Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Več je umrlih od kovida,kakorkoli obračaš %te kot pa od ceplenja. In še več je bilo cepljenih do sedaj kot pa obolelih in tudi v bolnici leži veliko pacientov od kovida od ceplenja pa???? 

Če se cepiš ne škodiš nikomur zato nas ne obsojaj in ponižuj,če se pa ne cepiš pa.....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 3 urami je Deeyan napisal:

 

Fora je samo v tem, da se nesmes zagnat, pa je vse super, nism se pa am vzel, kolk je blo utripa 🙂

 

Cas pa kaj pa vem, od Planeta pa nazaj sm vse skup porabu 1h18min30s. Aja pa z gorcem sm sel, sm pol pred vrhom krenu desno na MTB pot 🙂

Si kar dobro žgal,jaz sem imel nazadnje 34' od mosta do cilja pred kočo Tuševega vspona. Mislim ,da je bil najboljši čas cc18' 😳

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano

Jaz trekinga pumpam spredaj 6.5 zadaj 7-8 in pičim po asfaltu kot 🚀.

Za po kakem makadamu je to preveč!(cc 5.0 je max)

pred 3 urami je Nejc1986 napisal:

Celjska koča je luštn vzpon. Bil na Silvestrovo tam z mtb. Je baje asfalt na drugo stran, ne? 

Seveda je asfalt na obe strani! Iz Celja gor in na Svetino in Štore dol,super tura! Lahko pa tudi iz C.koče na Svetino in Šentrupert in Šentjur pa do mene na en pir.....:mipijemoo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano (urejeno)
pred 13 urami je Nejc1986 napisal:

Bini bo imel kar prav. Tole je pa po 4ih urah kolesarjenja v Opatiji. 

 

Soncno, brez gneče, na soncu kazalo 31stopinj,sicer realnih 24stopinj.

IMG_20210521_162609.jpg

Superca,ti privoščim! Tam okrog Učke- Vojaka sem prekolesaril in vse prehodil,soper ture za 2,3 dni.:ouje:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 42 minutami je Deeyan napisal:

Js sm pa dons po dolgem casu obdelal Celjsko koco 🙂

Screenshot_20210521_172815_com.garmin.android_apps.connectmobile_edit_345437555473331.thumb.jpg.7b79e8e0438b3b7fd97017a95f745865.jpg

 

Screenshot_20210521_172800_com.garmin.android_apps.connectmobile_edit_345456663894682.thumb.jpg.41c493d22a282bcb5836e0e2743f73bf.jpg

Super,kaj pa herc pravi na vzpon od motu gor 1km?

Kolk pa maš prebližni čas od mostu pod železniško progo do C.koče?😛

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Joj,danes spet!😂😂😂 Vem,da je težko verjet ampak je čisto res, brez zajebancije....:nevem:

Če me še enkrat pokličejo in vprašajo,če sem bil cepljen jim bom odgovoril,da ne vem,bom videl kakšna bo reakcija......?zmeden?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 3 minutami je Nejc1986 napisal:

A kej kofetkamo? 

IMG_20210521_150458.jpg

Joj, kot bi bil na mojem balkonu samo ozadje je dosti boljše....:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 37 minutami je Jest napisal:

 

 

Enako kot ti pravis, da zagovarjas "pravo stvar", tudi drugi zagovarjamo svojo "pravo stvar" ... Mnenja so razlicna in vsak ima pravico do svojega mnenja. Krivec za to, da so mnenja tako razlicna pa so tisti, ki te zadeve preko medijev servirajo javnosti ... 

Pri nas tega dela očitno niso opravili kot je treba, imeli so pri vhodu obrazec z vprašalnikom kot v vsaki bolnici ali zd.domu! Zato so me pa v 14 dneh kar 4x klicali na cepljenje.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 urama je canyon napisal:

sorry ampak a temu se reče pozitivno razmišlanje .... žalostno, da ljudje nimajo/nimate več zaupanja v svoj imunski sistem in preventivo ampak za usako pizdarijo ko vam jo prodajo žrete tablete ko bombone, pr cepljenjih pa zberate štempilke v blokcu lih tko kokr otroci v vrtcu, ko jim dajo štempilko za risbico .... 

in ljudje popuščajo zaradi tega ker se nočejo več testirat, ker jim bo nosove rasfulak k jim vsaj 1x na teden palčko v nos rinejo, pa k hočejo samo pošteno delat in zaslužt .... mislm WTF .... kam smo mi pršl .... koji so uni kurci da bojo men pogojeval, da nej si neki ubrizgam vase oz. da mi brskajo po nosu usak teden, zato da bom jest lahko "normalno" na siht hodu .... če vam je to normalno .... nevem zdej se že jest sprašujem a ste vi totalno usekani k to podpirate in ste prprevleni nastavlat svojo rit da vas jebejo use po spisku .... al sm pa jest fuknen k se ne pustim jebat v glavo .... 

Mislim,da bo to zadnje.....😁

Mogoče bo lahko še @nejcoto potrdil 🤔

pred 1 uro je Bossek napisal:

Lahko imas tak mnenje, toda ... nekaj bliznih znancev je dobilo covid in ni bilo prijetno (se vec jih je dobilo kjer pa ni bilo 0). In ne, ne zbiramo stempilke kar tko, ampak se zelimo zascitit za primer, da mogoce pa dobimo. Prav tako sem recimo cepljen proti klopom. Ne vem ce bom dobil, ampak ce pa ze je pa dobro biti zasciten. Je od kolegice fotr dobil to bolezen ... no ne zelis si.

 

Se strinjam, da je vse skupaj trapasto, butasto, .... predvsem pa spolitizirano. Mi gre ze prav na bruhanje vse skupaj. Toda samo cepljenje ne spada v to. V to spada potem zadeve kot so ... hrvaska 14 dni po drugem odmerku, avstrija 22 dni po prvem, italija nujen test, kino cepljen, gostilna cepljen, .... se guzvam v trgivno ne rabim 0, se stare babice (najbol ogrozene) guzvajo v cerkvi ne rabijo 0, no to ... to je pa bolno.

 

P.S. Kot sem ze napisal ... sam sem se cepil zarad zascite in ne zaradi pogojev.

Tvojemu zapisu pa človek nima kaj dodat,bravo Bossek!👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano (urejeno)
pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Je kr spolzela po grlu, ja... 

Tebi ali njej....🤔😂😂 kava mislim.....😉

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 3 urami je Bossek napisal:

Evo vcer ob 11h cepljen z AZ. Do 20.30 bil cist ok, potem pa malo bolecini pa mrzlica in pocasi sem zacel kuhat. ob 20.30 na 37,5 potem pa v 1 uri na 38,5. No tale vrocina danes se kar vztraja (sicer je padla na 38) + vse me boli. Zdajle vzamem en lekadol pa upam da mine.

 

Je pa zanimivo da datum za 2 odmerek sem dobil 17.6. (4 tedne in 1 dan). Kar hitro in razmislam da bom prestavil za kake 3-4 tedne, saj naj bi tako cepivo bolje ucinkovalo.

Bosek,jutri boš dober le malo utrujen.👍 Vse,ki poznam z vročino od AZ so bili 3ji dan že ok!😊 

Meni ni bilo nič,razen da me je rahlo bolela roka na dotik,srečno.👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Danes je katastrofalno mrzlo, deževno vreme z zimskimi temperaturami. Res, edino kava nas reši. 🤔

Pri nas ob 13uri komaj 7+.......🥶

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Poznam mali kraški maraton. 😊

Sicer nisem bil sam kot tekmovalec še nikoli na njem. Jaz tudi tečem predvsem zato, da ohranjam kondicijo. Pri mojih letih je to zelo pomembno. 🤗

Čas si pa štopam bolj zato, da imam neko informacijo, kako fit sem trenutno. Niti se ne obremenjujem dosti s tem. 

Boljj za hec. 

Me pa vabi sin v petek zopet na kolo (po kar precej letih). 

Probal bom, da vidimo, ali  je kaj boljše z mojo vratno hrbtenico. 🤔

Le potreniraj,da boš fit ko pridem dol na dopust s kolesom....😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.