Skoči na vsebino
Kava
Napisano
pred 9 minutami je Jest napisal:

Pri nas je bilo "samo" -9 :) ... 

 

image.png.5881ef5cdc1fde0cb840660590b8b172.png

Tudi dovolj za poledico!🥶

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano (urejeno)

..🥶

pred 2 minutama je Bini napisal:

Trenutna zimska idila pri -11 ob vroči kavi na toplem.....🥶

 

IMG_20210112_093046.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 20 minutami je Boss napisal:

 

Ampak, saj ločiš vzroke in posledice. V zadnjem stavku si povedal enega od vzrokov. In takih vzrokov je malo morje, posledica pa je, da folk že boli kurac. Še enkrat, omejitev na občine in policijska ura je politični ukrep in zato ga ljudje kršijo. Ko pa enkrat začnejo kršit politične ukrepe pa po mesecih neučinkovitih ukrepov, zelo kmalu kršijo tudi vse ostalo. Nastopi oblasti pa so milo rečeno katastrofalni saj je vse ena sama pridiga, oštevanje, žaljenje, razdvajanje (nazadnje je Jelko Bacil hotel skregati mesto in podeželje), omaloževanje ljudi oziroma posameznih skupin ljudi. Vedno sama negative, vedno kazanje s prstom na nekoga, da je kriv (enkrat ta nato naslednjič nekdo drug). Nikoli priznat napak, ki jih je naredila oblast, ker ta je kot sam bog očitno nezmotljiva. In na vse to se nato pričakuje, da bodo ljudje ponižno stopili v kolono za klanje kot ovce.

 

Za primerjavo si poslušaj govor Merklce (sicer meni njene politične odločitve niso všeč) in boš videl kako se obnaša pravi državnik in kako se nagovarja narod ter vzbuja zaupanje. Kaj pa naš maršal naredi? Spet se danes krega z evropskimi politiki in trdi, da nikoli ni čestital Trumpu za zmago. Nato mu ta političarka lima screenshote, ki ga dodatno osramotijo, ker je zdaj spet ujet na laži. Posledično pa zaradi takega tudi vsi Slovenci smo čedalje manj priljubljeni v EU tako kot so že nekaj časa Poljaki in Madžari.

Seveda,vzrok za širjenje okužbe so ljudje,ker virus sam ne skače sem in tja, posledice so pa katastrofalne ! Ja,z ostalim si pa kar blizu.:prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 9 minutami je Boss napisal:

 

Pa kje sem se take grde razvade nauču? Se bom poboljšal, sam mi boš moral pomagat - daj mi en primer, da vidim kje ga biksam.

Pa saj veš,ko se piše o preventivi in zaščiti za naše zdravje vedno mešaš brezvezne ukrepe vlade v pandemijo in za vse so nepravilni ukrepi vlade krivi samo ljudje ne,ki se ne držijo ukrepov in ga serjejo po zidancah in raznih feštah. Ukrepi ne pomagajo NOBENI,če se ji ljudje ne držijo!

Kar se pa tiče šole,gospodarstva vlečnic in omejitve itd, te in one pa ja in spet ne,se pa  popolnoma strinjam s tabo.:prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda makete iz papirja
Napisano
pred 4 urami je mazdaman napisal:

Evo jih, naj jih je še malo bolj bogih 541133d61f7966db61bfd7dd2f5566e4.jpg8deb41b7c46d251f833c6f84b647f21d.jpgf89c81a7b0ca6d69e4745e1327482dac.jpg

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk
 

Vsaka ti čast,celo floto imaš in ravno moja trojka ima potučkano streho !:hohoho:Ali si mogoče mislil montirati sanke na njo?💩😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 13 urami je Boss napisal:

 

In pol prav Bini, da jaz manipuliram... :whatever:

 S tem,da manipuliraš, sem misli v bistvu,da spreobrneš temo v drugo smer in ne komentiraš bistva o temo kateri sem pisal. Tako,da se ti opravičujem za nesporazum glede te besede :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 12 urami je Nejc1986 napisal:

Kaj je reku? Sem na sihtu,pa nisem uspel pogledati.

Tisto kar midva ponavljama, pa Boss obrne na druge stvari kot danes. (maske distanca razkuževanje)Sam si poglej, je najboljše. 

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 8 minutami je Boss napisal:

 

Kolk je to 10000% - mislim tko, da si vsaj malo predstavljam? Aja, za prjatla sprašujem.

 

Kitajska bo zelo zelo kmalu spet imela lockdowne, ampak mrtvih pa ne bodo šteli, niti hospitaliziranih, ker si ne bodo uničevali gospodarstva. Da pa oblast tega ne bo prikazovala pa ne pomeni, da tega tam ni... razen če misliš, da so oblasti na Kitajskem tako zelo resnicoljubne.

Ja,BOSS ti že veš kako in kaj. Mimogrede poglej na 24 ur ob 22.00 kaj je rekel na koncu javljanja  direktor UKC Pokljukar,ali pa kar vse,ne bo škodilo. Ja,mogoče se pa motiva?:whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
Pred eno uro je vzupan3 napisal:

Covid se ne vpisuje v cepilno knjizico, ampak dobis kartoncek kamor se nalepi tudi lot cepiva. Na kartoncku je tudi ime in priimek.

Poslano z mojega LG-H815 z uporabo Tapatalk
 

Evo, rešeno. Še eno cepljenje čez cc20 dni pa si svoboden kot ptička! :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 21 minutami je Jest napisal:

Policist ali redar nima vpogleda na zdravstveno kartico ... vratar ali varnostnik v stacuni se manj... Bodo torej sedaj poslali zdravnike in farmacevte na kontrolne tocke? ;)

Ne skrbi,tisti ki bo cepljen bo že imel dokazilo . Bolj bo moralo skrbeti one druge!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 39 minutami je Boss napisal:

Se pravi je torej res, da je virus politično in gospodarsko orožje in ga zato nimajo več, ker so že deset let naprej? Glej Kitajci hodijo na izlete in si v trumah ogledujejo znamenitosti, gužvajo se na tržnicah, v fabrkah, potujejo za praznike k svojim sorodnikom in bodo to počeli tudi letos. Da vsem tem prepletanju nimajo okužb je pač nemogoče, pa ne glede kakšen sistem imajo.

 

Drugo pa je ali ti podatke potem objaviš in jih pošiljaš ustreznim institucijam. Ja ko spomladi neki niso mogli ustrezno skriti so naknadno "našli" 2900 mrtvih in se izgovorili, da je šlo za napako in da so jih "pozabili" javiti. Od takrat nimajo nobenega več.. ja pajade.

 

Zakaj pa pri nas tako tiščijo ljudi v bolnišnice? Zato ker se splača in to bogato. Bolnišnice iz proračuna dobivajo za zdravljenje nezahtevnega poteka bolezni 8.000 EUR po pacientu, za malo bolj zahtevne cca 16.000 EUR in za tiste na intezivni negi skoraj 48.000 EUR. Naprej naj si vsak preračuna koamu se korona "splača" in zakaj je fino, da je tolk hospitaliziranih. Absolutno nekateri potrebujejo bolnišnično zdravljenje... ampak a vsi?

 

 

Imam kolega,odbojkaša na Kitajskem in pravi da živijo 10000% normalno brez mehurčkov itd.

Tako,da kar verjemi,da so glede virusa super, le sedaj se jim nekaj zapleta zaradi novoletnih praznikov....ampak brez skrbi oni tako vedo kako in kaj !

Glede cen covida v bolnici pa tako vemo kako je, ampak živimo pa po starem in se ne sekiramo veliko,tako kažejo okužbe in testi !😷

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 54 minutami je Jest napisal:

 

 

Tole dvomim, da bodo lahko naredili... ker ne morejo zagotoviti, da se lahko gres cepit... Torej bo to neke vrste diskreditacija... :P ... Noja... glede na norosti, ki jih ze sedaj pocnejo, je to cisto mozen scenarij ... Samo nevem, kako bos to dokazoval? S papirjem oz. potrdilom? Ali ti bodo vstavili čip 🤪 ... ali tatto na čelo :D 

Vse si naštel samo aplikacije ne....

Zabeleženo bo na zdr.kartici.😉

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
Pravkar je Nejc1986 napisal:

To si zvedel kje v novicah ali informacija zaupnega vira? :) Je pa čisto možno, to sem že sam napovedal par dni nazaj tu.

Ta drugo. :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano

Še en podatek(pa ne okol govorit) vsi, ki bomo drugič cepljeni ne bomo imeli nobenih omejitev, za vse ostale ostane isto do precepljenosti 60%! :ouje:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je vzupan3 napisal:

Jaz dobim danes prvo dozo cepiva. Poročam, če bodo kakšni stranski učinki.

Uf, si me pa prehitel s cepljenjem. Jaz bom pa nekje po 15tem :jupiii:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 8 urami je Boss napisal:

Verjemi v kar češ ... od konca marca država, kjer živi 1500 milijonov prebivalcev uradno nima zabeležene niti ene smrti zaradi kovida!?! To je pač nemogoče, oziroma je mogoče, da zavajajo in manipulirajo s podatki ali ne testirajo, ali je virus izmišljen in so ga spromovirali za uničevanje konkurence. In to v državi, kjer sploh niti ne vejo koliko prebivalcev dejansko imajo. Če jih 5 milijonov oddide v večna lovišča se sploh ne bi poznalo niti ne bi vedeli, da so šli.

Očitno boš moral malo na Kitajsko in videt na licu mesta,da so najmanj 10 let pred nami(gospodarsko ne politično) zaradi tega pa so tako uspešni,ker zatrejo vsako sranje v kali! Za svobodo naroda to ni ok,ampak za ta čas Kovida pa odlično! Pa da ne bo zgledalo kot z.fantastika imajo tudi oni trenutno nekaj problemov z virusom,ampak verjemi ne za dolgo! Mi niti pod razno ne moremo- nočemo tako živet 2,3 mesece,rajši gledamo kako vozijo mrtve,kot da se malo odpovemo luxuznemu življenju. Ah,saj ni važno za vse to bo tako kriva vlada,ta ali prejšnja,morda pa celo ta nova,ker mi pa res nismo nič krivi,ki se samo družimo nič drugega.:nevem:

Ps; testi so baje vredu in nove palčke so dobili,navali narod.....:vesel:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 5 minutami je Boss napisal:

 

Samo to: Ni testiranj ni okuženih in ni smrti zaradi korone.

Ja samo vrstni red je drugačen,ni okuženih ,ni pozitivnih testov in ni mrtvih. To je okvirno naš cilj,upam da vseh nas!:whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 4 urami je Alex napisal:

V tem primeru pandemije se je ta diktatura na Kitajskem izkazala za edino učinkovito. Enostavno ne pustiš folka iz stanovanj, hiš in kaj kmalu rešiš situacijo. 

Evo, sedaj je eksponentna rast  na račun druženj in skupnih večerij za božič. Ko sem spraševal folk, so kar vse vprek hodili eden k drugemu. Druga runda bo oki 14. januarja. Ta bo pa na račun novoletnih žurov in "druženj". Na ponovno vrnitev učencev v šole lahko kar pozabimo vsaj do februarja. 

Verjetno bo za vse vlada kriva ker je omogočila ne sigurne teste narodu,ki ne zdrži doma brez druženja,bolano! Eni do tri ne znajo štet......😷

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano (urejeno)

Ta Tramp mi je vedno bil antipatičen ,pred,med in po volitvah je pa poden od podna! Sploh ne razumem,da so eni udarjeni na njega,da naredijo kaj takega! Sem že parkrat bil v ZDA pa sem spoznal nekaj prijaznih in vljudnih ljudi,so pa malo nerazgledani geopolitično ampa vseeno dobri ljudje nasploh.👍Tako,da tole je res višek od Trumpa ! 😤

Ena fotka iz boljših časov!:prstgor:

DSC_0172.JPG

DSC_0178.JPG

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.