Skoči na vsebino
Kava
Napisano
Pravkar je Nejc1986 napisal:

Ni švoh mint, a? 

Ja, malo za presekati 63tko...😊

Je pa meni dosti boljša od irish! 😝

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Jutro.. 

IMG_20210510_064824.jpg

Ena mint kava je padla, službena.. 😬

IMG_20210510_080155.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 4 urami je Z M A J napisal:

Včeraj osvojil prvega letošnjega 2- tisočaka; Velika Raduha, z DeSUS tempom :)

Lenovo_A1000_IMG_20210509_114031.jpg

Kolk je pa snega?🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 4 urami je Alex napisal:

Kje sta bila tukaj, ko sta kuhala kavico? 

Kraški rob-spodmoli...👍

Jutri bodo fotke v drugi temi.😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 3 minutami je Boss napisal:

Aja sej res, ti si tud že password dobu. 😜

 

Vsak dan v Slo umre za en avtobus ljudi... ne vem kaj si s tem mislil :nevem: Sej so ti že povedali, da ljudje nimamo neomejenega roka trajanja in da je predvidena povprečna starost, ki jo boš dočakal nekje v bljižini 80 let?

 

Srčno upam, da bo na dolgi rok vse OK glede cepljenih. Velika verjetnost, da bo, ampak ne glede kolk se tolažite nekateri, tega za sigurno pač ne ve nihče na svetu in bo moglo preteči še vsaj 4 leta in pol, da bodo ta cepiva dobila varnostni certifikat. Trenutno so pa pač eksperimentalna cepiva. Še 1x nikogar ne prepričujem, da naj se ne cepi, se pa bo vsak na LASTNO odgvoronost in morebitne (upajmo da jih res ne bo) posledice pač nosi vsak sam. Tako kot jih nosimo za cepljenja z ostalimi cepivi. Ampak ostala cepiva vsaj imajo zgodovino za sabo, varnoste potrdilo itd.

 

Drugač pa moja starša sta se cepila, ker zaradi teh starostnih skupin smo prvenstveno zapirali državo in omejevali vse živo. Računam pa zdaj na to, da ko bodo cepiva prosto dostopna vsakemu brez čakanja (tako obljublja tudi Jelko Vakcin), da je to zadnji argument proti ponovnemu zapidranju države in da se tega ne bomo več šli niti v sanjah.

 

 

Jaz sem svoje opravil in samo čakam,da vsak pogleda v svojo vest pa bo.....👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 minutama je Alex napisal:

Prav tako jaz. Poznam pa tudi sam ljudi, ki so umrli za posledicami kovid. To je podobna situacija  kot na začetku, ko so nejeverni Tomaži spraševali, če poznaš koga, ki je prebolel kovid, 😄

Sedaj pa kao vsi poznajo koga, ki ga je pobrali po cepljenju. 🤔

Sicer pa Bini, če sva preživela tisti nepreverjen ruski zvarek, ki smo ga dobili v JLA ni vrag, da bi nam to Light cepivce škodilo. 😉

Me ni škodilo ne ono ne to cepljenje je pa res,da sedaj si pa čipiran....😲.

Ja,nobenga bolanega niso poznali čez par mesecel je bilo pa vsaki dan mrtvih za en avtobus.

Me res zanima kako bo stanje,ko bo cepljenih 1 milijon in kateri bodo še vedno oklevali in  cepljene pokopavali......🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 2 urama je Jest napisal:


Ti si pa optimist… Glede na dosedanje “obljube” dvomim, da ce se sedaj prijavis, da prides na vrsto “te dni”… Radi se hvalijo z “novostmi” ze doooolgo pred tem, ko se sploh zgodijo… Pred kaksnim mesecem so recimo bili mediji polni novice, da je aplikacija ostanizdrav posodobljena… Se vedno pa ni na voljo za namestitev na telefone ;) … 

 

 


Vse prevec je primerov, ko se po cepljenju pojavijo problemi… Ravno pred nekaj dnevi je soseda kap… ali je ravno slucajno to nekaj dni po cepljenju. Prej nikoli ni imel probleme… je vitalen… v starostni skupini 60+ … in takih primerov ni malo… Po drugi strani pa ni zagotovila, da ko si cepljen, da te to zasciti pred virusom… 
 

In sedaj “groziti” s tem, da jim bodo kmalu zaprta vsa vrata ni ravno primeren nacin… Zakaj je treba ukrepe promovirati z represijo? 

Govora je bilo za Alexa in on bo kmalu cepljen,ker je stari džomba po starosti.

Jaz poznam pri nas vse naokoli in ne poznam nobenega umrlega od cepiva in veliko od kovida,res od kovida! Pa je že več cepljenih kot je bilo bolanih! Meni je sicer vseeno ampak se po cepljenju počutim veliko bolj sproščeno in varno. Za kam it pa sem napisal kakšno je stanje po Evropi in tudi pri nas bo kmalu tako,da če si cepljen ali prebolel do 6 mesecev imaš prosto pot,ostali pa testi,razna pravila in stroški itd.

Podobno bo videt še kakšno leto dni,odvisno od situacije,kot je bilo na mejnih prehodih za državljane EU prost prehod,drugi pa v kolonah za to in ono ter čakanje itd.:nevem:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Eni se še vedno ne odločijo za cepljenje ne vem zakaj? A že ni bilo dovolj poskusnih zajčkov,da se premislijo ali samo nagajajo četudi sami sebi škodijo in še svojim bližnjim.....🤔

Bo pa vedno večji pritisk na njihov 'ego' saj jim bodo kmalu zaprta vsa vrata v svet in tudi pri nas v marsikatere prostore in na prireditve. Na koncu bodo sami spoznali,da ni boljše rešitve kot je cepljenje.:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano

Jaz sem poskusil 53 pa mi je 63 late makjato boljša samo na onem aparatu AS. 👍

IMG_20210506_080921.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Bini, si na avtomatih že probal nove kufete z okusom mint-a? 

IMG_20210505_175344.jpg

Kje imaš tak avtomat 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.