Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 41 minutami je Alex napisal:

Korona maherji, kakšno bo stanje kaj drugi teden? Se bo lahko prehajalo regionalne meje, se bo lahko prehajalo  občine? Kakšna je kaj situacija? 

Kaj bi šel rad na čipanje pred testom porabe... :)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vrtičkarji
Napisano

Žal ti ne morem dat nasveta, ker imam verjetno starejšo kot si ti, no pa vseeno. Je neka Nizozemska z Brigsovim motorjem in dela že od 92ga leta dalje brez defekta. Servisa ne pozna, olje menjalno na 5 let, svečka še prva, filter tudi.U glavnem dela kot je treba pa še tu in tam kak kamen razbije..... :rispekt:svaka ji čast! 

Razmišljam pa o akomulatorski, ampak me zaboli glava, ko pomislim, da bo običajno pred košnjo baterija skoraj prazna..... :nevem:. Uspešen nakup ti želim.... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 2 urama je FuManchu napisal:

Jaz priznam, da sem lani na žaru spekel več rib in zelenjave, kot pa mesa. Pač jem raznovrstno. Sem vegeterjanec, vegan in mesojedec:bravo:

Misliš vsejed......:whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Bomo enkrat naredili turnir tistih forumašev,ki imajo kaj veze s košarko in tistih,ki so močni samo na jeziku,naše punce bodo pa navijale......:ouje:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 3 urami je Damijani napisal:

Za konec dneva pa še ena idilična... :)

 

 

IMG_20210406_184017.jpg

Žara pa še nekaj časa ne bo,vsaj tako je videt na sliki...😲

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Jaz pa ponavadi spremljam vreme, ampak glede na to, da vse cveti in tega 10 dni nazaj ni nihče pričakoval sem menjal za letne. In danes bo 500km po snegu prava matra... 🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Jaz se bolj slabo spomnim tega vzpona. Če se ne motim je bolj strmo iz smeri Šmartnega? Vem da sem šel takrat iz Kamnika na Podbolovljek, v dom v Logarski dolini po stkp žig , Šmartno od Dreti, Lipa, Vransko, Izlake, Moravče, Kamnik. Mogoče se mi je zato zdelo strmo 😂😂

Ja,res je bolj strmo iz Šmartnega .😛 Iz Vranskega je bolj razvlečeno do Lipe!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Jaz pa ponavadi kot @Deeyan, potem pa nadaljujem v Četaro saj že veste na kaj.... 🍕 🍺 Nato pa 50km do doma pičim, sama ravnina.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 6 minutami je Damijani napisal:

Mater, kako provocirate s tem kolesarjenjem!!! :(:(:(

 

No, so pa moji 3je pripravljeni na sezono...

 

IMG_20210404_182843.jpg

Ja z malim se začne.....:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Odlična trasa od Sevnice naprej. Jaz grem od nas čez Planino pri Sevnici v Sevnivo in naprej do Mokronoga in proti Krškrm in na Kozje pa čez Prevorje domov. Trasa za cel dan po malem cc150 km.:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 25 minutami je FuManchu napisal:

Pri nas v lokalni piceriji je pica 5€

Vi ste tako rekorderji z nizkimi cenami,kot npr.v B.krajini in Prekmurju pa pri nas na Štajerskem.👍 Ravno obratno je s cenami v Lj,Gorenjsko Goriško z Brdi pa bolj kot ne Primorsko.😁Je pa povsod odlična hrana ,če nisi nek picajzl.😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.