Skoči na vsebino
Pohvalite se,...
Napisano
pred 1 uro je Jest napisal:

Apple Maps tudi v naši vasi… 👍

87AE88D2-630D-4E40-8C58-F11D5E097D28.jpeg
 

8663F2AD-57A5-42E5-B8F6-9CD8687707EE.jpeg

 

06C373F9-FCC0-41FD-94A6-F55E36E5E375.jpeg

Pred pol ure se je peljal po ulici ampa nisem imel cajt slikat.... je bil prehiter 🏎️😆

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 32 minutami je ignacij napisal:

Pa pravim, pateticno, vceri sem se pogovarjal s serviserjem pa pravi da ima vecina kolesov notranjo napeljavo in iste probleme, da pa se kupci ne pritozujejo. Ocitno jih vecino ne moti, no mene moti za znoret. Npr. v prednjih vilicah je cca 30cm notranje napaljave in ko vržeš kolo na predji del ropota kot da imam na kolesu predji prtljaznik namontiran.

 

Prestudiral sem cel Youtube, danes grem iskat snake skin zascito za kable, ki je edina dovolj tenka da upam da bom z njo prisel v notranjost okvirja.

Za vsak slučaj še kupi čepke za ušesa pa še prehladil si ne boš ušesa 😁

Te stvari so res hude če te motijo! Čimprej se navadiš tem bolje samo,da tehnika deluje...😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Vidiš, kako te čislajo. Ene sploh ne pokličejo, pa so se že parkrat prijavili, druge, tebe, pa večkrat na dan. 😊

Saj to ni vse, še kake 14 dni nazaj so me tudi 😆. To je baje zaradi prepoznega državnega programa cepljenja in se jim zdaj seznami mešajo in verjetno tudi njim od dela na seznamih, luda kuča.... 😆

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Danes so me klicali na cepljenje ob 10.00 za jutri in sem jim povedal,da sem bil že prednostno cepljen.😊 Ob 14.30 me še enkrat nekdo drug vabi na cepljenje za jutri.😆 Pred par minutami pa še enkrat....:vskalo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 46 minutami je Nejc1986 napisal:

Ko zamenjaš čelado zgolj zaradi starosti. 

IMG-38e24ec32931306de9746c406ccd2476-V.jpg

 Lepa je in seveda varna,na koliko let se že menja preventivno?🤔 (5 let?)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 10 minutami je scania napisal:

 

Jaz tudi tako mislim da ni ok, potem bi bilo bolje da nas cepijo katere smo preboleli z Jensenom. V kartici ki jo dobiš imam prečrtano rubriko za drugo dozo tako da druge doze ne dobim. ma vrh glave imam že vsega, cepit sem se šel da ne rabim vsak teden hodit po palčko v nos pa seveda da lahko kam grem. Zdaj na koncu sem se cepil in prebolel, pa bom vseeno moral tedensko po palčke če bom hotel kam it. Totalno bolano.

Edino varen pred virusom si še zaenkrat kar največ šteje... 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 3 urami je canyon napisal:

 

 

Sam a ni to žalostno da se folk hodi cepit zato da bo lahko nekam šel ... na primer na dopust na hrvaško oz nekam v tujino .... mislm men je to totalen absurd, pa uzamte kokr hočte .... sam jest grem stavt, da če razna potovanja in ostale stvari nebi bilo pogojena z cepljenjem, se 3/4 ljudi nebi šlo cepit .... 

Za druge ne vem, ampak kolikor jih pri nas v okolici poznam, bodo cepljeni ali so že, ker so se prijavili Januarja in takrat še niso razmišljali o dopustih.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 1 uro je scania napisal:

Jaz in moja sva bila z AZ cepljena v petek in se počasi sestavljama. Sesulo naju je, vročina 38.8 bolečine v mišicah. Ti stranski učinki so bili huji kot prebolevanje covida. Ampak ok gre na bolje. Nwm pa kako je z tujino ker cepljen bom samo enkrat zaradi tega ker sem prebolel, zdaj pa nwm al je to ok za tujino al ni. Vglavnem cista zmeda.

Eh to niso stranski učinki,to je samo reakcija na cepivo. Z ženo sva bila že oba z AZ pa ni bilo nič reakcije. Njene sodelavke (5 od 15) pa dva dni vročine cc38 in tresavico in po tretjem dnevu vse odlično👍

Ko bo zeleni evropski cepilni list ti bodo vpisali kot ,da si bil dvakrat cepljen,oziroma kot bi bil s Janssenom. Takšen je moj podatek in upam,da se ne motim.😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 5 urami je Alex napisal:

Johnson & Johnson nitro roberts. V bistvu ni nobenih stranskih učinkov. Edino mi ni  jasno, kako sem prišel domov prej kot žena z avtom. Pa nič zadihan nisem bil. Edino tega se bojim, da bom dobil domov položnico, ker imamo stacionarni radar v Kp  in je omejitev 40.🤔

Kaj ti ni jasno,žena ti je nižala porabo na avtu,de nebi bila čez 7 lit. :prstgor:

Samo,da si ok...😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano

Evo še kava pije na Trojanah, nobene gužve. Ima vsak gost svojega kelnerja! 😊

IMG_20210515_091053.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 9 minutami je Alex napisal:

Gelipter ima mlinček. Nima dpf. 😊

8.13 je,bo treba it....!😆

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.