Skoči na vsebino
Kava
Napisano (urejeno)

Ena bela kava iz Vestmanskih otokov..... :prstgor:

IMG_20210807_152426.jpg

IMG_20210807_151009.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 urama je Boss napisal:

 

A pol se že pripravljaš za tretjo dozo? Spomlad pa četrto? In pol tako naprej do konca?

Bomo vidli, drugače sem vam pa to napovedal že lani jeseni kako bo pa ste se eni smejali. In ta tretja in četrta doza bo za tistega, ki se bo hotel cepit, ali pa mogoče celo za vse (obvezno)! 🥶

Mislim, da kmalu ne bo več zajebancije, ker kmalu ne boste mogli nikamor pa še stroški kovida bodo plačljivi..... :nevem:

Če nebo prej revolucija.... 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 4 urami je Boss napisal:

Bini ni tako povedal, on pravi, da rabiš imet jajca, da se cepiš. Jaz pa vseen mislim, da jih glih ne rabiš, da se ne. 😉

Vaš problem, jaz jih imam in zaenkrat sem zdrav in brez skrbi že 5.mesecev....:rolleyes:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano

Uvauuuu kak dobra fotka... :bravo:

Tudi jaz že prvo v sobi 3 ure nazaj po lokalnem času (2-) 😊

pred 21 minutami je mazdaman napisal:

Dopoldanska6e8afef4fd6f1918d03f357f21bfa0db.jpg

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk
 

Špri-car ti je pa še od včeraj ostal... :whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 17 urami je Boss napisal:

@BiniKaj pa če boš ti tisti, ki bo butast izpadel, sploh, ker zdajle bi vsem pamet solil a sam skačeš okoli in to po Islandiji, ki v zadnjih 14 dneh doživlja večji porast okuženih, kot v prejšnjih valovih?

 

In to Islandija, ki ima eno najvišjih polnih precepljenosti pri 75%. Naslednji teden bo Islandija verjetno že rdeča (trenutno je še oranžna), če bo šlo s takim tempom.

 

Ti pa še kr verjameš kako si zaščiten in neprebojen za virus. Men je sicer vseen kaj počenjaš in tega tud ne bi napisal, če ti ne bi spet samo druge gledal, svojih dejanj pa ne vidiš oziroma misliš, da delaš vse tako kot je prav. Sej Alex je isti - dal bi jebat druge a pred svojim pragom pa ne bi pometal.

Glej, jaz živim normalo naprej z kovidom ali brez in se ne obremenjujem s tistimi, ki imajo samo takrat jajca, ko pišejo po forumu cepijo se pa ne. Poglejte tole fotko in vam bo jasno, da se da potovati tudi v času kovida, samo cepit se je trba.... 😊

Prišli so z trajektom iz Danske preko Ferskih otokov! 

IMG_20210804_145521~2.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 10 urami je Alex napisal:

Drag špas je to gor. A je vse tako drago? 🤔

Ja res,evo ena Illy late.... 😊

IMG_20210804_155029.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 11 urami je Jest napisal:

1EUR_in_ISK_-_Google_Search.png.8e28638ee7bad2af35f9ac132f17e7b1.png

 

Torej, ce je kava v povprecju okoli 600 ISK, je to dobre 4€ ... pivo pa ce je v povprecju okoli 1000 ISK je to slabih 7€ ... 

To je to..... 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Joj, res so eni še vedno v Januarju 2020,Pa dajte zresnite še že enkrat! 

Cel svet je izgleda butast eni ste pa še vedno najbolj pametni...... :vskalo:

Na koncu se boste pa vsi potuhnili in ne bo nihče hotel slišat o ničemer kar je danes zagovarjal oziroma nasprotoval. 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 6 minutami je Jest napisal:

Saj jih tudi pri nas... vsaj taksna so moja opazanja... Se pa verjetno najdejo izjeme tako pri nas kot tudi drugje ... :P ... 

 

Seveda jih... 😀😆🤣

Uh, me par dni ni doma pa je že vse drugače.... :whatever:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano (urejeno)
pred 16 urami je Jest napisal:

Koliko pa je kava tam? Predvidevam, da je kar precej drazja, kot v nasih koncih :D ... 

Ja, res je tečaj je CC 140 ISK za 1€,kava je pa;

espreso 400-500

kava z mlekom 500-600

late maciato 600-700

Odvisno je od lokala, ampak dražja od večjih cen ni vsaj zaenkrat, glede na to, da tudi v glavnem mestu ni bila več kot 700 ISK. 

Pivo je pa cc 800-1200 ISK v gostilni. V trgovini pa (posebni za alkohol-iks 😂) pa od 300 do 450. 

Do 2.25% alkohola pa ga prodajajo tudi v normalni trgovini po 150..... :cheers:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.