Skoči na vsebino
Kava
Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Oho, danes pa zraven kavice  krostata? 😁

Jp. 🤗Pa zdajle še ena u miru od.... 

IMG_20210315_101033.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 53 minutami je Jest napisal:

 

 

In kaj ima smisel temo zaklepat, ce se bo spet pojavila nova... Itak sta ze vsaj dve temi o Covidu... pise se pa itak podobno v vec ali manj vseh temah... torej naj kar vse take zaklepamo?

Sem razumel, da je zaklep predlagal in sem se pač strinjal. Drugače je pa meni vseeno glede teme, saj se samo kregamo in ni nič pametnega od nje. Mogoče bi pa potem Marko sodeloval še kje drugje ne samo pri kovidu in politiki..... 

pred 2 urama je marko91 napisal:

Ja to je resitev. Ce se soocis z nestrinjanjem. Enostavno pobegnes

A sveta trojica ne bo niti pomislila na dvom

 

14virus-briefing-ireland-AZ1-videoSixtee
WWW.NYTIMES.COM

Major public health agencies have offered reassurances, noting that millions of people have received the...

 

Ne za to, ampak raje popijem v miru eno kavico, ker ne rabim tega prerekanja z neotesanci. Sem le mislil, da si drugačen tip, a žal sem se zmotil kar je redkost. 😥

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

In kdo je zdaj tu doktor @Marko91?

Verjetno je bil pa zraven kovid19,verjetno in še ni preverjeno,da me ne bo gdo držal za besedo!🤔

pred 3 minutami je marko91 napisal:

Ja vsi lazejo

cb8fa82910c748c6c810.jpeg
WWW.ZURNAL24.SI

V državi so že prekinili s cepljenjem z AstraZeneca cepivom.

 

Zato pa mislite s svojo glavo ne kar tako na dovgo razpravljat in vznemirjat ljudi,dejstva so res dejstva in sem ne spada mnipulacija itd.😷

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 5 urami je marko91 napisal:

Enako velja za cepljene. Nikoli ne bodo priznali moznost dvoma, ker s tem dvomijo v svojo odlocitev. 
Ce primerjas teoretike s chemtrailse s tematiko problema cepljenja kjer umirajo ljudje ne delas dugega kot to da zelis stran od dejanske teme in dejanske problematike, ker tudi sam dovoljujes kancek dvoma.

 

 

Spet si pokazal svoj ozek in enostranski nivo razgledanosti. Stroske zdravstva ves cas placujemo vsi - popolnoma vsi. Tako bolni, kot zdravi, kot necepljeni kot cepljeni.

Na enak nacin ti lahko pod nos vrzem, da si se cepil na stroske necepljenih. Ce ne poznas sistema zdravstva, bolje da ne govoris.

sori Bini ampak zadnje case mas res primitivne izjave, s katerimi si jemljes privilegij. To ni Amerika, kjer se placuje samo ko si bolan (pa se to placa posameznik sam)

Seveda strošek plačujemo vsi kdo pa to ne ve,saj plačujem take stroške že 37 let zato ne palamudi brez zveze ! Hotel sem povedat ,da je strošek bol.zdravljenja 8k€, strošek cepljenja pa zanemarljiv in kdo dela te stroške in komu jih dela pa še zraven nepotrebne,ker so eni pač prepametni v narekovajih.:whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 15 minutami je marko91 napisal:

Kaj ima moje delo to veze s cepljenjem? Res prosim, obrazlozi nam tvojo razgledanost?

 

s cim se pa ti potem ukvarjas, ce se je tvoj zet cepil? Govorimo o resnih in potrjenih primerih, povezanih s kapjo in cepljenjem le nekaj dni prej.

Prosim, si doktor? Ce velja zame vorasanje velja tudi zate.

 

Glej,malo sem se hecal ne se jezit.😉

Jaz samo mislim,da vsi preveč komplicirate s tem cepljenjem in vidite samo tistih nekaj nedokazanih žrtev od nekaj milionov cepljenjih z A.Zeneko. Nikogar nihče ne sili v cepljenje in zato tudi zaenkrat ni obvezno cepljenje,vsak se sam odloči in tudi reskira nekaj stotink možnosti za smrt. Kolikšen je pa odstotek smrti pri okužbi z virusom,to pa nikogar več ne zanima!🤔

Nisem doktor,poznam pa dejstva.😷

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano

Tudi pri meni je bila kava komaj ob 9tih,se je dalo spat v takem vremenu kot je danes....:prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 8 urami je Boss napisal:

 

No ja, sej sem napisal, da bosta ti pa Alex pokonc skočila, pa sem 100% prepričan, da niti ene strani nista prebrala na tistem uradnem linku od AZ. Ne vem če sta opazila ampak za Pfizer in Moderno nisem pisal, da bi bilo kaj zelo narobe (na dolgi rok se seveda še ne ve) tukaj je pa zgodba čudna.

 

Dokler ne bom mogel izbirati cepiva se pač "na srečo" ne bom cepil, ker nočem biti samo del statistike. Na srečo občasno igram EuroJackpot in to je to.

Ne vem zakaj bi skakal kar tako,stvari se spreminjajo iz dneva v dan in jaz opazujem situacijo in ne dajem kar tako zaključkov,bomo videli je rekel slepec😃

Važno je samo to,da so mi taščo cepili s Pfaizerjem in je zaenkrat preživela.....:jupiii:

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 1 uro je Boss napisal:

 

ne, ker sploh ne smeš izbirat... edino kar lahko narediš, da preventivno spizdiš ven. To so naredili zato, ker so cepiva različnih kakovosti in učinkovitosti, kar prekleto dobro vedo.

 

Avstrijci majo še eno mlado žrtev cepljenja, Danci pa ustavljajo cepljenje z AZ. Naš NIJZ pa pravi, da je vse OK in da ni panike. Kaj pa če bi mogoče vseeno preventivno vsem cepljenim z AZ vsaj za kak teden predpisali zdravila za redčenje krvi. Mislim, če vemo, da korona lahko povzroči strjevanje krvi in infarkte, zakaj se nam to zdi nenavadno s cepivom, ki temelji na klasični tehnologiji cepiv z vbrizgavanjem neaktivnih virusov.

 

Men je tole zanimivo, kar je EMA opisala za AstraZeneco
 

 

Tole izgleda dejansko kot Krekovi nastopi. Mogoče pomaga, mogoče pa tud ne. Sej vem, da bosta Alex in Bini spet pokonc skočila, ampak jaz tega nisem napisal. To je pobrano iz uradnega povzetka delovanja zdravila, kjer je notri cel kup zanimivosti od tega, da ne vedo kako deluje pri mlajših od 18 do starejših od 55 in da sploh ne vedo kolk časa naj bi učinkovalo. Sploh kot kaže ne vedo ali dejansko res deluje.

 

https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/covid-19-vaccine-astrazeneca-epar-product-information_sl.pdf

 

 

hehe, tole je tud nekaj boljšega

 

 

Se boš cepil?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano (urejeno)

Moja je tudi na šanku, še prej je pa padla ena v Ljubljani, mislim kava! 😋

Pri nas bodo pa danes krvavice :bravo:. Sama domača zimska hrana... 

IMG_20210311_100919.jpg

IMG_20210311_084505.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 46 minutami je Boss napisal:

Na limuzine in karavane, sploh pa na SUV-e pa res ne... pa sej nočeš zgledat kot en nedonošen BMW-jaš, ki je navdušen samo, da se mu dere iz auspuha.

Saj pravim,da ne paše,so mi bolj všeč tihi pa hitri avti,ponavadi so ti bencinci.😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 57 minutami je Boss napisal:

Bini, zakaj pa misliš, da se ti je žena okužila s korono? Ti pa pol nisi hotel sodelovat. :hudicek:

 

Pfizer je ravno zato uspel prvi narest cepivo, saj majo izkušnje z viagro. So naredili samo reverse ingeniring in opala... cepivo je tu. Tko, da tisti, ki ste se že cepili, a se vam nič čudn ne zdi, da mate zdaj dolmahavčka namesto zastavonoše? 😜

Uradno vem zakaj se je,neuradno pa res ne vem....:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 5 urami je Nejc1986 napisal:

Mi smo tudi imeli na sihtu zjutraj jutro sovinisticnih šal.

 

V stilu zakaj imajo ženske krajša stopala (da lahko stojijo bližje štedilniku), potem je sodelavc izjavil da dajo Indijkam ob poroki rdečo piko na čelo zato da lažje zadanejo metek vanjo... 

 

Ko sem dodal svoj delež s tem, da imajo ženske 4 možganske celice (po 1za vsako kuhinjsko ploščo) se je sodelavka naprdila (vmes pa zakrila že dlje časa trajajoč nasmešek) in rekla da sem prasec ter kao resno odvihrala ven... 

 

Ah... Ne vem če upam spiti kavo ki mi jo bo kakšna ženska jutri prinesla k mizi... 

Takle mamo pa nič krivi....:jupiii:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Mislim, da Pepsi nima kofeina med sestavinami. 🤔

Ima,brez skrbi.😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 3 minutami je Bossek napisal:

Znanec je po prvi dozi AZ kar dobro zakuhal (slabih 39) za kak dan

 

Vcer pa mi sodelavka (ki je sicer na drugem koncu Slovenije) pove, da se ne bo oglasila zaradi korone. Stara 34 let, prebolela korono sedaj dobila "covid pljucnico" (telo napada covid ceprav ga nima vec zato napada njo) in je na tabletah. Sicer je ok in gre na bolje, samo da bi si kdo namensko zelel to dobit ... 🤦‍♂️

Glej, mladost norost itd. :vskalo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.