Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)

Še na Švedskem ga imajo poln k.... (Potrča) 

Tako, da ne se na njega naslanjat. Poznam nekaj naših tam na Š...... in so mi lepo vsporedno njegavim izjavam povedali, da ni tako kot on piše in, da se lepo držijo pravil. To pa ni povedal, da še pred kratkim niso imeli dovolj cepiv in so s fajzerjem cepili po 6tih tednih ne po treh kot je potrebno! A. Z so pa metali proč, Angleže pa cepili (70%)ravno z njo.... :vskalo:

Kdo je tukaj nor se res ne ve! Še ne ve.... :nevem:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Po vsem kar mislim in vem se še rajši cepim 2xletno kot pa testiram 2x na teden. :)

Ps; nisem pa vedel, da imamo tako butaste dohtarje(95%)in še par nas, da smo si s cepljenjem podpisali smrtno pogodbo.... :nevem:

Saj pravim, čas pokaže vse. cc1-2.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pivo mi paše
Napisano
pred 2 urama je FuManchu napisal:

Včasih, ko še ni nlo kozla z Češke pri nas je bil to kozel:D

To pa res,so nas čehi čist zjebali....:wacko:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 30 minutami je Alex napisal:

Bini, preveč mehurčkastih pijač popiješ. Se ti ne zdi? 🤔

Ena na teden ni veliko, če Kozle odštejem..... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

Zato, ker ne veš a je tak se vozu samo do štacune pa nazaj pa to s korono nima veze. Pri tako malih kilometrih je veliko večja verjetnost, da so ga trajbali na kratke razdalje kot pa da se je to dogajalo z avtom, ki ima v tem času 50kkm. Težko boš 50kkm naklepal s kratkimi razdaljami in po vsej verjetnosti je tak avto moral narest tud daljše, da je prišel do te cifre.

 

Pa še nekaj je - meni je vedno sumljivo, da nekdo prodaja odličen avto star komaj tri leta s samo par deset tisoč km. Pa s tem nimam v mislih Binija, ampak nehote je prvo vprašanje, kaj je narobe z avom, da gre pri takih kilometrih in letih že v prodajo. Sej mogoče sem samo jaz tak, ker ne prodajam skoraj novih avtov in so šli od bajte ne prej kot po 140.000 prevoženih. Jaz pač kupim avto zato, da ga vozim ne pa da ga šparam za nekoga drugega, da ga pol un poceni kup.

Tudi jaz do sedaj nisem menjal pred 7-8let,ampak me je premamilo ker res nisem dosti zgubil glede na 19.5k pa še hčera kupuje že eno leto  (pri nas ne iz uvoza) M3 in je sploh ni nikjer.

V primeru ,da bi bila pri trgovini na prodaj a bi bilo z njo kaj narobe?🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 55 minutami je Janez007 napisal:

 

Mislim, da sem na tem forumu prebral, da je bila nakupna cena konkretne M3 akcijska 19,5.

 

 

V tistem obdobju 2018 se je M3 Revolution HB dobilo v Ljubljani za 20, v Celju pa menda še jurčka ceneje.

 

Točno tako kot si napisal v Lj jo niso dali (spet BTC) za manj kot 20.5k v Celju pa 19.5 ista! :prstgor:

Pa še servis gratis! :ouje:

Podobna zgodba je sedaj, 1k več popusta kot v Lj ali MB in še 1 servis pa ventilčke gratis. 😀

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

Kje si ti najdu dobreg jurčka. 6 jurjev v treh letih je 2 jurja na leto. Še vedno zelo sprejemljivo je pa verjetno precej pripomoglo tudi to, da so se zaradi dajatev avti v leto 2020 kar precej podražili in zato so rabljeni kar lepo obdržali ceno.

 

3 leta starega dizla s samo 23kkm pa jaz ne bi kupil, ker če je nekdo z dizlom delal samo 7kkm na leto je to večji problem, kot pa če bi jih imel 50kkm.

19k je prišla+ barva 500€😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 4 urami je Nejc1986 napisal:

Dopust se je uradno začel 😎

IMG_20210719_085637.jpg

Kaj si na Pavšetovi...... ?zmeden?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Fantje res ste me nasmejali!😊😆😂

Nov je res bil skoraj 22k,€ točno 3 leta star je pa 16k€ ocenjen v Mazda salonu😊

Žal ga ni več,ga je hčera vzela,ker ve da avto z 23k km pa res ni uničen.:prstgor:

Tako sem ostal brez avta cc 1 mesec,še dobro,da grem naslednji teden za dva tedna na dopust.:jupiii:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 18 minutami je gregc88 napisal:

novo profilno  mam 

Prvi lajkam za to potezo, samo avto še menjaš in si car! :prstgor:

Ena 3ka je naprodaj..... :)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.