Skoči na vsebino
Kava
Napisano
Pred eno uro je FuManchu napisal:

Kje ste kofetkarji? Štrajk? Js sem že tri požrl dans:blink:

Komaj jih folgam pit za slikanje dans ni časa! 😬

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano

Nič ne zamerim saj vem, da ni tako hudo kar si napisal, mi je pa hudo to, da ne razumete, da s tem ko se držim ukrepov ne škodim nikomur in je dobro za celotno družbo in še vedno mislim, da delam prav in to mi več pomeni kot kao neka namišljena svoboda o kateri eni sanjate v resnici pa od nje nimate nič koristnega. Glej, sem pač navajen reda, discipline, odgovornosti in dovžnosti in ne samo privilegijev in pravic..... :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 18 minutami je Alex napisal:

Lahko smo zadovoljni, da vozimo mazde.😊 Jih ni mogel prehvaliti.Je  pa  skritiziral hdi 1,6 (Peugeot) motorje. Enostavno ne gredo skozi na tehničnem zaradi plinov. Ravno je imel enega na mizi z 100Kkm, ki ni naredil tehničnega. 

Še dobro,da ga zvozim pred prvim tehničnim pregledom....😃(službeni)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano

Me nič ne moti,me pa čudi,da nekaterim ene brezvezne stvari toliko pomenijo. Kaj bi počeli ponoči mi je pa vseeno,samo kaj pametnega sigurno ne.

Ne vem pa od kdaj je sramotno delat po zakonih in biti vzoren državljan. Očitno je zdaj  moderno,da klubuješ in nagajaš v tako težkih časih in se ne zavedaš ,da s tem med drugim podaljšuješ pandemijo. Poglejte malo po Evropi in na Balkan in boste videli,da imamo najbolj varno in svobodno državo v povprečju med vsemi. Malo bolj realni moramo biti in iti na volitve pa bo mogoče kaj drugače ne pa jamrat iz dneva v dan in dajat potuho vsem mladim,ki jamrajo in ne grejo volit,ker jim je kao brezveze.🙃

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 3 minutami je Alex napisal:

Pri meni tretja danes. To je nad mojim povprečjem. Sva pa z mehanikom udarila težko debato in se je kapučino pri njem kar prilegel. 🤗

In kaj bo novega na tehničnem področju,pri Mazdi?🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 2 urama je Boss napisal:

 

Sej sem vedel, da ne boš razumel, ampak nič ne de, mogoče boš nekoč, ko se boš ozrl nazaj. Sicer ne vem a ti hodiš s kurami spat, ampak razlagaš pa kot, da bi vsi drugi morali biti doma kot pridne ovčke zaprte v štali in bohnedaj, da ven pogledajo, kjer jih komaj čakajo tisti, ki bi jih ostrigli z drakonskimi kaznimi, ki jih ne poznajo v takih visokih cifrah nikjer v evropi.

 

Sploh se ne gre za to, kaj bo kdo počel ponoči in tudi ni naša stvar, da odrejamo kaj kdo sme delati ponoči in kaj ne. Gre za to, da je to ukrep, ki nima podlage (niso naredili niti ene študije in se zanašajo na izkušnje iz Francoske Gvajane) in je namenjen drkanju folke. Zakaj? Zato ker lahko.

 

Ja res bi bil zanimiv podatek, ker tatu avtomobilov je super, da ni nikjer nikogar in da ga nihče ne bo zmotil ali zalotil, ker so vsi doma. Policije pa itak ob enih, dveh ni bilo nikjer. Bivši sodelavci, ki so hodili v nočno ob 22 uri (še takrat, ko je bila policijska ura od 21. ure) z avtomobili in tudi kolesi, ker javnega prevoza takrat ni, so povedali, da niso niti 1x srečali policijske patrulje. Tudi policija je vedal, da se za tistih par mandeljcev ne splača patruljirat.

 

So pa čakali na ovaduhe, ki so ovajali sosede, češ, da se družijo  v času, ko se ne bi smeli in bi morali biti doma. Tam so napacali svojo kvoto prekrškov, ko so zalotili nekoga, ki ni bil na svojem naslovu in ga je žingal pri kolegih.

Mi je kar hudo ko berem kako je enim težko v življenju ,ki jih ti ukrepi motijo zaradi enih drugih ljudi ,ki bi radi počeli stvari,ki niso na mestu v času pandemije. Zelo mi je žal,da ne razumem,da sem v arestu zaprt in da ne morem sredi noči šteti luči po Ljubljani,kar bi mi dalo res veliko svobodo in smisel življenja.......:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano

Po enih izjavah sem dobil občutek, da je tako vseeno če je ali pa ni policijska ura saj jo nihče ne spoštuje, in zakaj vas potem moti? Aja položnice so razlog in če je tako potem pa res ne pomaga tak ukrep proti pandemiji! Zato je pa ni več in sedaj smo rešeni..... 😊@Boss, kaj bi počel ob 1,2,3tji uri zunaj, povej mi prosim? Pa malo na forum poglej, ne hodim z kurami spat.... 👍Očitno eni nimajo kaj druga delat kot ponoči hodit naokoli,, jej, jej, jej. 

Zanimiv bi bil podatek, koliko manj ukradenih avtov in še kaj druga je bilo sedaj ko je bilo omejeno gibanje... :whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano

Normalni in pošteni ljudje so ponoči doma ko je policijska ura ali pa delajo v službi! Vse drugo so švercarji,lopovi,preprodajalci drog itd. Edino te moti policijska ura! Vsi ostali počivamo,da lahko drugi dan normalno hodimo v službo.:nevem:

Kaj bi počel sredi noči zunaj,nimam pojma.:whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano

Ja žal je spet tako,da eni gledate bolj egoistično od drugih! Je pa veliko resnice v tem kar pravite. Jaz sem verjetno eden izmed redkih budal,ki kolikor todliko spoštujem ukrepe.:wacko:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Kako ste, nedeljski zaspanci? Jaz sem do sedaj opravil že en kup opravil. Pol dneva je že mimo. Ura izgubljena ne vrne se nobena. 😉

Nedelja je! Za mene je to dan za uživanje in sproščanje in sem spada marsikaj,med drugim tudi daljše spanje,če ni vreme za kam it.:prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Tudi sam se ne strinjam s tem odlokom.

 

Bodimo iskreni; ja, ok, sem cepljen... Ampak, glede na vse seve, ki jih cepivo baje ne pokriva, sploh nikjer ni rečeno, da sem zdrav (oziroma nimam covida), poleg tega sem lahko prenašalec... 

 

Ne razumem omejevanja na regije. Saj smo vsi v istem dreku. Sem že v startu rekel, da bi podprl recimo prepoved obiskovanja nagnetenih turističnih točk (Bled, Bohinj, obala...) če nisi iz tiste regije. Ampak da pa Ljubljančan ne sme iti na Pohorje laufat ali pa na prekmursko gibanico v Prekmurje s familijo, ali pa kolesar kolesariti na Uršljo goro .. Bedarija. 

 

Sploh ker cepivo še zdaleč ni dostopno vsem, pcr je pa drag za takele enodnevne izlete. 

 

Če si pa prebolel ali si cepljen pa prosto po Prešernu.

To je lepa trasa. Maš pa tudi tisto klasično opcijo iz KG na Vršič pa potem mangartsko sedlo, predel, Trbiž, KG... 

 

Je pa vsaj meni iz Trente težji vzpon na Vršič. 

S tem se dela pritisk na tiste,ki se ne bi cepili....:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 33 minutami je Husky1290 napisal:

Če je zastonj rade volje vzamem 😄

Kje ti menjujejo? 

Kaj imaš polne roke poročnih-

zaročnih prstanov? :whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.