Skoči na vsebino
Korona - Covid-19
Napisano
pred 4 minutami je Alex napisal:

Bolbišnice so dobile točna nacodila, kdo in koliko časa je kdo upravičen do dodatkov. Ampak, ker so si vodilni v teh bolnišnicah vedno vse razlagali po svoje(pa ne samo oni, v vseh javnih službah je enako) so si tudi te dodatke podelili po svoji logiki. Saj se lahko še spomnimo, kako je bilo z čakanjem pri profesorjih. 

Zato pa je tako kot je! 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 1 minuto je Boss napisal:

In zakaj pol to zagovarjaš?

Jaz niloli nisem tega zagovarjal, mislim teh nenormalnih dodatkov! Vsi bi morali dobiti enak znesek ne glede kaj delajo v kovid oddelkih. 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

Foušja? Očitno ne razumeš, kaj pomeni podkupovanje in zakaj se izvaja. Zakaj se da nekomu denar, ki ga po nobeni logiki ni upravičen v takih količinah? Zakaj nekdo nekoga podkupi? Zato, da bo nekaj dobil v zameno -in kaj dobi sodelovanje brez neprijetnih vprašanj in izvajanje postopkov, ki se drugače ne bi izvedli. To ne leti samo na dohtarje ampak na kakršnokoli podkupovanje.

 

Da pa so dohtarji še tolk bolj dovzetni do tega pa ti mogoče lahko razložijo tisti iz ortopedske klinike, ki jih je štempljal vratar zraven pa so dobivali 3 jurje korona dodatkov za nagrado. Mogoče ti bo razložil "slavni" dohtar, ki je iz Namibije privlekel poleg trofeje leva še trofejo južnoafriškega seva korona. Ja sej veš to je tisti dohtar, ki dela v javnem zdravstvenem sistemu in kjer čakajo ljudje na operacijo hrbtenice 2 leti. Če greš pa privat k njemu pa si na vrsti takoj pa sploh ne rabiš ga iskat, saj dela v sedmih privat klinikah, celo v Zagrebu in Namibiji.

 

Pa takih je v tem sistemu, še ogromno in ker to vejo, da so požrtni jih pač z lahkoto kupujejo - so našli kar veliko pravljičarjev, ki furajo zgodbo po željah politike - Krek, Poklukar, Pintar, Beovič, Logar, Bregant... sami poštenjaki in resnicoljubi.

 

Bi šel, pa te ne spustijo notri, da ne bi preveč videl. Sicer pa naj spustijo novinarje - se bo okužu in umrl a ne, ker skafandri in zaščite na novinarjih ne delujejo. Al maš kako drugo razlago, da jih ne spustijo zraven?

Si poskusil priti tja? 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 1 uro je Boss napisal:

 

Zakaj pa potem ni posnetkov iz teh bolnic in še vedno gledamo tiste iz lanske pomladi? Zakaj , če je tako grozno se tega ljudem ne pokaže? Obraze se da zameglit, da ne bo vdora v zasebnost, tako da ne vidim razloga, da se jih ne. Zakaj hospitaliziranim poberejo mobitele in tablice in lahko kličejo svojce samo v prisotnosti sester? Glej sam vprašam za prjatla, ki ga zanima.

 

Sem pa že marsikaj slišal od ljudi, ki delajo v UKC, tako da raje ne bi še o tem. Astronomsko visoki dodatki za kovid delajo čudeže.

Pojdi tja pa poglej saj si blizu. Pa kako fotko naredi... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

Ja lansko zimo/pomlad je blo pa 400 umrlih zaradi gripe kar tako, ker so bili simulanti? Da so imeli od 400-700 hospitaliziranih zaradi gripe v januarju in februarju 2020 ves čas je bil pa tud fakenews. Pol smo pa na kovid prešaltal.

 

WWW.24UR.COM

Vodilni slovenski spletni medij: aktualni dogodki iz Slovenije in tujine, športne novice ter ekskluzivni prispevki iz sveta zabave.

 

Še vedno ne toliko,da bi odpirali tako velike oddelke kot sedaj v času kovida pa še večino mladi so obolevali,se ve zakaj,ker je šola laufala non stop . Ampak vseeno pojdi na UKC malo pogledat,mogoče se boš zgrozil in vprašal,če je vse to res v kar verjameš in nas prepričuješ!:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 7 urami je robertk6 napisal:

@Bini in vsi ti ki so umrli so bili brez kakih bolezni od prej??? In pa kdo ti je potrdil da so umrli za Covidom , a prej ljudje niso umirali ko so dobili močno pljučnico ali gripo?? Seveda starejši in z pridruženimi boleznimi isto kot sedaj, glej ga zlomka ne moreš verjet skoraj isto ali??? Kje je letos gripa??? Kje so ostala respiratorna obolenja ??? Vse je izzvenelo začuda samo korona še je 🤣. No če verjameš v vse te zgodbice je najbolje da se za ene 3 leta zabarikadiraš v hišo , ven samo na delo pa še to v skafandru in pa seveda ne pozabi na masko v avtu.

Kot,da nebi čitali kaj točno sem napisal....🧐 Jaz vam priporočam,da greste na UKC kovid oddelek in jim poveste,da so simulanti ter naj gredo domov saj jim nič ni ! Povejte da vse veste o okužbah in naj se ne trudijo z nepokretnimi ,ki samo igrajo nek kovid 19 ! Ter ,da boste vi novi svetovalci vlade in rešili situacijo za tren oka.🙃

Ps; gripa je dosti manj nalezljiva in če se držiš ukrepov za kovid je ne moreš dobiti. Je še nikoli nisem imel brez cepljenja tako,da je normalno,da jo sedaj praktično teško dobiš . Saj vse to že veste tako da.....:wacko:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano (urejeno)

Par ur me ni tu pa pišete cele romane.😆

 

Robertk6 sem dolžan odgovor,aja pa Bossu. Ja poznam jih nekaj, mojo ženo,ki je v dobri kondiciji in je bila doma skoraj na dopustu in ni imela nekih problemov (okužila jo je sodelavka zaradi neupoštevanja zaščitnih ukrepov) in 3 sosede od 65 do 84,ki so žal umrli pa en žlahtnik 55 let,ki je prav tako umrl. Vsem,ki imate malo soli v glavi veste,da umirajo predvsem starejši,ki imajo pridružene bolezni in ne mladi,ki večinoma veselo žingajo še naprej okoli. Sedaj ko so pa ti cepljeni se pa smrtnost niža po letih navzdol. Tisti ,ki oporekate temu dejstvu ste verjetno spali,ko so po svetu umirali lani celo leto v celi Ameriki Italiji Španiji, Indiji itd.

Saj je vsem jasno zakaj je lani bila veliko boljša slika glede okužbe,vsi ste se usrali po domače povedano,zdaj ko se pa že ve,da mladi in zdravi večino ne umirajo pa gremo na žur,piknike zabave in se vam JEBE za ostale in najdete 1000 izgovorov za svoje GREHE !:vskalo: 

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 4 minutami je Nejc1986 napisal:

Jp, zajtrk je zakon. Jem 5x na dan :)

Po kosilu na sončku. 

IMG_20210416_142114.jpg

S tole kravco me malo dražiš,če bi bila malo večja bi jo dal v "steak".:jupiii:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano

Padajo hude besede za prazen nič.🙃 Virus širijo ljudje,to smo mi,če še komu ni to jasno! Niso pomembni ukrepi politike itd,samo od nas je odvisno koliko širimo virus naprej in vsi drugi izgovori pa nakladanja gor,dol,sem in tja so brezveze ! Ja ,še vedno je tako kot pred enim dobrim letom,tisti,ki se držimo ukrepov največ naredimo za družbo in ljudi,drugi se pa zamislite malo in se nehajte zajebavat,saj imate verjetno nekaj vesti....:whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Jaz vedno zjutraj obilno jem. To je v bistvu najpomembnejši obrok. Je zanimivo, da lahko jem zjutraj ob petih tudi bakala.  Lahko bi jedel tudi pasulj, če bi bilo treba. Skratka vse, kar je užitnega. 😁

Jaz pa ravno obratno,in vem da to ni ok!🙃 Da grem zvečer lačen spat.....:vskalo:

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 13 minutami je Janez007 napisal:

Če mene vprašate je ta generacija najbolj naj..... Spomnite se sebe v teh letih, ko je navezovanje stikov, druženje izrednega pomena.

 

Poleg tega bo ta generacija še leta odplačevala glavnino dolga, ki smo si ga nakopali v zadnjem letu, denar pa se je vrgel v vse drugo, samo za mlade ne.

 

Tudi mene čudi njihova pasivnost, očitno imajo tudi predstavnike nesposobne. Če bi imeli študentje nekoga podobnega, kot predstavlja taksiste, bi bilo verjetno zelo drugače.

Res je da je vodstvo bolj tako,tako. Kar se pa druženja tiče poznam veliko zablojenih,ki so padli v napačno družbo in ni bilo nič iz njih pa so bili prej odličnjaki in iz vzornih družin. Po domače,večni študentje. Danes in par let nazaj pa se v š.domovih tako kot včasih težko učiš,ker dejansko ni miru! Hčere so se izselile in bivale privat,ker enostavno niso bile za stalno žuranje in nemire...🙃

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 16 minutami je Alex napisal:

A ni malo preveč krvav? 😬

Krvav? Kje pa,to tako zgleda. Je pa telečji steak star 12.mes in uležan 14.dni,debel 4.cm  ter pečen 2x5min. Mehak kot puter.😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Sin študira informatiko. 

Od kolega hči študira medicino in je že ves čas študija zadnje leto nekaj doma nekaj pa v Ljubljani. Prakso imajo veš čas " v živo" na mrtvih. To, da, se učijo vse on - line so bolj pravljice za lukca mesečnika. Ne bo jim hudega. Najhuje  je mamicam teh sončkov in hčerkic, saj se sekiraj, kako bodo njihovi sinkoti in hčerkice dobili dobre službe. Pa neko nabijanje o izgubljeni generaciji in podobne floskule. 🤪

Točno tako, če bi jim blo kaj hudega bi stavkali kot so pred 50timi leti, ne pa da se nekaj oglašajo in bunijo v študentskih domovih v Lj.da nimajo dovolj zasebnosti in svobode, ker po novem varnostniki delajo red zaradi hrupa in drugih stvari, saj veste kaj vse se tam dogaja.... 🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.