Skoči na vsebino
Chat is back ...
Napisano
pred 1 uro je Jest napisal:

Pa res mislis, da bi lahko bilo kar cez noc vse digitalno? Jaz v to ne verjamem ... Zato sem tudi proti metanju denarja za tak referendum ... 

 

Najprej bi morali imeti referendum o tem, če smo zato, da stroške referenduma pokrije pobudnik referenduma. 

Kako hitro bi Vili Kovačič bankrotiral?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano (urejeno)
pred 41 minutami je Slivka napisal:

In se je začelo. 

 

Dobim "vabilo", da prinesem na upravno enoto prometno dovoljenje, da notri vpišejo prepoved prodaje, ker smo dobili vrnjen DMV (blaznih 138€ in nekaj centov).

 

In je navedena napačna registrska številka.

 

Pa dajmo no, a niti na upravni enoti ne preverijo, kaj delajo, ampak samo stiskajo ENTER... Pa prekleta reč, včasih je vsakdo bil mojster svojega poklica - pa ne glede na to, kaj je delal. Vulkanizer, ki je snel gumo z avta, je spotoma pogledal, če imaš ploščice slabe ali pa če ima končnik ali ležaj zračnost. Sicer popravit ni mogel nič, ti je pa povedal. Zdaj pa niti uradnega dopisa ne znajo napisat brez da bi moral za njimi preverjat, če je točno...

 

So pa vsi na Faceboobu in ne vem kje še vse s stotimi "selfiji"...

 

 

Mene tudi to fascinira. Sem bil v podobnem fohu (samo na končni strani), kot študent sem še, ko je imela DRSI na čez letne dajatve, klofal registrske, VIN in ostale podatke; pa se nikoli nisem zmotil. Vse delal podzavestno, samo natrenirat si se rabu, kako preverjaš za sabo in kako vnašaš, da se ne zmotiš.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 9 urami je Boss napisal:

 

Škoda, ker ti ni jasno kaj to dejansko pomeni - če boš mel samo digitalni denar bodo lahko kontrolirali za kaj ga porabiš, lahko te blokirajo (smo videli kako je to šlo v Kanadi par let nazaj), lahko ti bodo določili koliko bencina boš sploh smel kupiti za svojo CX-30. S tem nadzorujejo prebivalstvo, lahko uvedejo socialne točke (glej kako to izgleda na Kitajskem) za pridnost ipd. Take stvari nikoli nimajo namena, da bodo tebi šli naroko in ti bo bilo v tvojo dobrobit. Še nikoli take zadeve niso bile in tudi tale poskus ne bo nič drugačen.

 

Vse je res, sicer mogoče za ene ne bi bilo slabo, da bi se jim kontrolirala poraba denarja, pa ne leti to na kogarkoli tu (mogoče kdaj name 😀).

 

Ampak...tudi dvig z bankomata lahko omejijo ali blokirajo, tako da 100% svobodna pa tudi gotovina ni.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Filmi
Napisano

Včeraj sem gledal Gran Turismo.

Sej je ok, ampak ne morem prebavit, da so nad Hungaroring dali napis Le Mans in mislil, da noben ne bo opazil 😀

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poplave 2023
Napisano
pred 4 minutami je skritikrt napisal:

Ker so samo izvajalci-oni delajo samo tisto,kar je plačano...plačuje pa veš kdo...nutrije,tečaji plesa itd...

 

Zihr ne plačate kavč inženirji.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poplave 2023
Napisano
pred 45 minutami je skritikrt napisal:

In ko neha padati dež,pridejo očistiti odtok našega "slavnega" Zaloškega podvoza....da bi pa sproti čistili-ne to pa ne...mora poplaviti,pol se pa zganejo👎

 

 

Zakaj jim pa nisi šel povedat?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mobilna telefonija
Napisano (urejeno)
pred 5 urami je NevLado napisal:

Velikost baterije na žalost ni merilo - odvisno je od porabe.

 

NOČEM SPROŽIT TELEFONSKE VOJNE ampak sem šel za foro na gsm arena in ta F5 Pro primerjal z mojim 4 leta starim iPhone 11 Pro Max, ker me je zanimalo, kolikšen je potem screentime pri tako veliki bateriji.

 

Ti z 5160 mAh dobiš 99h uporabe (po njihovem generičnem testu), iPhone pa z 3969 mAh baterijo - 102 uri uporabe :D 

 

Tako da na koncu boš po 4ih letih imel nekje 80% kapacitete baterije, odbij gladko 20 ur manj in ideš dalje

 

 

Navadni F5 pa 118h. Ne vidim logike :D

EDIT: nevermind, sem dojel :)

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jezikanje, pravopis itd
Napisano (urejeno)
pred 28 minutami je dvorjan napisal:

Hja, če Slovenci ne bomo skrbeli za svoj jezik, kdo pa bo?!

 

Nobem nebo skrbeu :D

 

Meni osebno je takale zadeva od @MazdaBoy še nekako oprostljiva,

ko pa kaj takega dobim na messenger me pa prime:

 

image.png

 

null

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mobilna telefonija
Napisano
pred 8 minutami je Bini napisal:

Jaz vem samo to,da je najboljše za baterijo napolnjenost med 20-80%, kako je pa v mojem primeru pa pojma nimam.🤔Ve mogoče kdo kaj več.

 

 

A si nisi lihkar sam odgovoril? :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano (urejeno)
pred 22 minutami je Slivka napisal:

Tudi tiste 400 + 100 je hot-dog...

 

 

 

Ene so brez ovoja, druge pa ne ;)

 

 

V njihovi spletni trgovini so še malo cenejše

 

image.png

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kdo je bolj tečen na tem forumu?
Napisano
pred 39 minutami je Alex napisal:

Tako pa, ja, mala popestritev. 😊

 

Tako si zatiskaš oči pred resnico, ker je sedaj celo grafično prikazano, da pač nisi priljubljena osebnost (narcist bi se obremenjeval že z 1 glasom, trenutno jih je 13) in si ne prideš k sebi zakaj se to dogaja :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano
pred 13 minutami je Alex napisal:

Ti si pa tudi že tečen z enimi in istimi zapisi.A ne moreš razumeti, da niso vsi za golobnjaka in  leve lenuhe tu na tem forumu. Preberi najprej zapise svojih levih kameradov, kdo začne prvi žaliti in potem se oglašaj.Ali  rabijo mogoče  zagovornika, ker niso sami sposobni napisati dva stavka? 

 

Ma problem je v tebi. Boss razlaga o enem italijanu ti pa kot užaljen 13-letnik takoj skočiš na prvo žogo in začneš metati te svoje idiotizme ven, da potešiš svoj ego. Si pač samo ena osamljena duša, ki ga nihče ne razume. Nima veze levo-desno (politika). Že 100x smo ti eno in isto povedal.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano
pred 8 minutami je Jest napisal:

Ampak ne mores pa mimo tega, da bi ljudi etiketiral in zalil ane? Toliko enega negativizma od enega samega cloveka ne vidimo prav pogosto… Si isti Jansa… kot da bi bil z njim kaj v zlahti… 

 

Sej priznam, da sem ga z IQjem jaz prvi. Samo kaj, ko ne razume kaj mu nekdo hoče razložiti, ali pa se dela da ne razume. Se pravi je v vsakem primeru pod vprašajem :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.