Skoči na vsebino
JEST praznuje
Napisano

Hvala vsem... tudi tistim, ki bodo se dopisali :bravo::pepsi::punk:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Vceraj smo se odpravili na izlet do vznozja Grossglocknerja ... Nekaj utrinkov v slikah pa sledi ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

 

 

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Vec slik pa se nahaja tukaj >> http://www.flickr.com/photos/jest-mobile/s...5608895/detail/

 

P.S.: Vse slike so posnete z iPhone 4 ... :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ena pro?nja
Napisano

si ?e top 20 :)

 

 

Si bil na 21 mestu... pa sem te z dvema glasovoma spet spravil na 20 :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Hja mrbit EDGE, HSPA pa ziher ne. Da ne re?em da ma Mobitel zdej ?e HSPA+, ki je ?e 3x hitrej?i.

 

K grem gledat zemljevide pokritosti ostalih distributerjev me kr ma da bi zajokal, kolk so za Mobitelom. Sej ne re?em za pogovore je ve? al manj isti kurac, kjer je tvoj operater, ?e pa rabi? prenos podatkov/internet pa definitivno ni vseen in edina pametna alternativa je ?al samo Mobitel.

 

 

T-2 nima EDGE ... imajo samo 3G (UMTS, HSxPA) ... in podatkovni prenos (ter MMS) lahko uporabljas samo tam, kjer imajo svoje omrezje... telefoniras in SMSas pa lahko s T-2 povsod (Mobitel Roaming)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

pol ti nima? slu?be ?

 

Mogoce ima pa tako sluzbo :P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Vceraj bil v Lescah na dogodku "Cupra dan" ... Nekaj utrinkov pa tukaj >> http://www.flickr.com/photos/jest-mobile/s...57624468912080/

 

Jures, ti imas takega Seata?

Objavljena slika

 

Vozil sem se z Jerebom v Cupri (stock), sam pa sem vozil Leona... Sicer premalo za kaksno konkretno izkusnjo... en "krog" po pisti v Lescah, nekaj slaloma in losov test ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

Videli pa smo tudi airshow s Petrom Podlunskom

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

 

in skok formacije padalcev iz helikopterja ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Errrr, recimo da animatorka. Pa? stala sem na tistih ?tantih, ko ste mogli zbirat ?tampiljke :D

 

Sem zbral samo eno stampiljko... pa majcko zraven :) ... Se mi zdi, da je bila stojnica od Avtere (pri namiznem fuzbalu :) ) ... Drugje sem pa samo malo pofirbcal :) Tako ali tako je bilo prevec teh stampiljk za zbrat ... :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Ja to mi je pa ?al. V petek sem takoj navalil na Klijota RS ?eprav so rekli, da bi mogu probat ?e Laguno 2.0 dizel s tem sistemom. Vsi, ki so jo peljali so bili nad lego navdu?eni. Ko sem se kon?no opogumil so pa rekli, a-a ni? ve? testnih. :(

 

Jaz sem jo v torek vozil pol ure... pa sem vprasal, ce je se kaksen termin frej, pa je rekla, da v sredo takoj zjutraj ob 9ih... Sem rekel, ce lahko 1 uro in je rezervirala dva termina :) ... tako,d a smo sli lahko malo dlje... do Izole in potem cez Korte nazaj v Portoroz... Tam je vsaj malo bolj frej cesta, pa fajn ovinki :) ... Bi ga pa z veseljem vozil malo dlje... Edino zadaj je sedenje bolj coupejevsko. Dokaj nizek strop, tako, da ko sem zadnjih 10 minut sedel zadaj, sem cez vsako grbino butal z glavo v strop...Se dobro, da je vsaj fino oblazinjen ravno nad glavo... verjetno z namenom :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

A si bil na konferenci? Jest tut :) Ampak samo v pondeljek, ko ste meli dru?abni dogodek :D

 

Bil od ponedeljka, do cetrtka ... Si bila animatorka :punk: ? kelnarca :pepsi: ? Ali samo spremljevalka :ljubezen: ? :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Da se se jaz malo "pohvalim" :) ... Sem se hotel ze v eni drugi temi, kjer je bilo ravno govora o Renaultih... pa sem potem videl, da Bojcu svinjamo mali (veliki) oglas :)

 

Prejsnji teden sem vozil Renault Laguna Coupe 3.0 V6 DCi automatic - navornik :harhar: (testne voznje, Renault je bil eden izmed sponzorjev NT konference v Portorozu) ... pa je avtocek kar vsecen... edino cena ni :) ... Okoli 175 kW je kar poskocnih in avtomatski menjalnik dobro opravlja svoje delo. Zanimiv je bil tudi 4Control sistem (stirikolesni volan), kjer se v ovinkih malo obracajo tudi zadnja kolesa, seveda v kontra smer... in se avto res drzi ceste kot bi vozil po tirih ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

http://www.siol.net/avtomoto/zanimivosti/2...laguna_ntk.aspx

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Reklama za novo Mazdo6
Napisano

Sem jo sli?al ?e na radiju ... ?e mislite, da je "Check in" mesto na Kitajskem ... :D

 

Sem se kar nasmehnil saj gre v uho ... ?e pa malo globje razmislim pa je verjetno bolj trkanje na tiste kupce, ki so malo bolj razgledani in ne ozko uniformirani:

 

?e ostanemo pri avtih je verjetno mi?ljeno, da ?e poznate samo Golfa, VW, Audi in Mercedes itak ne boste ?li gledat Mazde, ker za vas niti ne obstaja ni? drugega kot prej omenjeni. Za tiste z malo ?ir?im nazorom in ne strogo omejenostjo pa je Mazda lepa opcija za nakup in na te trkajo s to reklamo saj se zavedajo, da une prve grupe ne premakne? pa ?e se svet zru?i bodo obstajali samo Golfi, VW, Audi in Mercedes.

 

Jaz sem pa dosedaj ze veckrat slisal samo to z mestom Check-In na Kitajskem ... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

google translate?? :whatever:

 

 

Goole translate je prepoznal v tem filipinscino :):jupiii::punk::harhar::bravo:

 

Objavljena slika

 

Ce pa izberem slovenscino pa pride ven tole .. :jupiii:

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Verjetno se bom tu nekomu sedaj zameril, pa mi je vseeno...

 

Ali je kdo od tu, ki ima temno modro Mazdo 6 karavan, ki ima nalepko www.lovsek.si* (* oz. nekaj podobnega, sem ze pozabil tocno kak?en nalsov je bil...) na odbija?u/prtla?njiku.

 

Anyway... danes popoldne sva se "sre?ala" v BTC-ju za Kolosejem. In me je zelo razkuril.

 

Tkole, za Kolosejem na rondoju grem iz smeri Sanolabor in na prvi izvoz proti obvoznici. In ker so nekateri ljudje kulturni, se je tam razvilo neko nepisano previlo, da ?e gre? naravnost se postavi? levo (kot sem se jaz) in ?e zavija? desno proti ?tajerski/fu?inam pa se postavi? desno.

?e pa zavija? desno in si pizdun pa potem trobi? meni, ker misli? da se ti ho?em urint, in ker misli?, da si baba v tvojem avtu, v tistem momentu misli da ima? malega kurca, bo? ?e mahal in se ?opiril.

 

Drugi? se ti lahko postavim na sredino, in bomo pa? ?akal in delal gu?vo za vse ostale, dokler se meni ne pri?ge semafor... Postavljamo se levo samo zato, ker je cesta dovolj ?iroka da se "tvorita" dva pasova in da se oni, ki ?akamo semafor umaknemo onim, ki lahko zavijajo desno in da jim ni potrebno ?akati.

 

Pa upam da je ego pre?ivel .... :whatever:

 

 

Jest mam sicer temno modro sestko karavan ... samo nimamnalepke www.lovsek.si :) ... pa se trenutno imam crno sestko karavan 2.0i od A-Cosmosa :) ... ker je moja na lepotni prenovi :P ...

 

Pa se jaz sem tam vedno postavim cisto levo na crto, ce grem naravnost cez nadvoz ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Velika No?
Napisano

Hren bo pa kar kupljen od ete.

 

Eksperiment za pirhe je pa uspel, tko da letos ne bojo obarvani s ?ebulo :)

 

Tole je farbano s Teranom ane? :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

hehe....18 zimske so tolk drage, da se ti kr zme?a :(

 

 

Noja... jaz sem lani (oz. konec 2008, ko sem kupil avto) dobil ugodno (par mesecev vozene v odlicnem stanju) ... in se mi ni izslo...

 

Za 4 zimske sem dal 400? (nove bi bile dobrih 800?, so pa gor tele >> http://www.nakupovanje.net/dunlop-225-45r1...guma-pr-1154894 ) ... za 4 16" feltne bi dal recimo 200? (to mora biti ze dobar ponudba), poleg tega pa bi moral kupiti se stiri senzorje za tlak (ki so takrat bili okoli 60? za kos), ce ne bi hotel, da mi celo zimo sveti lucka na amraturi :) ... In se vedno bi moral nabaviti komplet gum ....

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

sva ?e dva sam, da sem na 18-kah... joj kolk avto bol? zgleda kot pa na zimakih

 

Sej tud na zimakih dobro zgleda .... :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... ce so 18ke gor :bravo:

 

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

ne nic, moram rec da so mi vsi novi avti cist bedni...mam obcutek, da se prodaja oprema ne pa avto

 

drugace pa so mi s citroena sporocili, da me bojo poklicali, ko bo kaksen C5 z rocnim menjalnikom (trenutno majo samo automatika...)

 

 

Kot sem ze omenil, smo dobili Citroen C5 HDI 2.0 tourer (karavan) za na CeBIT ... in zadeva se presenetljivo lepo vozi... Na nemskih AC smo imeli max. hitrost 209 km/h po stevcu oz. 206 km/h po Garminu :) ... V avtu stirje + prtljaga... Edina stvar, ki me je motila je vstopanje in izstopanje na soferjevi strani... kjer je kar malo prostora med sedezem in volanom... pa sedez ima premalo nastavitev... Je bil pa srednje opremljen (tempomat, komande na volanu, radio z MP3 (brez changerja), senzorji spredaj in zadaj, ABS, TCS,... celo park assistant, ki naj bi izmeril, ce je prostor za bocno parkiranje...le uproaba je malo storasta.Ko je sistem aktiven pri hitrosti manj kot 20 km/h in vkljuecen smerniku na strani, kjer isces parking, pa zasloncku pri stevcih kaze, ce je prostor dovolj velik za parkiranje... Sicer nismo probali v zivo... ker pomoje sam prej ocenim, ce bom avto spravil v niso med dvema avtomobiloma ali ne :) ... Prtljaznik dovolj velik

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6 CD125
Napisano

Naslednjo nedeljo gremo v Hannover na CeBIT in dobimo Citroen C5 Tourer (karavan) pa bom potem lahko povedal kaj iz prve roke glede tega :) ...

 

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6 CD125
Napisano

Tole ni originalna navigacija ane?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Jaz jo bom tudi rabu... Gorenc... jaz bi kavo! :hohoho:

 

Na kavo se lahko oglasis tudi v Kranj :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.