Skoči na vsebino
Kava
Napisano
pred 1 minuto je Alex napisal:

He, He... Pri nas tudi pravkar vre lavazza iz kafetiere. Moramo malo pohiteti, če hočeva z Gelipterjem štartati točno  ob 8.13 uri. 😊

Pa malo si spucajta filtre na dizlih, da ne bo kakega presenečenja potem pri porabi.... 😁👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Janez007 napisal:

 

Kockanje je vsekakor zanimivo, dokler si na plusu in vsega ne zakockaš .. :) Poznam običajne ljudi, ki so postali odvisniki in zakockali vse in še več, si izposojali, goljufali, da so prišli do dodatnih sredstev za kockanje. Vse zgodbe so se končale žalostno.

 

Sam sem še tiste podarjene certifikate v 90-tih prodal v zelo neugodnem trenutku. 🤔

 

Ko gledam za nazaj 20 let, sem zamudil mnogo investicijskih priložnosti. Ko gledam naprej, pa je vse loterija. Spomnim se leta 2008, ko je bilo vse prenapihnjeno in so delince na LJ borzi najprej padle za kakšnih 30%. Ocenil sem, da je to priložnost za večji nakup, ki sem ga želel izvesti na svoji banki takoj, kar pa se na srečo ni dalo. Čez nekaj dni so bili padci nekaterih delnic še enkrat toliko in še več ... 

 

Da skrajšam, za nazaj smo vsi pametni, za neprej, če nimaš notranjih informacije, je po mojem v glavnem loterija.

Točno tako naj bi bilo......👍

Ps; certifikati takrat so bili zasluženi ne podarjeni......😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 10 minutami je Z M A J napisal:

Mogoce, ce ETH se malo zraste, hehe.

 

Mah ne, to imamo s frendi fore, ce je nekdo "krsta na nogah" in potem Desus, ce je nekdo ful pocasen ali ne dojema, pa tako dalje, skratka DESUS je uporabna zadeva, obenem pa stranka povsem razpadla, tako je vse skupaj se bolj v nekem kontekstu. :)

 

Eto, se moram pohvalit, da ju3 grem pa delat, pa naj dez PERE, ko bom v pisarni, ce ze mora ga biksat, menda bo tako se nadaljnjih 7 dni, abnormalno, jebomast

Če so 'ledeni' možje odpovedali bo pa poscana zofka scala še en teden naprej in nazaj...😛

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Zna bit, da je res. Ravno zadnjič grem preverit tlak gum na petrolovo črpalko in za eno mizo sedi pet modelov. In plačajo, vstanejo in vsak se odpravi proti svojemu bmw-ju. Nisi mogel določiti, kateri avto je starejši letnik.in kateri lastnik ima bolj šuškavo adidas trenerko. In gasa, vsi so seveda  pustili gume na asfaltu oziroma so naredi po primorsko  "žgomade". In so dosegli svoje, da  so jim vsi za ostalimi mizami smejali. 

.......hahaha,sedim na promenadi lokala Kapetanija in pripelje rdeč,bolj nov Ferrari KP in pelje 5km,med tem pa turira ,da poka iz rorov kot na dirki v Imoli! V pol ure kofetkanja se je zvrstilo nekaj mrcin kot so Chevy,Mustang in seveda M3 ! ( to je moja Mazda,da nebo pomote ) :bravo:

@Alex-a pa od nikoder s svojo spedenano soul rdečo 6tko.....😊😃😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 5 minutami je Alex napisal:

... In zraven gledamo dež, ki se ne ustavi. 🙄

Pri nas je ponoči malo porosilo,zdaj je pa že 'skoraj' sonce....😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano (urejeno)

@Boss mogoče je pa celo 'sreča v nesreči....:whatever:

Dve novici,prva slaba druga dobra......

Slaba je da ti je šla guma na kolesu.😊

Dobra,da ti ni šla na avtu......:bravo:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Saj je v bistvu imam cepljenje  šele ob 17. uri. Valjda bom prišel do takrat domov. 🤔

Pozanimaj se do kdaj cepijo, tudi če malo zamudiš 17to uro ne bo hudega. 👍

Boš pa kakšno uro dle odporen na kovid 19.....:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Zdajle sem dobil termin za, cepljenje. Uganite kdaj.....to soboto. 🙄 A bi lahko izbrali bolj neugoden dan. 

Pri nas pokličeš in prestaviš, noben problem. So veseli samo, da prideš... 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 17 minutami je Alex napisal:

Uf... Samo te pijače z mehurčki pa niso najbolj zdrave. 🤔

Če ni druzga pri roki in pira ne smeš ,je to to....:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.