Skoči na vsebino
Korona - Covid-19
Napisano
pred 9 urami je AmpeR napisal:

Leva desna en dva, leva desna en dva...

 

 

Mi je poveljnik nabival v glavo. 

 

 

 

Poveljnike moraš odmisliti in delat kot je prav četudi so včasih poveljniki na drugi strani,jebi ga...:)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano

Danes

pred 5 minutami je Boss napisal:

Ste se usrali ja... je pa zanimivo kako neutemeljeno ugotavljaš, da se drugi ničesar ne držijo ti pa si največji angelček tukaj, ker si rokice umivaš. Sploh pa ne dopuščaš možnosti, da so največje napake nekje drugje. Ja tiste, ki ne dopuščajo, da bi se epidemija ustavila. Ampak glej, čas bo pokazal in marsikdo bo moral odgovarjati za svoje napake. Tukaj se ne bo dalo pometat pod preprogo in s prstom kazat na ljudi, ko gre nekaj narobe (jesenski val) in si pripenjat zasluge, ko nekaj ni šlo narobe (spomladanski val). Ja ljudje umirajo več kot je normalno in odgovornost za situacijo bo moral potegnit tisti, ki je ves čas držal in še vedno drži škarje in platno. Ne glede kako ga obožuješ mu to kaj dosti ne bo pomagalo.

Še enkrat in že verjetno tretjič bom napisal ,da  nisem ljubiteljJ.J,da te ne bo bolela glava. Če boš malo preučil boš ugotovil po mojih zapisih,da nočem nobenemu nič slabega in ,da samo poudarjam kar bi bilo dobro za vse . Moraš vedeti,da je zelo hudo ko izgubiš 3 dobre znance ki so jih okužili neodgovorni člani njihove družine. In to zaradi brezbrižnosti in neupoštevanja osnovnih pravil! In za te stvari ni kriva država ne politika ne epidemiologi ampak ,tisti ki ne poznajo osnov širjenja virusa oziroma ga nočejo poznati. Mislim,da bomo ta račun sami plačali in nam bo na koncu zelo žal,ker bomo-boste spoznali kako malo bi bilo treba in bi se izognili tej črni statistiki,ki še pride! 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 3 urami je Boss napisal:

Še eden, k je pogumen na tipkovnici, dokler sam ne bo fasal take drakonske kazni. Pol bo pa cviljenje na sporedu.

 

Predlagam, da greš v kako ortomuslimansko državo, da ti še kak prst al pa roko odsekajo... sej veš tako za dober zgled drugim.

 

Aja, kakšne kazni pa predlagaš za tiste, ki niso izdajali karantenskih odločb, pa niso zahtevali redna testiranja v DSO in med zdravstvenimi delavci. To niso več majhne napake ampak zelo resne in so vzrok za vsaj 50% mrtvih... glede na tvojo zagnanost pri kaznovanju bo verjetno nekje v kategoriji strelskega voda al kaj?

OK, eden si ti, kdo je pa ta drug?

Še enkrat,čisto enostavno in preprosto povem,spomladi ni bilo problema,ker ste-smo se vsi usrali in se držali preprostih higienskih pravil! Vse ostalo je pa sedaj nakladanje in nagajanje in ne vem kaj še......

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 3 minutami je Alex napisal:

V trgovine skoraj ne moreš brez maske. Drugo je, ko imajo ljudje nos ven iz mask, pa tikajo še vedno sadje in zelenjavo z golimi rokami brez rokavic, se prerivajo, ne držijo distance. Na to sem bolj mislil. 

Tega je pri nas ohoho,zato pa smo pri nas kjer smo. Vem,da ne smem napisat ampak bom,jaz bi dal za take male napake,ki jih lahko  upošteva  vsak brez problema razen kak invalid 1000€ kazni!:) . Vsak bi noso 2 maski,za vsak slučaj.:whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 4 minutami je Nejc1986 napisal:

Če imaš nameščeno aplikacijo in živiš v eni izmed štirih regij z epidemiolosko sliko, se lahko gibas znotraj te regije. Če nimaš aplikacije pa še zmeraj samo znotraj občine

 

Če pa ne živiš v eni izmed teh štirih regijah,pa ne smeš ven iz svoje občine,ne glede na to ali imaš aplikacijo ali ne.

 

Pomojem bo tole padlo v vodo. Kako bo policist preveril prisotnost aplikacije ? Šel gledat po tvojem telefonu? Aplikacija ni bila ustvarjena z namenom dokazovanja svoje nedolžnosti. Marsikdo še zmeraj nima pametnega telefona ipd.

 

Pocakajmo do jutri.

 

Sicer pa; uporablja kdo že to aplikacijo?

Jaz res ne poznam nikogar in tudi sam je nimam,ker če ni obvezna za vse je brezveze saj te ne more pred kom opozoriti! Poleg tega pa bolani in dokazano pozitivni tako ali tako morajo bit doma,tako naj bi bilo! Ampak dvomim,da je tako.:whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 3 urami je Jest napisal:

Ali je to kaj vazno, kdo je pisal...? To, da je dovoljeno sploh smucanje oz. odprtje smucisc, je nekako skregano s trenutno situacijo in pretekelimi ukrepi... 
 

image.thumb.png.9e71ec6bdac4353b61b8c5ee1aacd8e8.png

Slika vse pove in zato pravim,da se točno vidi kdo nič ne upošteva! Eni bi imeli vse zaprto drugi odprto, zaradi tega gre virus naprej,ker je folk totalno razvajen in ko jim nekaj odpreš navalijo kot ovce! Mislim,da nihče ne ve kaj je pri nas za naredit. Če pa slučajno ve, pa naj pove in bo sigurno nacionalni junak.:prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 9 urami je Boss napisal:

Zato, da morajo biti otroci doma brez normalnega izobraževanja. Smučanje je pa ja bolj pomembno od izobraževanja.

Na kaj je ta tvoj odgovor?:whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 15 minutami je Jest napisal:

Poleti si jamral, koliko je “prebeznikov” s tujimi tablicami na obali, zdaj pa med prvimi razmisljas o smucanju? 
 

Se zapis dveh smucarjev, ki sta bila v Kr. Gori danes...

 

 

 

Zakaj se že ti pri blagajnah in v vrsti za sedežnico gnetejo?:whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

A je že kdo dobil letos božičnico? Mi smo jo. Mislim, da smo si jo vsi, ki smo ves čas delali, tudi zaslužili. In kar me veseli je to, da so to opazili tudi vodilni in nam letos namenili kar konkretnejši nagrado. 🤗

Pustimo se presenetiti,upajmo da bo kot vsako leto kaj pa 13ta plača......(te sigurno ne bo):notworth:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 5 urami je Boss napisal:

 

Ne izgovarjaj se, če Shrek pravi, da ste kofetkarji in kadilci krivi torej ste. Sej mene je Bini tud obtožil, da imam samo srečo in da se za svojo neokuženost lahko zahvalim samo sodelavcem, ki kao pazijo name, ker sam sem pač čist neodgovoren. To ja, dejmo iskat krivce vsepovsod, samo sistemske napake pometajmo pod preprogo.

 

Bini, Shrek, a vidva kej špecata take kofetkarje, pa kadilce pa recimo razne take, ki dvomimo o smiselnosti določenih ukrepov... tko recimo mal po udbaško? Če ste zamudili tiste čase, mate zdajle odlično priložnost tole situacijo izkoristit. Danes je biti ovaduh spet "častno" dejanje, saj vemo zakaj - "rešujejo se življenja". Sicer zelo slabo ampak gremo po "zmago" - smo že v prvi deseterici držav na svetu po številu mrtvih, ki so nekako povezani s korono. Bravo.

 

slika.thumb.png.7391de554058aebad02bc96f620ef02d.png

 

 

No ni tako hudo kot sem napisal,srečo ti pa vseeno privoščim neglede na ukrepe...:prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 11 urami je Boss napisal:

Resno, a pol niso krivi, petkovi kolesarji pa ljubljančani na Bledu. Pa martinovanja pa praznovanje 1. maja, pa otroci v šolah, pa dohtarji/smučarji v Avstriji, pa obiskovalci kroacije, pa bonski turisti? A tud potrčkoti, pa goldiji ne, zdaj so kot kaže krivi vsi zaposleni, ker se ne držijo ukrepov. Mater kako na izi se v tej državi obtožuje ene in druge.

 

A misliš recimo, da ni realne možnosti, da ljudje rečejo, da so se okužili na delovnem mesto in da sigurno ne bodo priznali, da so imeli doma obletnico al pa da sta bile kolegice na kavi pri eni doma, ker se že mesece niso videle. Če se ljudi ne bi stigmatiziralo in da bi sistem deloval tako kot v Nemčiji, da ne glede na to kje si se okužil ti pripada 100% bolniška, bi verjetno že zdavnej dobili bolj pravilno sliko in bi mnogo lažje tudi uvedli primerne ukrepe. Tako pa je vse ena sama megla in fino fajn, da imamo tolk krivcev, da se da skos s prstom na ene pa na druge kazat.

 

Ja zdaj so krivi zaposleni v fabrkah, ki popoldne pa še honorarno okužujejo stanovalce DSO-jev.

Vse to kar si napisal je krivo pa še kaj si pozabil napisat. Ampak, če do sedaj nisi dobil 19tke potem delaš prav ali pa imaš srečo,da se okoli tebe vsi držijo osnovnih pravil in jo ne moreš dobit. Po dosedanjih objavah mislim,da je to drugo.:D

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 11 urami je Boss napisal:

Jaz se bom pa zaposlil, da mi ne bo dolgčas... recimo vrtat luknje v vodo bi bila taka zanimiva dejavnost.

To je kot mlatenje prazne slame.....:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Keudru?? 🧐

Kako izgleda bit za novo leto doma? In to samo z svojo familiji. Bomo videli... 😊

Keuder pri nas rečemo vinski kleti, če si to spraševal. :vino:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 12 minutami je FuManchu napisal:

Jaz bom doma v kevdru odklanjal vodo 😄🤘

Na Dolenjskem in pri nas imaš greh če nisi vsak dan v keudru,tako da bi lahko bil mal inovativn...:cheers:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano (urejeno)
pred 19 urami je Boss napisal:

 

 

Zanimiva izjava... kaj eni počno, da jo fašejo? A si ženo kaj vprašal na to temo? :nevem:

S tem sem mislil,da se res ne znajo vest s temi preprostimi ukrepi! Jaz sem že vozil potrjene bolnike kovid-nevede in nisem dobil,ker si pač ne privoščim nobene napake. Od teh nekaj so potem 3 žal umrli :hohoho:

Žena je pa fasala takoj jeseni ,ko je bilo še vse tako,tako in se niso 💯%držale,4 v malem prostoru,skupna čajna kuhinja,skupni printer-fotokopirc,kljuka vrat kar naprej itd. Tako,da se je moralo to zgodit slej ko prej! In tako je še marsikje!

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano (urejeno)
pred 5 urami je Nejc1986 napisal:

Mah,kaj pa vem.. sam Mislim,da se lahko še tako paziš in se 1x popraskas po nosu, malo po tem,ko si prijel ograjo,kjer je nekdo kihnil gor. In jo zlahka imaš.

 

Jaz pazim (že od nekdaj) in recimo ne jem v istem prostoru kot sodelavci, nosim masko, odpiram vrata s komolcem, ne hodim v gnečo.. Niti slučajno pa ne ostajam doma in nisem paranoičen.

 

Se mi zdi,da večino stvari ima človek že v navadi,le na maske smo se morali navaditi, malo pa pripomore moja precej samotarska narava. :)

Super, enako bi napisal kot ti Nejc86 pa mi sedaj ni treba! Sem se že vsega tako navadil, da bom po koroni kar nekaj pogrešal..... 😁

Po cel dan slabem vremenu pridem na Onko in zagledam še tele plakate.... Res ne vem kaka družba smo postali? Kar sram me je ko tole vidim, groza... sramezljiv

IMG_20201209_161028.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 5 urami je Nejc1986 napisal:

Sem si dal pogledati protitelesa...

 

Saj nisem vedel a sem upal, da jih bom imel ali ne.

 

No,korone nisem (še?) prebolel. Glede na to, da še zdaleč nisem zaprt med 4stene in hodim na šiht, kot kaže nekaj že delam prav.

Glej pri meni je ravno tako! Res ne vem kaj eni počnejo,da jo fašejo! Sem živel pod isto streho z ženo in" korono "pa je nisem faso.:notworth:(še)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.