Skoči na vsebino
Kava
Napisano
pred 7 minutami je Nejc1986 napisal:

Tole je pa osvetljava pri cukrarni, če se ne motim.

100% zadetek, te vabim na Cafe, če si kje blizu! :jupiii:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano (urejeno)
pred 8 urami je Boss napisal:

 

Aha, včasih ima človek res občutek, da sploh profiji vozijo z zavezanimi očmi. Vožnja na pamet je bolj nevarna kot vožnja z manj izkušnjami pa če verjameš al pa ne.

 

Bini... zapis ne leti nate ampak je čist splošno opažanje.

 

 

Želim ti, da lahko kavo spiješ v miru in z užitkom, ko si parkiran in da si lahko odščipneš tisto minuto, da ti ni treba to počet med vožnjo.

Hvala @Boss. V 99.9% tako ali tako spijem kavo takole, ampak včasih se pa tudi mudi, kar je sicer redkost..... :nevem: 

IMG_20210121_072700.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano

Ta moja jutranja kava v avtu je pa res poskrbela za razburljivost do večernih ur. Obljubim,da tega ne bom nikoli več počel,da boste lahko vsi mirno spali....:notworth:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 2 minutama je Boss napisal:

Sej, sej bo pa treba bremzat bo pa v jamralniku pisalo, da ma en poparjena jajčka od kave, razbit steklo na telefonu, pa črtico v gatah. :hudicek:

Brez skrbi,varnostna razdalja ravno prava,kava ravno prava za popiti,šipa že razbita gat pa nimam😛

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 30 minutami je Boss napisal:

Kaj a pol tretjega vala ne bo? Pa glih surf sem si kupil.

 

Tud tale nov angleški/afriški/marsovski sev je tud tipa "sad ga vidiš, sad ga ne vidiš". Pa tko so bili veseli, ko so ga najdli pri potniku iz VB, zdaj pa pravijo da ni bil pravi. Hmmm, če ni pravi naj ga pa reklamirajo... stvarna napaka pa to.

Za mene ga ne bo ,za skeptike cepljenja pa tudi mogoče ne,če bo sreča !

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Obema po enega všečka,da nebo zamere😃

Samo nekaj ne razumem,kako je lahko desničar komunist? A bo na koncu še Mesca spotaknil?

Samo vprašam.😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 25 minutami je Boss napisal:

med vožnjo... in to z eno roko kavo z drugo pa telefon...ojej😥

Saj res, komaj sem preživel.....😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano (urejeno)

Prva jutranja,dobra kava s prijatli z M.foruma.......:prstgor:

IMG_20210119_072341.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano

Kot že veste je moja ženka vredu prebolela kovid in zaenkrat nima posledic razen,da jo nekje srbi pa ne vem, če to normalno za njena leta :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 2 minutama je Janez007 napisal:

 

Tale Corona je res izgleda loterija in se zato ni za zafrkavati. Poznam pa gospo 89 let staro, ki jo je prebolela le z malo vročine.

Tudi naša soseda, mož pa čist pri koncu...... 🤔Jeba..... 😜

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
Pred eno uro je Janez007 napisal:

slika.png.7c84ad6e23ca59b034c9fefe5459f71a.png- srednješolski učitelj s 25 leti delovne dobe.

slika.thumb.png.68b830fdb5180a33dca0f8f9bc89fa90.png

 

Približno tolikšna je tudi plača inšpektorjev, povprečnega uradnika na ministrstvu, z visoko-univerzitetno izobrazbo in z okoli 20 let delovne dobe.

 

Poznam ljudi, ki v javnem sektorju fino garajo in dobijo le okoli 1.000€ neto.

 

Kolega z magisterijem naravoslovne znanosti, 30 leti izkušenj v gospodarstvu, se je prijavil na mesto podsekretarja na ministrsvtu in so mu mu lahko ponudili največ 42 plačni razred ... okoli 1.500€ neto. Drugo so službe, ki jih odpira politika za izbrance, ko jih lahko (in tudi jih) minister ali vlada že takoj napreduje v višje plačne razrede (vse vlade, "leve", "desne", "sredinske",...). Običajni smrtniki napredujejo največ 2 razreda vsake 2 leti, če so šefi prijazni in jih vsako leto ocenijo odlično. In vsak naziv ima zgornji plačni razred, na primer inšpektor ali učitelj svetnik lahko prideta največ v 46 plačni razred (ko se zaposlita pa začneta v 36 ali nekaj takega). 

 

Pred nekaj letij sem srečal zelo sposobnega direktorja večjega šolskega zavoda, ki je bil po 20 letih delovne dobe v 44. plačnem razredu.

 

Policaji, zdravniki so posebna kategorija ... napihnejo si plačo z dežurstvi, prevozi, raznimi dodatki, ki jih pri večini javnega sektorja ni. V večjem delu javnega sektorja tudi ni plačanih nadur, vsi mesečni presežki ur nad 20 se enostavno na koncu meseca odrežejo, do 20 pa se lahko prenašajo v naslednji mesec. Skratka, jeba je tale javni sektor, s tole objavo plač marsikdo dobi napačno, nerealno sliko.

Se popolnoma strinjam z vsem kar si napisal,vem enako pa še marsikaj drugega,ker žena dela v državni upravi in so stvari tako,tako......😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 23 minutami je Alex napisal:

Pravkar mi je že tretji človek danes, s katerim poslovno sodelujem in bi se moral sestati javil, da ima korono. 😳 Pa kaj je to kar naenkrat? 

Pri nas je tudi groza,sosedi so se vsi okužili čez novo leto,ko so dobili družinski obisk iz Dolenjske😷Celo leto so se zajebavali,da to z ukrepi je brezveze itd. Zdaj pa so vsi okuženi po vrsti ,cela žlahta cc15 ljudi in vsi doma razen 2 ki sta v Celju na kisiku- zaenkrat! :vskalo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 1 uro je Nejc1986 napisal:

Ravnokar se prijavil na cepljenje.... Povsem brez cmoka v grlu ni šlo,ampak če bi se ljudje pol toliko ukvarjali  z vsemi aditivi ,ki jih zaužijejo v ostali hrani in pijači....

Upam,da si ne premisliš medtem ,ko čakaš😁. Jaz tudi čakam,da me pokličejo! Sem že na prednostnem spisku,samo cepiva ni dovolj in so še pred mano bolj potrebni ljudje 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.