj, škodiš turizmu!!! Naj delajo kar hočejo, ampak naj se potem ne afnajo s tem, da jih ne koristijo poleg tega pa škodijo turizmu, ki tega denarja v bonih potem ne dobijo.... 😩

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 52 minutami je marko91 napisal:

in kje je problem ce se clovek odpove? Se posebej ce si lahko to privosci? A so boni obvezni?

torej kje ke problem? Berem samo fovsijo do premozenja drugih. 

Naj delajo kar hočejo, ampak naj se potem ne afnajo s tem, da jih ne koristijo poleg tega pa škodijo turizmu, ki tega denarja v bonih potem ne dobijo.... 😩

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 urama je marko91 napisal:

Teli vasi ‘eni’ vidva stalno isceta politicne konflikte - stalno.

Jaz sem izkoristil bone, druge dal pa starsem. Nenazadnje je to NAS dnar! Ce vama ni jasno kako drzava funkcionira, to ni podarjeni to je iz davkoplacevalskega denarja.

 

probajta napisat en post brez politike in je… ljudi ki se ne strinjajo z vama.

 

sem cepljen (za brez veze se zavedam)

sem izkoristil bone (svoj denar)

probajta najti kak druzga zaljivga v neskladju z vajinim mnenjem

 

spet sta v naprej profilirala cloveka

Sem ti samo odgovoril kje sem na tvoje provokativno vprašanje in nisem mislil tebe za te bone ampak na splošno poznam nekaj takih asov, ki jih iz inata ne bodo koristili! Izgovor imajo, da oni pa ne bodo bremenili naše države in proračuna po drugi strani so pa polni denarja in jim je tole drobiž.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 3 urami je marko91 napisal:

Jaz pa tebe ne. Kje je pa tvoj prisklednik bini? Eto zaljenje se zacenja

Zanimivo, da me pogrešaš.... 😆

Če te zanima uživam v dvo dnevnem izletu po Gorenjskem in koristim na polno bone, tiste katere tako eni ne boste koristili, ker jih je zapovedal J. J.... :harhar:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.