Skoči na vsebino
pred 4 urami je Boss napisal:

 

Sej se hecaš al se ne razumeva. Govorimo o avtih srednjega razreda velikosti Mazde 6. Kje maš takega pri KIA in Hyundai? Samo i30 SW in Ceed SW in Proceed (ta mi je še edini, ki bi ga dejansko imel). OK na Pugija sem pozabil - 508 bi kar bil sam mi ni jasno od kod Peugeotu ideja, da za tako velik avto je 130KM dovolj v mlinčku 1.2 in HDI 1.5? :nevem: Če hočeš normalno premikanje rabiš hibrida in minimalno 50k€.

Že 308 SW je večji od M 6tke,samo Pežo je.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 39 minutami je Z M A J napisal:

Včeraj ponovno na Meninsko, tokrat spoznal 2 novi makadamski cesti.

 

Vzpon s Črnivca oz. Poljana je tista vas, potem po makadamski cesti prečenje celotnega južnega pobočja do Bine planine.

 

Od tam dalje do planinskega doma na Menini.

 

Spust potem v Šmiklavž oz. Novo Štifto in Tirosek ter nazaj vzpon na Črnivec.

 

Vmes sem v iskanju bližnjice še zataval na lepo planino Travnik. Kar zahtevno vse skupaj, z električnim bi bilo verjetno nekaj povsem drugega. :)

IMG_20240515_130749.jpg

IMG_20240515_131551.jpg

IMG_20240515_135239.jpg

IMG_20240515_140628.jpg

IMG_20240515_143555.jpg

IMG_20240515_143604.jpg

IMG_20240515_145454.jpg

IMG_20240515_153032.jpg

IMG_20240515_155620.jpg

IMG_20240515_162206.jpg

P.S. kolešček pa tastari in premali zame, ampak ima prave gume za grobe terene. :)

Uf, dobra in težka tura.... 👌😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
Pred eno uro je Slivka napisal:

Iščem stensko uro, kaj takega kot je na sliki:

 

Zajeta slika.JPG

Mogoče kdo ve, kje bi jo lahko dobil?

Malo višje na prejšnji sliki.... :bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 40 minutami je Mraušk Mčk napisal:

Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo.

Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje.

Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.

 

Bravo, pravi mojster si.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pivo mi paše
Napisano
pred 37 minutami je Boss napisal:

 

emmm ?zmeden?

 

kozarec je res take "nenavadne" oblike... ampak vseen :nevem:

Pir ne kozarc.... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Podplati na čevljih ...
Napisano (urejeno)

Mimogrede omenim, za razpadel podplat Alpina ni kriva ampak dobavitelj Vibram@, ki izdeluje te podplate za odliman podplat pa je zagotovo kriva Alpina oziroma lim.... 🥴😂😉

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Matick napisal:

 

Ampak, verjel ali ne, problem tukaj ni v meni, ampak v tem, da par let nazaj je bilo izbire še pa još, pa so enostavno nehal delat take avtomobile. Sej vem da je to zato ker so se manj prodajali kot SUVi, ampak takole vsa jajca dat v eno košaro (samo SUVe delat) jih bo enkrat drago koštal. 

 

Po pravici, do konc leta bom vidu kaj bom naredu. Al bom kakšno leto staro M6 iz nemčije kupu, al pa bom primoran v nakup SUVa. Ko pride hibrid CX5 bo vsaj mal tolažbe, sploh če bojo zadržal dinozavrski motor notr

Kar kupi CX-5 in ko jo boš enkrat imel boš zelo zadovoljen, že sedanja je top.... :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Po domače povedano, da boste vsi razumeli, odprite katalog kake avto revije in boste videli kaj in koliko različnih avtov je na trgu pa nisem jaz iz prejšnjega.....itd, ampak tisti, ki ne vidite dlje od karavana in Mazde. 

V resnici je pa problem denar, če ga imaš dosti si lahko sigurno najdeš kaj zase ali družino, poskusite na ta način iskat... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

 

Oziroma greš drugam. Ne bom kupoval nekaj na silo, če mi ni všeč. Če Mazdi moj denar smrdi, ga bo mogoče pa KIA vzela, al pa kdo drug... tko enostavno je to.

Aha, si prišel do tega kar sem jaz zgoraj napisal, imaš pestro izbiro kot še nikoli, limuzine, karavane, enoprostorce, suv-e, crossoverje,klasične terence cabrije, kombije in še več vrst pogona, bencin, disel, plin, hibrid, elektrika in vodik. Znamk pa tudi toliko kot jih še v zgodovini ni nikoli bilo.... :nevem:

Je pa treba sebi primerno izbrati in, če si zaljubljen v Mazdo je to teško.... 😔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Podplati na čevljih ...
Napisano

Joj kaki odgovori so to, več jih nosiš boljši so, manj jih nosiš bolj razpadajo.... 😂🤣🫣🥴

Pri vsem drugem je obratno, tudi pri avtih... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.