Skoči na vsebino
Jamralnik v2
Napisano

Ufff, kje zdaj najdt vulkanizerja za na hitro zamenjat gume. Zdaj ko se je ta sneg natresel po na?i de?elici ... Jaz pa v nedeljo odhajam za 4 (dva efektivna, dva za vo?njo) dni v Bruselj in bi rad imel zimske gume gor.

 

Ajajaj.

 

Postavis se v vrsto pri kaksnem vulkanizerju in pocakas urco, dve, tri... :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

WINDOWS 7 ?
Napisano

Ponavadi je tako pri MS produktih, da je za resno uporabo sprememba OS-ja smiselna ?ele, ko ven pride prvi service pack. Bom pa rekel, da so na Win7 MS-jevci naredili korak v pravo smer in so Win7 prosto ponujali za test beta in rtm razli?ice.

 

Rezultat je bil ogromno polovljenih hro??ev, tako da ne vidim Kaalman nobene resne ovire, da ne bi zamenjal ?e posebej, ?e bo MS nadaljeval tradicijo, da ima vsak drugi OS rok trajanja samo dve leti (win 2000 in win Vista), kar pomeni, da bi Win7 znal trajat vsaj kakih 5 let.

 

 

Sedmica je v bistvu Vista SP3 :) ... oz. po domace povedano... to kar bi morala biti ze Vista... :) ... Vsekakor priporocam prehod na Windows 7 ... Sicer imam na sluzbenem notebooku se vedno Windows XP... ker je se najbolj stabilen ... pa tudi notebook je ze malce v letih (star dobre tri leta)... a sem na drugi disk namestil tudi Windows 7... samo za test zaenrkat, ker si moram vzeti se cas, da vse zadeve namestim na sedmici...

 

ena nastavitvica v biosu pa gre vse na hpja....

 

ampak na 7co NE GREM dokler ne bo vseh driverjev za non-windows zadeve 8mobitel brezzicni internet, VPN klienti...itd za sluzbene zadeve...

 

Ze z visto letos so bli problemi...tko ko boss prav vsaj pol leta pol mogoce da bo vse delovalo - verjamem da je trenutno za home uporabo, media, video, foto boljsa kot vista, samo ce clovek uporablja se kaj drugega........ :whatever:

 

 

Pri sedmici obljubljajo, da vse zadeve, ki so laufali na VIsti, naj bi laufale tudi na sedmici... poleg tega pa ima sedmica se Windows XP compatibility nacin... s katerim lahko dosezemo, da tiste zadeve, ki so bile spisane za Windows XP in ne delujejo na Visti, delujeo na sedmici... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Ta isti Audi je sedaj parkiran v tisti gostilni na avstrijski strani Ljubelja kjer te pobere Avtobus ko prehodi? ?epo - 300m stran od mojega nesre?nega kraja.

 

Zadaj je grozen, ne samo da so tudi lobanje in kr neki, se rdece lucke ob oknu in havbi

 

:bravo:

 

Pred pol urce je bil parkiran pred naso firmo (zraven restavracije Mona Lisa v Kranju :) ) ...

 

EDIT:

 

Sel pogledat skozi okno in je se vedno tam :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

'Gesiterfahrer meildung' je na vsako uro na ?3....

nikoli se nisem slisal pa za nesreco kasneje - zanimivo.

 

So ze navajeni zgleda... :) ... pa malo bolj previdno vozijo... cetudi v nasprotni smeri :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

- ne mine dneva, da ne bi kak?en avstrijec vozil po AC v nasprotno smer tako, da so za tako po?etje ?e celo "izzumili " izraz Geistfahrer.

 

Izraz "Gesiterfahrer" je v nemsko govorecem okolju prisoten ze vrsto let (10, 20 ali celo vec :) ... v bistvu odkar pomnim) ... in ni omejen samo na jodlarje... Izraz se uproablja po celotnem nemsko govorecem podrocju (Nemcija, Svica, Avstrija,...) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

i in po?ivali??em tcshepashluss

 

Tscheppaschlucht (oz. po na?e Soteska ?epa) je bolj pravilno :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

UKlop?i?
Napisano

Vse naj naj... :):bravo::pepsi:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

tukaj ni bilo ?asa za pritiskanje, kvecejmu kamera ki stalno lavfa....

 

 

Potem pa drugic celno... pa kdo bo mocnejsi :):blush::angry2: ali pa vsaj tako, da tudi povzrocitelju kaj pozna...

 

Isti problem je, ce se izogibas divjadi na cesti in recimo zleits v jarek. Ce ne "zadanes" recimo srne, potem bo tezko uveljavljat kasko preko kombinacije, kjer je vlkjucen nalet divjadi :( ...

 

Kje se ti je pa to zgodilo? Ko si "teral" iz Ikee iz Celovca :D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

V?eraj zmagal na poligonu na vranskem in to vse vaje z izklopljenim DSC. :danzoman:

 

Ste imeli tekmovanje? Ker takrat, ko sem bi l jaz ni bilo zmagovalca ali porazenca :) ...

 

Mi pa pri zadnji vaji (tam, kjer ti zadek spodnese) ni uspelo, da bi me zasukalo... Ce je bil DSC na OFF ali ON ...:) ... Kolegu pa niti enkrat ni uspelo, da bi ga obdrzal (piruetar :D ) s Skodo Octavio brez DSC (oz. kakorkoli se to pac pri Skodi imenuje)... :bravo:

 

Un je bil v drugi skupini imenovani piruetarji. :D

 

Si bil po AMZS ceni? Ker koelga je rekel, da imajo tile AMZS-jevci okrnjen program... Pri druzinskem je vecino casa govora o tem, kako se vozi otroka zadaj... prakticnih vaj pa bore malo... :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

Ampak taka vo?nja v kontra smer je pri nas na ?alost stalnica. :whatever:

 

Ni samo pri nas ampak tudi drugje... Kadar se vozim recimo po Nemciji, je dnevno po radiju vsaj eno obvestilo o "geisterfahrerju", kar je nemski izraz za tiste, ki vozijo po napacni strani AC ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Opomnik
Napisano

?e kdo nakupuje karkol prodajajo v Merkurju, se mu zelo spla?a v PONEDELJEK, 28.9.2009, sm iz zanesljivih virov izvedu da imajo ta dan akcijo IZBERI SVOJ POPUST, kar pomeni, da na blagajni iz?reba? popust, v razponu od 5 do 90%, kokr ma? pa? sre?e! :jezicek::danzoman:

 

 

Problem je, ker je to sistem sreck... in ne poznam nobenega, ki bi dobil na srecki kaksen vecji popust... Na zacetku je bilo bolj loterijsko... ker so imeli res neko kolo, ki si ga zavrtel... Sedaj pac enostavno ne dajo v obtok unih sreck z vec kot 20% ali 30% popusta :) ... Ali pa daj eno tako srecko na vse poslovalnice, kjer je popust :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Marko_mx-3
Napisano

Od mene tudi vse naj naj z zamudo ... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum
Napisano

Upam da se je dr?al dogovora.

 

Druga?e pa hvala pepsiju druga?e nebi zdr?al do sedaj.

 

Pomoje se bo drzal... si bo ze nasel drug peskovnik, kjer bo nekaj casa lahko solil pamet... :)

 

Na alterju je nekaj dni po poslovilnem pismu bil nazadnje registriran :)

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Pateti?en izgovor za umik...

 

IP se ?e vedno lahko pinga.... :harhar:

Objavljena slika

 

Kako ?e gre, you can run, but you can't hide.....

 

Dvomim, da imajo tam "samo" 254 IPjev ... Tudi jaz mislim, da je to le externi IP enega od routerjev... Notranje stevilcenje je interno in se navzven ne vidi ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum
Napisano

Nisem reku, da bo ta forum crkno zarad mene. Ta forum bo crknu zarad vas ker ste brezvezniki, brez domi?ljije in brez zanimivih ali zabavnih debat. Samo ?e brezvezne sme?ke popate, da se ve da ste hotel nekaj hecnega povedat. Pa vam ne rata..In vsakmu normalnemu, bo postalo dolg?as tukaj. In ko je forum dolgo?asen, crkne.

In verjem, jaz tud ne bom jokal za vami. Tud za alter-jem ne jokam.

 

Jaz nevem zakaj je ptorebno takoel dramatirizirat... Enostavno zapri okno brskalnika in ?ao... Tako kot ti ne bo jokal, dvomim, da bo kdo drug jokal za teboj... Verjetno bo? ?e kdaj omenjen... ampak verjetno ne kod nekdo, ki je karkoli dobrega naredil... ampak kot nek pep?ek, ki iz sebe dela norca... in ki ima vedno prav... Zavedaj se le, da tole ostane... in ko te bodo imeli na naslednji tvoji postojanki v tvojem virtualnem ?ivljenju poln "k", bodo lahko tukaj prebrali tvoje pravljice...

 

 

Aja... ?e kak?nega sme?ka lahko napopam ....

:jezicek::bravo::ouje::harhar::dudek::vesel: :mi pijemoo: :notworth: :j

 

 

 

 

Ne da nimam jajc prit za Gamo. Nimam po kaj prit za gamo. Jaz si za razliko od vas, prijateljev ne i??em prek spleta. Jaz tukaj z vami virtualno debatiram, dru?im se pa z dru??ino, ki si jo izberem v ?ivo in na pristni na?in. Vi ste pa? generacija interneta, zato pa je ve?ina od vas ?e ledik, ker si ne znate dobit dru?be in partnerja na "star" klasi?en na?in. Na veslici ali pa pri ma?i recimo. Torej vi ste tisti, ki nimate jajc, saj si ne upate vspostavit kontakta iz o?i v o?i.

In men va?a dru?ba za dru?enje v ?ivo pa? ne pa?e. Mi zaradi va?ih izjav pa? ne sedete.

 

Ni mi sploh ve? jasno, kaj sploh ?e tukaj po?ne?... Mazdo dvomim,d a vozi?... pomoje si pri?el sem samo zato, ker so te imeli na alterju poln kufer... in potreebuje? nek peskovnik, kjer se lahko iz?ivlja?...

 

In mogo?e se ravno zato ne zna? vklopit v to dru??ino, ker ima? druga?ne poglede... Za virtualno podjebavanje svetujem kak?en forum, kot je alter (Blodnje), Joker, zmenkarije,... Nekateri se poznamo tudi v realnem ?ivljenju... in zato mogo?e la?je shajamo... in se ne skrivamo za nickom kot neka reva, ki ne upa it med ljudi... Pravi?, da smo generacija interneta? Govori? tako, kot da si ?e tik pred penzijo... pa dvomim, da si sploh med najstarej?imi tukaj :blush:

 

 

 

P.S.: Sem bil prepozen... Lojz se je ?e po?templjal :ne vem:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum
Napisano

Osebno nobenega ne poznas, pa vseeno obtozujes vse po vrsti, da smo divjaki, sektasi in nevem kaj se vse... in potem na koncu se upas trdit, da nikogar ne zalis in da vsi samo tebe zalijo...

 

Sicer pa si po tej tvoji teoriji potem tudi ti divjak, saj si tudi ti del tega avtomobilskega foruma (in drugih) in napisal si tole:

 

je polno cestnih divjakov samo priznat no?ejo. In na vseh avtomobilskih forumih je tako. Vsi samo pravijo mi nismo nobeni divjaki, so pa eni drugi, ki divjajo.

?zmeden?

 

To, da nimas jajc prit za Gamo, samo se bolj potrjuje, da se rad skrivas za lazno identiteto in da osicnto nimas vsega poslihtanega pod streho... in pravis, da smo mi vsi taki cepci ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum
Napisano

..., ?e jaz povem da bom Sveto pismo bral, pol pa eden sko?i in re?e naj se to pobri?e? ...

Ce si res tapravi vernik, bi sveto pismo moral ze zdavnja prebrati...

 

Sicer pa je bilo ze obrazlozeno, zakaj je slo v tisti temi... in da razlog brisanja ni v tem delu stavka... ampak v naslednjem stavku, ki sledi temu, da bos ti prebral sveto pismo... Vsaj tako sem jaz to razumel ...

 

Glede tistih ocitkov o speckahlal in nesramnezih...

 

Kolikor vem, je ta forum javen... in kolikor vem imas "sovraznike" na sveh forumih, kjer si sodeloval ... in godljo si si zakuhal povsem sam... Kot prvo se "skrivas" za nickom in drugim ocitas, da se skrivajo za nickom... po drugi strani pa nimas niti toliko jajc, da se prikazes v zivo... bi pa prisel do g. Majesa po vinjeto... Na tak nacin delajo to reve, ki se skrivajo za lazno identiteto in mislijo, da so povsem anonimni...

 

Vedno bolj se mi zdi, da si "attention whore" in bi bil rad v ospredju pozornosti... in da si tudi to zgodbico izmislil... tako kot tisto z Reksom in hlacnico, pa zlahtnikom, ki mu kupujes za birmo Kio ... pa se marsikatero drugo tudi... :ne vem:

 

Naj bo se kaksna slikica za dobro voljo :)

 

Objavljena slika

 

 

A sem ze zamudil in je ze konec sihta? :bravo::jezicek: Bo treba rampo pocasi zapret in it domov?

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum
Napisano

A vidte... Par ur se ne oglasi, pa ga ?e pogre?ate :blush::D

Vi bi ga pa banal... <_<

 

Kdo bi ga banal? Sam ze en cajt jamra in se poslavlja :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

No ?e je proti steklini cepljen pol pa sploh ni problema... je pa res, da mi je do sedaj uspelo socializirat vse pse...tudi tiste najbolj hude... in verjamem da tudi tvoj ni oziroma nebi bil nobena izjema....

A sem ?e povedal, da se s psmi ukvarjam ?e prakti?no celo ?ivljenje?

 

Samo Lojza ti ne bo uspelo socializirati... to bo veliko tr?i oreh kot njegov Reks :bravo::harhar:

 

Mas cas samo se do ponedeljka... takrat grozi, da nas bo zapustil... Do poslovilnega pisma pa je tako ze nekje link :D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kateri mobilec je vreden svojga dnarja
Napisano
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

A na Krvavcu nisi najdu lep?ega motiva za slikanje?

Gre? v hribe in tam gleda? ter slika? svoj smrde?i motor?

 

 

Hehe... "motor hater" je rekel "howgh" :bravo:

 

A nisi na alterju tolk sprovociral motoristov, da so te celo iskali doma okoli tvoje zidanice? Se spomnim, da so celo izbrskali neke tvoje slike... Pol so pa vsi drugi "tagrdi", ko ti nekdo stopi na ?ulj ... :ne vem:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum
Napisano

To?no to kolega. Tukaj se ne sme povedat svojega mnenja. Oziroma ga lahko, ?e je skladen z ve?ino. Sicer pa ne. Kdor slu?ajno pove nekaj ?ez tisto, kar pa?e ve?ini, takoj sko?ijo skupaj in za?nejo grozit. Za?nejo ?alit, potem pa ?e kak?no v svojo obrambo pove? nazaj, znajo pa vse ?aljivke na?tet, samo svojih ne.

Tak?en pokvarjen in nagrav?en slinast diktat kot vlada tukaj, ga ne sre?a? nikjer.

In brez skrbi da bom jaz od tukaj ?el. Neglede na izid glasovanja.

 

 

Jaoooo... smilis se pa ze sam sebi tako, da si pomoje ze ves sluzast :blush::harhar: ...

 

Ce ti kaj ni prav in ne znas razumeti, da ne mislimo vsi enako kot ti, potem se ze enkrat spokaj in daj mir... ne pa da vsak delavnik od pol sedmih zjutraj do pol treh popoldan utrujas z enimi in istimi zadevami... :( :ne vem:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Lojz praznuje
Napisano

Vse najboljse... :):pepsi::bravo:

 

 

P.S.: Ce bi hotel, da se kdo spomni na tvoj rojstni dan, bi ta podatek moral vpisati v svoj profil... drugace tega ne moremo vedeti ... :bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.