Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 11 urami je Boss napisal:

Lepo, da si optimist, ampak virusa ne bomo premagali, ker tudi gripe nismo. To je tip virusa, kjer zmage pač ni in bomo z njim morali živeti, kot stoletja živimo z gripo.

Se strinjam ampak ne v taki razsežnosti kot je trenutno pri nas. Samo kontriraš vsem ne napišeš pa svojega mnenja kako bi situacijo izboljšali,da bi se rešili iz tega 💩

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Je skoraj škoda besed,ker ste že  zadnji na tej stani skoraj vse utemeljili zakaj se cepiti, ampak bi še jaz pripomnil le to, da so bili že v času kuge ljudje tako pametni,da so se cepili, ker drugače večino nas sploh ne bi bilo. Ravno tako v času črnih koz,ko smo v negkdanji Jugi bili vsi obvezno cepljeni,ni druge edino to je naša rešitev! Problem je edino premalo cepiva v istem času,zato virus mutira tako,da je to trenutno največji problem! Mislim,da se bomo morali za kovid cepiti vsi 2-3 x,da bomo virus v celoti premagali,časovno pa bo to verjetno leta 2022. :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 2 minutama je Alex napisal:

Izgleda, da je folk ugotovil, da je lepo bit zaprt v svojo regijo. Očitno ima folk rad mir. 🤔

Pa denarja ni, ker so kupili bit konje.... :whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 43 minutami je Jest napisal:

Edino malo so zgresili... ker masikdo ne ve, da gre sploh za reklamo za Lesnino, ker je logo prikazan sele cisto na koncu reklame... Pomoje vsak prej pomisli, da gre za Ikeino reklamo, ker govorijo svedsko... Itak pa se mi zdi, da sta dve reklami od treh zlagani... Ker v Ikei je ravno toliko prodajalcev oz. svetovalcev po stacuni kot v Lesnini... tadruga, ki govori o tem, da v Lesnini kulljeno blago tudi sestavijo tudi ni ravno resnicna... ker v Ikei imas tudi moznost narociti zraven dostavo in sestavo... Edino tretja, kjer pravijo, da ima Lesnina vec razlicnih blagovnih znamk, drzi... ampak da bi bila to kaksna prednost pa ne vidim... Bi pa lahko Ikea eno kontra udarila... s tem, da v Ikei prides v stacuno, naberes robo, placas in odplejles... Pri Lesnini pa vecinomzadev ni na zalogi... ampak je rok dobave od 30 do 90 dni... pa se to dostikrat zamujajo... ;)

Odvisno kaj in kje kupiš.... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 3 urami je Freak napisal:

Moja želja je, da si s kripto naložbami pomagan pri rešitvi stanovanjskega problema. Tisti, k malce spremlja trenutni trg, vidi kaj in za kakšno ceno se sedaj prodaja 🙄 Sam pogledujem za montažnimi hišami, kjer se gibljejo cene od 800-1200€/m2 hiše na ključ. Torej, lahko imaš čisto spodobno hišo za 140 000€ (+parcela). Potem imaš pa take oglase:

8249442.jpg
WWW.NEPREMICNINE.NET

201,65 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 1986, 444 m2 zemljišča, K+P, izjemna, sončna lokacija, 10 min peš do centra, šola, Zdravstveni dom, pošta, banka, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR

 

Kje dobijo tako ceno?? Ok, mogoče lokacija? Sam useen WTF?? 

 

V Lj. je pa dvo sobno stanovanje toliko! Temu se reče lokacija.😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Ugovarjam :)

Po tankem ledu hodita, po tem bosta pa mene klicala na pomoč :nevem:

Ps; samo omenim naj, moja tarifa je malo višja 💲💲💲 😃

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 39 minutami je marko91 napisal:

Potem si nepismen, ce pravis, da lahko grem kamor hocem.....pri tem pa mi je ocitano ravno to! 
Hvala enako. Vem da bo sveta trojica stala drug drugemu ob bomu  - nobene zamere, si vsaj kulturen v pogovorih, kljub tudi prazni vsebini.-

Povem bistvo brez nakladanja,včasih se celo na roke zmenim......:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Financni trgi in investicije preko borze
Napisano
pred 30 minutami je marko91 napisal:

Odvetniki se oglasajo. Enako velja zate, ce mislis da je namisljena potem nima veze ali imas denar ali ne. Pa to ni valuta mimogrede. 
 

Aja, še to ni,potem pa oprosti,ker sem ga precenil.😁

Eni smo pač kolegi drugi pa niko i ništa ,žal .:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano

Hehehe,eni pa živce izgubljajo, res ne vem za kaj? Drugače pa ti je večino napisal že Nejc. Lahko pa dodam,da če bi Alexa spoznal v živo bi dobil drugačno mnenje. Ne vem zakaj te tako moti,saj lahko greš kam hočeš,če te tako živcira. Tudi ti mi nisi najbolj všeč pa te prenašam brez problema čeprav nisi še nič pametnega napisal. Pa brez zamere in upam,da si me razumel....:prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano

Midva že 20 let potujeva po svetu pa mi na pamet ne pride,da bi kam šel v teh časih. Vleče pa me,ker sem pač popotniško radoznav in uživam v potovanjih. Smo pač še tista generacija,ki ni razvajena in pomehkužena kot ti mladci in mladenke v teh časih,ko ne zdržijo brez,manikure lokalov,kofeta in klepetulj,ki oberejo vse po vrsti.  😤Še bo čas za take stvari 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
Pred eno uro je Slash13 napisal:

Vidim, da Bini pozna te kraje. Po poti imaš pa še to:

WWW.SOCA-VALLEY.COM

Zadlaška jama, imenovana po vasi Zadlaz, je ena od mnogih jam, po katerih so odtekale vode soškega ledenika.

Ja no,malo poznam že zaradi gora,pa lani sem malo bone koristil in poznam večino aktualnih destinacij za razne aktivnosti in znamenitosti. :bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano

Pa hkrati si ogledaš Tolminska korita,ki so ravno na začetku vzpona na Čadrg. Gori pa lahko prespiš,ker do doma boš imel malo daleč s kolesom....😁😆

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.