Skoči na vsebino
Kolesarjenje in tek
Napisano
Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Bom probal 1x. Pa je gor kakšna znamenitost? Meni je bil super vzpon na kuhinjo in pa makadam iz Zatolmina na Javorco (ravno prav za konec ture). 

Gor maš asfaltno cesto,super razgled in našo žlahto, ki imajo kmečki turizem in sirarstvo. Lahko ga tudi kupiš,imajo najboljši sir tolminec!(Bončina) :bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 58 minutami je amatej napisal:

Diesel ja. M6 CD175 Revo top AT (machine grey). Jutri grem ponjo.

Sem spremljal in gledal stanje cca 6 mesecov in se mi je zdel dober deal. Znana zgodovina, polna oprema. Če ga ne bi vzel vem, da bi mi bilo žal :)

 

Glede motorja bomo pa malo bolj pazljivi.

 

Za vikend pa še svojo trojko pritisnem na avto.net. Par dni nazaj lepo posesam in umijem avto, pridem danes ven. ogromen ptičji drek. Grrr

Čestitke za dober nakup in zelo, zelo lepo barvo imaš! (Mogoče najlepšo 😁)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Evo la, pa smo fasali "rdečega". 😊 Saj smo na obali itak vajeni že te barve. 🤗

Je pa zanimivo , da smo bili mi celo epidemijo med najboljšimi in je veljalo zaprtje za nas na obali enako kot za ostale regije, čeprav smo bili mi nekaj časa celo v zelenem. Seveda je sedaj v osrednjeslovenski regiji v redu situacija zato je normalno sedaj zapiranje po regijah. 😊

Zdaj pa tvoja lepa rdeča 6ka ne bo več sekala iz povprečja, ko imate vse rdeče. 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 7 minutami je Alex napisal:

Vedno kozarček z začetnicami As. So mi všeč. 

V bistvu kar paše voznikom Mazd. 👍

So naredili kozarček posebej za mene 😁, moje ime in priimek :rolleyes:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 54 minutami je marko91 napisal:

Zgleda da novinarji berejo tale forum. Kar naenkrat vsi spremenili info o Italjii, celo popravili originalni clanek oziroma ga dnevno adaptirajo. A odlok sprejet v Italiji napopan zgoraj je v veljavi ze en mesec....

tako je to ko beres nepreverjene clanke po sistemu rekla kazala

 

a03ca2b9a6_62390751.jpg?v=d41d
WWW.24UR.COM

Kava v Trstu, sprehod po Gradežu, nakupovanje v Palmanovi. Nekoč tako samoumevni dnevni izleti so...

 

Mi doma, vceraj pozno. Skoda denarja za teste, nobene kontrole na nobeni meji - nazaj prisli cez Trbiž. Papir vse prenese.

Eni so res bogi, ne morejo brez Italijanskega kofeta! :nevem: 

Novinarji pa pišejo samo, da pišejo. 🤥

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 12 minutami je marko91 napisal:

Pravi nekdo ki je sel smucat na drug konec Slovenije....in ki je bil tudi zunaj na sprehodu....zakaj si ti drugacen?

Saj ni čudno,da je tako.....:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 53 minutami je Alex napisal:

Zdajle sva bila z ženo malo na sprehodu. E moj krek in beovička, pišita kući propadlo. Mislim, da se že vsem po vrsti fučka za ukrepe, pa maske, pa distanco, pa njihove statistike, pa nabijanje. In tako se obnašajo domačini, kot tudi cel kup sprehajalcev-turistov iz drugih krajev. Verjetno ne bi bilo toliko ljudi na promenadi niti takrat, ko bi rekli, da morajo vsi obvezno ven na sprehod.🤔 Dobesedno, kot bi spustili pse z verige. Pri prodajalcu najboljšega sladoleda v Kp  je bila kolona dolga, verjeli ali ne, več kot 100 m. Kot po apokalipsi, ko pridejo zombiji iz jam. 😳

Sem se peljal čez mesto in ista pesem kot praviš, škoda, da nisem slikal.... Luda kuča! :vskalo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 3 urami je Nejc1986 napisal:

Sam sem si naracunal da mi je ostalo 3dni lanskega... 2 od teh sem letos že porabil. Pa so me v računovodstvu prijazno obvestili, da mi je ostalo še 9dni... Nimam pojma kako ali od kje... Sem v istem momentu dal vlogo za dopust v marcu :)

Krizni dopust so ti dali,če slučajno ne veš.👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 32 minutami je Boss napisal:

Haha lol.... teli primorci bodo res pizdarijo naredili. Zdej k so skoraj vsi okuženi pa po smučiščih skačejo in se gnečijo ter probajo okužit še ostale.

 

 

****sarkazem, da ne bo kdo pokonc skočil... mal Alexa oponašem🤪

 Pri nas na Rogli so karte drage ko pra...a, pejte rajši na Kanin, baje so zastonj ta teden..... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 13 minutami je AmpeR napisal:

Uf gužva. Obrnil že pri zadnji hiši in z avtom do vrha... 

IMG_20210223_100131.jpg

Kaj sem vam rekel včeraj....? :nevem:

Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Sem tudi jaz malo razmišljal o Krvavcu jutri... Pa berem o gneči... Uro in pol na gondolo? Sestrična je zdaj gor in baje je grozna gneča.. Ni šans... Mogoče bo naslednji teden bolje, ko ne bo počitnic. 

Na Rogli je manj gužve pa bolj mehak sneg, če padeš so cele kosti. :bravo:

Drugi teden bo manj gužve, garant. :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 39 minutami je Z M A J napisal:

Ugotovil, da imam še 17 dni letnega dopusta iz preteklega leta, juhuhu

Jaz pa  7, pravljično število.... :jupiii:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.