Skoči na vsebino
Pohvalite se,...
Napisano
Pred eno uro je Damijani napisal:

No, pa smo se pošteno olajšal!

Bo hiša dobila nova vsa okna, vhodna/garažna vrata in streho. Samo še datum izvedbe in to je to! :)

Super, kaj pa fasada-izolacija? :whatever:

pred 18 minutami je Z M A J napisal:

Prejel odlično oceno s strani vodje oddelka! :)

Pohvalo in to si dobil darilo za 40 mučenikov..... 😂😂😂😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Filmi
Napisano
dne 1. 2. 2021 ob 21:11 je marko91 napisal:

Tenet....koncno en film, ki ga bo treba se 2x gledat, tako kot interstellar, Inception ali pa Memento...

Zakaj 2x ?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 10 urami je Boss napisal:

Zdravo Katjaa in lepo da si se spet oglasila. :bravo:

 

Men je to največj misterij, ker razlagajo kako je ta virus nalezljiv in da ti ga lahko še tekač v parku prenese. Poznamo pa cel kup primerov, ko se nihče od odmačih ni okužil pa živijo pod isto streho brez nekih astronavtskih ukrepov. Celo tukaj na forumu so.

 

Tudi jaz sem tak in sem se držal osnovnih ukrepov pa nisem dobil od žene! Pri sosedu pa sin prinesel domov in okužil vse po vrsti,10 ljudi od tega 2 umrla!😭

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
Pred eno uro je FuManchu napisal:

Turška se pije. Jutro😎

Sem opazil,da piješ Turško kavo pogosteje kot sami Turki,ker oni spijejo več čaja kot pa kave,zanimivo......:whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 24 minutami je Damijani napisal:

Čestitam!

Zanima pa me, kako zdržiš tako dolgo v eni službi? Vedno je želja po boljšem in nadgradnji...

Vsaka služba ima prednosti in slabosti, če si zadovoljen in jo z veseljem opravljaš je to super kombinacija. :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 2 urama je FuManchu napisal:

Ja ključ je pri ročni.

 

vuaEexX.jpg?1

Pa kolikor vem zaklene ročico menjalnika ne volana,sem nekje zasledil leta nazaj.👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 5 urami je Boss napisal:

Joj Bini no, pejd na kovid sledilnik pogledat strukturo umrlih po mestu kjer so umrli. A nisem že mali milijonkrat razlagal, da je porast mrtvih v precejšni meri krivo preagresivno zdravljenje z invazivnim posegom ventiliranja. Boš videl, da umirajo več ali manj ljudje na ventilatorjih na intezivni negi. A to ni nobenemu čudno?

 

Zakaj ventiliranje? varuje pred širjenjem bolezni če je ustrezen tip ventilatorja in ne počivalškov Golf. Zaradi invazivnosti posega je potrebno človeka dat celo v umetno komo in z njim praktično nimaš dela, bolnica pa dobiva strašne denarje za zdravljenje. Večini umrlih so s tem posegom dodatno poškodovali pljuča in na to že leto dni opozarjajo določeni zdravniki, ki pa so jih utišali. Dokler bodo manipulirali oziroma po Beovički "se šli igro številk" in v mrtve beležili vse mogoče primere od katerih nekateri nimajo nobene veze s kovidom je pač to le sredstvo za ustrahovanje.

 

Še enkrat, največ se umira zaradi aktunega distresnega sindroma pljuč, ki ubije cca 50% pacientov, ki ga fašejo. Pacienti, ki preživijo več kot 4 ure na respiratorju kar v 16% razvije ta sindrom in če jih polovica umre je samo tukaj  8% umrlih. Z vsakim dnem ko je nekdo na repiratorju se procent povečuje, ker repiratorji so v osnovi namenjeni pacientom v komi zaradi poškodb in pofobno kateri imajo zdrava pljuča. Potem pridejo na vrsto poškodbe pljuč, ki so lahko delno res posledic virusa lahko pa tudi  invazivnosti posega z repiratorjem in v te poškodbe vdrejo bakterije in zato se zgodi, da v roku 30 dni se stanje poslabša, ker tisti, ki so preboleli kovid potem fašejo bakterijsko pljučnico.

 

Kot je znano so bakterijske pljučnice zelo nevarne oblike bolezni in bakterijska pljučnica je veliko bolj nevarna kot virusna pljučnica. Potem so pa tukaj še druge bolnišnične okužbe tipa mrsa, sepsa in ostalo, ki jih taki reveži fašejo v bolnici pol se pa šteje mrtve.

 

Škoda, da ne bomo nikoli točno vedeli kaj bi bilo, če ne bi bilo te panike okoli kovida oziroma ga sploh ne bi zaznali oziroma vedeli zanj. Verjetno bi na koncu samo rekli, da je bila pa letos gripa kr huda in to je to. Mogoče je sam primerjava s Švedsko, ki nikoli ni imela takih ukrepov kot mi pa situacija ni dosti drugačna kot tam, kjer smo zapirali javno življenje, pa slika ni dosti drugačna ali celo boljša. Tako, da danes govort, kaj bi bilo, če sploh ne bi vedeli za virus je spet bolj manipulacija kot ne. Panika pa nikoli ni dobra in v zadnjem letu žal samo paničarimo.

 

 

Sploh ne vem kako in kaj bi ti odgovoril,ker verjetno nima smisla. Rekel bi samo to,da je normalno,da največ kovid bolnikov umre na ventilatorjih saj so v zadnjem in najtežjem stadiju bolezni in vsi,res vsi od teh,ki so preživeli bi umrli ,če ne bi bili na ventilatorju kot sta oba moja soseda,ki niso imeli ventilatorja za njiju,žal,zato ne manipuliraj ,da zaradi tega umrejo drugače pa ne bi. Škoda drugih besed saj nikakor nočeš razumeti enostavnih stvari zgolj zaradi politike,ki jo pa jaz žal ne maram. :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 2 urama je Husky1290 napisal:

20'' čakam da pridejo :D imaš v styling tuning objavljene frišne slike 

Ja sem vmes že videl, superca bo.... :bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

 

Sorry, ne štekam zadnjega stavka. Jaz pač operiram z dejstvi nekateri pa pač verjamete v določene stvari v katere želite verjeti. In kako naj ti ponujam rešitev, če si ti celo zadevo predstavljaš po svoje in velja edino samo tvoja "resnica". Ali pač začni sprejemati big picture al pa še naprej živi v nekem varnem mehurčku, ki si si ga ustvaril, da te kruta realnost ne bo preveč prizadela.

Do sedaj sem vedno delal prav pa če mi verjameš ali ne in resnica ni samo moja ampak resnica 90% vse družbe i ne vem zakaj,bi kar naprej šinfali ne bi pa hkrati podali rešitve,ki bi nas osvobodila tega virusa. Glede mrtvih od gripe pa praviš 500mrtvih, od kovida jih je do včeraj okoli 3000 pa se večina upam drži ukrepov. Kaj bi bilo,če bi živeli kot z gripo,ko se sploh ne zmenimo za njo,imeli bi ZDA in upam,da do tega nebo nikoli prišlo.:whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.