Skoči na vsebino
Dopust tako ali drugače
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Sodelavec se je pravkar vrnil iz Paga. Pravi, da so navili ful cene, gneče pa nobene. Edino v Zrečah je nekaj pijanih in zadetih Angležev. 😊

 

Boš dal odpoved ker sodelavec hodi na Hrvaško? Ali si tudi na šihtu dosaden kot na forumu? Glede na to, da si se tu že parkrat poslovil, imaš tudi na šihtu svoje tantrume in zgineš za par dni? 😅

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 42 minutami je Boss napisal:

 

Slike so večinoma posnete v 80-ih in takrat smo slikali v barvah. Tole je eden malo manipuliral in barvne slike spremenil v čb. Zato, da se pokaže kako je bilo grozen črnobel svet takrat.

 

Jaz se živo spomnim, da sem babico vprašal, kdaj je svet ratal barvast, ko sem gledal črno-belo TV in slike :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano (urejeno)

Avtovleka dobro pozna lokacije. Tudi sam sem ostal bogu za hrbtom nekje okrog Cerkna, pa je točno vedel kje.

Druga stvar pa, poveš mu koordinate. Sej vse aplikacije isti sistem uporabljajo.

 

Največji problem, kot si rekel je signal, pa še to v Sloveniji ni spet tak problem.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Dopust tako ali drugače
Napisano
pred 3 minutami je Tilen5 napisal:

Jaz grem na Cres od 14.7 naprej,..sam vidim še kateri dan, da bo majn gužve,..panine sm že spakiral.

 

Cres je fajn. Ni velik hrvatov, ne taksistov 😀

A boš kolo s sabo vzel? 😀

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Dopust tako ali drugače
Napisano
pred 8 minutami je Alex napisal:

Izgleda, da ti nisi dojel in ti je potrebno narisati stvari, da so ti jasne. In to šele naslednji dan. 😊

Veš kako pravijo za bionde, da se šele naslednji dan smejejo šali. 

Vsaka podobnost z "zgoraj brez" je zgolj slučajnost. 

 

Kako izvirno.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Dopust tako ali drugače
Napisano
pred 31 minutami je Alex napisal:

Zo so izjavili včeraj na hrčkovi tv. In ni to FB natolcevanje. 😉

 

Kar težko verjamem. Verjetno je v ozadju kakšna agenda, da upravičijo cene. Glede na to, koliko Nemcev in Nizozemcev se vali dol s prikolicami, ne bi rekel, da je toliko manj turistov.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano (urejeno)
pred 21 minutami je godlike napisal:

@Alex a delaš na zavarovalnic, da poznaš iz prve roke?

 

Ponavadi, je to prijatelj od prijatelja slišal v lokalu. Vsaj to se klasificira kot minimum za naziv "poznavalec".

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 25 minutami je Alex napisal:

Samo večjega diktatorja in... kot je taubi še ni bilo v Sloveniji. Že samo, ko ga vidiš, kako "moško koraka", te prime na wc. 🤣 Po moje vozi  sponzorušo okoli le za kamuflažo😉

 

 

Kar neki bluziš pa nič pametnega ne poveš, ne odgovoriš (pomoje ne veš kaj pomeni beseda diktator). Tako si samo nižaš kredibilnost. Ampak sej je vseeno, ker je že tako nimaš več.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano

Ma kakšna ulica, ne pokaj. Sej to ni holywood :D Ulica še Janše ni odnesla, pa je bil diktator v pravem pomenu. Kaj bo Rupar? Njega v kolenu špika, že samo, da se do Kranja pripelje.  

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano (urejeno)
pred 23 urami je Alex napisal:

Tudi ta bo, brez skrbi. 😊

 

No dej, glede na neko znanje o demokratični ureditvi, razloži kako bi se to zgodilo? Tudi, če Levica odide (kar je trenutno edini majavi steber), imajo še vedno gladko večino z SDjem, ki pa itak deluje po nareku. Tako neumni kot je bil Cerar, da bi na karkoli vezali nezaupnico, pa tudi niso. Tudi SDS ni bil.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.