Skoči na vsebino
Kava
Napisano
pred 6 minutami je Nejc1986 napisal:

Ampak gor je vedno odprto... Nevem kaj je bilo.. 

Kovid? :whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Jaz pa eno ob 6h na zaključku nočnega šihta... Sem potem hotel slikati še klasično na Šmarni... In zacuda vse zaprto gor.

Slabo vreme, žal... 🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 3 minutami je Boss napisal:

Ne rabiš, ker itak vemo, da boš našel opravičilo še za tako abotne rabote. Pa Alexa ni nihče nagnal, da ne bomo še tukaj širili neresnic.

Še enkrat preberi! Napisal sem razločno ,da ga ni nihče nagnal,OK? 👍

Drugače pa tudi jaz komaj čakam,da vidim kdo bo za kaj odgovarjal.😆

Še nikoli ni nihče za nič in tudi tokrat bo tako,verjemi.:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 9 minutami je Bossek napisal:

Dobro jaz osebno nisem ravno tako nastrojen kot Boss.

 

Problem korone je za moje videnje samo en. Politika! Virus je, virus ni nedolzen, sam ga nocem dobit, treba je pazit drug na drugega, ...

 

Toda, politika je ugotovila, da tole lahko zelo dobro obrne v svojo korist in tudi je. Biznisi povsod kjer se le da, bit pozrt in pohleven za slehrn euru, ki ga lahko dobis. In folk ni neumen, ko je hitro skuzil kaj politiki delajo mu je zacelo dol viset za vse skup. Osebno opazam konkretno veliko razliko med marcem (ko je ljudi dejansko bilo strah) in sedaj (ko pac morajo vse to met).

Potem pa se vse ta zmeda s sprejemanjem ukrepov cez noc ... in folk pac zivi po svoje dalje.

 

Fotr je bel Alex-ove sorte. Pa je po ene treh dogodkih, ko ni vec vedel kater ukrep velja malo opustil to JJ retoriko.

Se srinjam,zelo korektno napisano in prav vse drži....👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 15 minutami je Jest napisal:

Še enkrat... Alex se je prostovoljno izkljucil.... v bistvu se niti to ni, ker je stalno prisoten... samo jajc nima, da bi kaj napisal, ker bi moral pozreti svojo besedo... Ego je kot kaze veliko vecji problem...

Saj vem ja,da ga ni noben nagnal👍 S prejšnjim zapisom sem mislil samo,da bi verjetno padlo preveč brez zveznih besed in še kaka grda zraven,tako sem se malo zadržal,kar se mi zdi boljše. Kar se pa tiče @Alex-a,mi je pa žal vsakega,ki zapusti forum,saj vsakdo doprinese nekaj zanimivosti in raznovrstnosti na forumu.:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 30 minutami je Boss napisal:

Brez zmanipuliranega folka in indoktrinirancev vseh vrst jim ne bi tale spin niti v sanjah ratal. Goebbels, naci mojster propagande je rekel: ”če poveš dovolj veliko laž in jo ponavljaš dovolj dolgo, bodo ljudje s časoma začeli verjeti vanjo".

 

Zakaj zahteve za več testiranj? Zato ker rabijo dovolj lažno pozitivnih (PCR metode, sploh pa HAT testi so toliko nezanesljivi, da je to mala malca), da vzdržujejo stanje, ki jim paše (epidemija) in da preprečujejo splošne proteste na osnovi števila lažno kužnih. Bolnice so tri mesece umetno dopolnjevale bolnike in vzdrževale popolnjenost med 1200 in 1300 ljudi, da so lahko nadaljevali z ukrepi. Šele, ko je pri vseh naših sosedah drastično padlo se je tudi maršal ustrašil, da bo nekdo spregledal njegove manipulacije in zdaj počasi padajo "uradni" podatki. Ko je oblast dobivala vprašanja, kako je v vseh državah okoli nas 2x, 3x, 4x boljše stanje so zatrokoriali, ker odgovora, ki bi pil vode pač nimajo.

 

Spomnite se mesecev nazaj, ko so testirali par tisoč dnevno, pa nato 3000, 4000, 5000... Ko so začeli s HAT je cifra šla na 10.000 do 15.000 na dan. Celo 37.000 smo jih imeli kak teden ali dva nazaj. S temi uvedbami obveznega testiranja bi radi očitno šli na 50.000 testov dnevno, da bi držali visoko število najdenih okuženih in jih ne zanima a testi sploh kažejo pravilne podatke.

 

Za primerjavo jih Hrvati testirajo dobrih 2000 in zato imajo recimo danes samo dobrih 70 okuženih in pa preko 300. Beovička je itak priznala, da je vse skupaj samo igra številk, Kaco se pa samo malo heca.

Če tole komentiram se bojim,da se bom moral posloviti od vas kot @Alex!

Ps; verjetno virusa sploh ni....😷

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

VETERANI SLO-91 💂
Napisano
dne 4. 2. 2021 ob 7:57 je Jest napisal:

Saj svak ima menda tudi izkaznico in potrdilo... ali karkoli ze... samo ga ne najdejo v evidenci ... :)

 

 

Očitno boste morali menjati vodjo UE...🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

VETERANI SLO-91 💂
Napisano
pred 9 minutami je AmpeR napisal:

Ne nič v vezi z vojsko. 

Nisem ravno na tekočem s tem,ampak tako naj ne bi bilo! Stric je po vojni 91 čistil in konzerviral orožje 14 dni vsaki dan 7 ur.pa tega statusa nima!😤

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

VETERANI SLO-91 💂
Napisano
pred 37 minutami je AmpeR napisal:

Tudi, če nisi takrat bil v vojski ti to pripada. Npr. tisti, ki so morali opravljati službeni delo med vojno ravno tako so upravičeni. Kar nekaj mojih bližnjih to ima. 

Ja v službah za podporo vojski- naši,da ne bo pomote....👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano

Tudi jaz sem že eno nedeljsko v dvoje....:prstgor:

Pa brez slike,da ne bi bilo preveč romantike na M.forumu...😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 18 minutami je Nejc1986 napisal:

Mal sem se usral, da mi okvir poka po 15t km in dveh sezonah... Sploh ker (zelo pametno) nisem dajal sedeža gor in dol že vsaj 1 leto in je vse zarustalo. Sem mislil, da se je naredil galvanski clen... 

 

No, dobro da me ni bilo zraven, ko so uspeli spuliti oporo iz grušta... Potem pa k majstru za karbon, ki je rekel, da je zgolj lak... In da je znotraj kot nov... Naj pa le na vsake pol leta "predrkam" sedež gor in dol... 

 

Kamen... Kaj kamen... Skala se je odvalila iz srca. 

thumbnail_image0.jpg

Res ne zgleda lepo,samo da je vse ok!👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
Pred eno uro je FuManchu napisal:

Prva današnja že stekla po goltancu:punk:

Tudi pri meni...... 😊

IMG_20210204_071453.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

VETERANI SLO-91 💂
Napisano
pred 48 minutami je Jest napisal:

Saj svak ima menda tudi izkaznico in potrdilo... ali karkoli ze... samo ga ne najdejo v evidenci ... :)

 

 

Kaj vojaške knjižice pa nima? Tam je tudi vpisano, da je bil prisoten in koliko dni! Ker tudi za delovno dobo se šteje dvojno za tisti čas,ki je notri navedeno. Drugače pa so mi rekli, da če sem izgubil ta dokazila, lahko to dobim na MORS-u. :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

VETERANI SLO-91 💂
Napisano (urejeno)

Mi je zelo žal, da imate eni probleme s tem, ker jaz sem imel, kot naj bi ga imeli vsi izdano potrdilo in izkaznico o veteranstvu kmalu po vojni 91! Obrazec ki je na netu UE sem izpolnil in nesel na UE Šentjur in je bilo rešeno v dveh dneh. Malo truda in volje pa le mora biti za prihranek letnega proračuna skoraj 400€🤔

Meni to predstavlja letno zavarovanje in cestni sklad s stroški za mojo Mazdo! :jupiii:

Ali pa 3 vinjete za AC..... 🤔pa še za kako kavo ostane..... 😀

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.