Skoči na vsebino
Kolesarjenje in tek
Napisano

Jaz imam Focus treking kolo in mi že kakih 8-10 let služi kot je treba! Samo plašče in ketno sem menjal do sedaj in sem full zadovoljen. 😊 To kolo ti bodo sigurno še kaj spustili, tako da nimaš kaj veliko razmišljat-top kolo za ta denar! :prstgor:

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 1 minuto je Jest napisal:

Smisel življenja . . . 
Včeraj zvečer sva z ženo sedela na kavču in se pogovarjala o življenju.   
Pogovor je nanesel tudi na pomen  človeškega življenja.   
Jaz sem ji rekel: "Draga, če se meni kdaj  zgodi, da bi bil odvisen zgolj od aparatov  in tekočin, prosim odklopi vse stvari, ki bi me držale pri  življenju in ga samo končaj." 
Takoj, ko sem to  izrekel, je  vstala, izklopila TV, mi vzela pivo in daljinca. 
Si moršˇ  misl't?

Ja pazi kaj govoriš v prisotnosti žensk, one drugače slišijo! 😀😆😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 22 minutami je Nejc1986 napisal:

Druga danes. 

IMG_20210528_100942.jpg

....in tudi v službi....😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano
pred 4 minutami je Alex napisal:

Koji spolni organ je narobe z našo carino? Iz Anglije sem pod nujno naročil neko stvar in je prišla do naše carinske pošte v roku dveh dni(2 dni). 

In, ko sem pomislil, da bo stvar res hitro pri meni doma, sem se pošteno uštel. Tam vedri že deseti dan brez da bi me kakorkoli obvestili. 😡

Sem mislil, da slabše kot v bivši jugi ne gre, a sem se zmotil. Tej modeli bi zasluži medaljo za nedelo. In potem še njurijo, da so premalo plačani. 🤔

Čista jeba (Mi2) :vskalo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 20 minutami je Nejc1986 napisal:

Jutranja 

IMG_20210527_064936.jpg

Enako, popoldanska še pride.... 😀

IMG_20210527_070543.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.