Skoči na vsebino
Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano
pred 9 minutami je Alex napisal:

Nekateri imamo tri tedne dopusta poleti. Tako, da bi bil v vsakem primeru fraj, ker še nisem začel delati. 

Tako, da si dobil samo ti n ljubitelji te vlade prst v... 😉

 

 

Je razlika dopust ali dela prost dan. Menda ti ne rabim razlagat, razen če si od včeraj zaposlen. Res pa da imaš vprašljiv IQ :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 13 minutami je skritikrt napisal:

Mene pa samo zanima,kolikšnji odstotek "cepljenih" se bo šel še cepiti...tudi od tukaj pametnih,k so nas "ožigosali" kot kužne,vse pandemije krive,egoiste,teoretike zarot itd...se še vse spomnimo...vse smo bili,samo normalni-zdravi ljudje ne...

 

Jaz se ne grem več.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 38 minutami je Alex napisal:

Čisto podobno našim  levakom, ko vzamejo besedo iz konteksta. 

Napisal sem, če še znaš  brati, upam da ja, da je žalostno to, da je model zoprn večini ljudi, čim odpre  usta. Tudi tistim, ki so ga pomotoma ali namenoma volili in jim je sedaj žal. 

 

 

 

 

Sicer pa, kot sem že napisal. 

https://e-maribor.si/odlicno-izbran-dan-solidarnosti-proti-morju-se-celi-dan-vije-kolona-avtomobilov/

 

 

Znam brat, napisal si, da ne greš pomagat zarad Goloba. Zdaj ko vidiš da si ustrelil mimo, se spet zgovarjaš na leve-desne. In žališ.

Ne gre se ne zate, ne za politiko Alex.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano
pred 26 minutami je Boss napisal:

Hehe, pa sej to je praksa tako Italijanov in Avstrijcev. Pri njih so kot kaže neki drugi prometni zakoni. Bodi vesel, da ni zajahal sredinsko črto, kar je še ena bolj inteligentnih idej naših zahodnih sosedov.

 

Najbolj me pogreje avstrijec s slamnatim klobukom na zadnji polici. Potem veš, da bo žurka :D

Hvala bogu, da ne zahajam več v Celovec 🙏

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano (urejeno)
pred 5 urami je Alex napisal:

 

Lahko ti iz lastne izkušnje povem, da je 95% v teh zastojih tujih registrskih tablic. Največ nemcev, če smo natančni.

 

Aja, pa nisem šel na morje :D

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

VETERANI SLO-91 💂
Napisano
pred 5 urami je Alex napisal:

Ali ne bi bilo bolje, da bi šlo teh izgubljenih  180 milijonov za pomoč? 🤔

 

Mogoče jih dobimo nazaj še od tistega pranja denarja preko ventilatorjev in covid testov.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano

Če bi pa z lopato kidali, bi pa ljudje začeli s tem, da si nabirajo politične točke.

Itak nikoli nobenmu ne bo nič prav.

Drugače se mi zdi pa pohvalno recimo JJ je kidal in tudi s Šarcem skupaj baje. Pa še vse stranke so takoj podprle novele zakona. V stiski znamo biti še vedno super narod in stopiti skupaj.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano
pred 1 uro je Jaka32 napisal:

Kupujem 4G router, kamor bi vtaknil sim kartico in se z računalnikom povezal gor. Ker imam Telemach in se po prenešenih 20 GB seja prekine, moram sedaj telefon (hotspot) dati na letalski način in napisati sms "nadaljuj" da mi nadaljuje prenašanje GB po najvišji hitrosti. Kako je s tem urejeno na routerju, kaj se bo zgodilo, ko bom prišel do 20 GB?

 

Kaj pa če bi vzel A1 Ultra net?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.