Skoči na vsebino
Jamralnik v2
Napisano

Ne vem kam naj napišem, ampak moram nekam. Grozno sem žalosten pa še oči me bolijo, ko vidim te lepe avte po 15.11 na dveh številkah premajhni felnah, groza in to bom moral gledat ?zmeden? 5. mescev! Kovid ni nič proti temu. :rispekt:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 12 minutami je Jest napisal:

Sinoci je v Tarci ministrica za solstvo (Kustec?) omenila, da smo v vrhu na lestvici z najvec okuzenimi, da so pred nami samo Danci in Cehi... in da imajo menda v obeh drzavah tudi zaprte sole ...  Nisem pa preverjal, koliko je resnice v tem... Motilo me je to, da je ves cas lajnala, da morajo vsi solarji imeti enake pogoje in da zato nekatere sole, kjer sploh ni problemov, morajo enako kot vsi ostali imeti pouk na daljavo... V prispevu pa so pokazai razne kraje, kjer sploh nimajo pogojev za delo na daljavo (ni interneta, se telefonski signal je bolj bogi,...) ... Kako imajo potem enake pogoje??? 

Se strinjam, najboljše pa bi bilo, da nehajo s takim poučevanjem in pač začnejo vsi delat v šoli na polno, ko bojo razmere primerne. Vse pa bi nadoknadili, samo Feb.in Maj.počitnice ukinejo za te izredne razmer in bi vsi razumeli. Seveda, če je v prvi vrsti znanje. Lahko pa mogoče potegnejo do konca Julija s tem, da naredijo izjemo za 1.maj, da se malo odpočijejo. Jaz mislim, da bi šlo skozi, če bo res cepivo prijelo in bodo potem razmere vsaj po novem letu ok! 🍀

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano (urejeno)

Ja,potem pa se čudi, ko si učielj tujih otrok in te ne je....o 5%. Penzijo si zaslužijo po 20 letih!:whatever:

Eni starši bodo tudi malo bolj spoznali svoje otroke in videli,da niso takšni srčki kot mislijo da so.

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 8 urami je Nejc1986 napisal:

Procent pozitivnih testov glede na opravljene teste je nižji tudi zato,ker ne testirajo vseh (ali večine) članov gospodinjstva , vkolikor je en zbolel , ostali pa nimajo simptomov in niso v rizični skupini. 

 

Prej so tako že pri eni familiji dobili npr 3pozitivne teste od 4ih testirancev.

 

Saj vemo, da je statistika zanimiva veda.

 

Glavni problem je še zmeraj dogajanje v bolnišnicah in nedogajanje v bolnišnicah kar se tiče (ne)odkrivanja vseh ostalih bolezni.

Seveda ni pravilnih in relavantnih podatkov kar me pa zelo skrbi,posledice in realnost se pa kaže v bolnicah. Tam so najbolj prave številke in upam,da se kmalu izboljšajo.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano (urejeno)
pred 8 urami je Slivka napisal:

ZAKAJ BI MORALI UVESTI ALKOHOL NA DELOVNEM MESTU

 

1.) Delavci bi sigurno prišli na delo.

2.) Zmanjšuje stres.

3.) Zmanjšuje izostanke z dela zaradi popivanja prejšnji dan.

4.) Zmanjšuje kreganje o nizkih plačah.

5.) Pripelje do iskrenega komuniciranja.

6.) Od delavcev boste slišali, kar mislijo in ne, kar šefi želijo.

7.) Zmanjšuje stroške gretja.

8.) Poveže zadovoljstvo z delom (slab posel nikogar sploh ne briga).

9.) Zmanjšuje potrebo po dopustu - zaposleni komaj čakajo, da se vrnejo na delo.

10.) Sodelavci izgledajo privlačnejši in lepši.

11.) Hrana v menzi je neverjetno boljša.

12.) Pijani šefi lažje dajejo povišice.

13.) Če slučajno prdneš na sestanku, te sploh ni sram.

V primeru mojega dela to nebi šlo:nevem:

Ps;no mogoče točka 10,sigurno pa točka 12. 😁

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 6 urami je Mraušk Mčk napisal:

A da smo mi kaj izgubili v Afganistanu pa da je treba tja kaj iskat?:vskalo:

Ti menda ne,oni pa ,da vidijo in izkusijo malo reda in discipline. Ne rabijo it ravno tja lahko so na Pokjluki:aaaaa:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 13 minutami je Nejc1986 napisal:

Tako je. Zdaj nam pa nasilna , brezdelna mularija razbija po Ljubljani (ker itak nimajo kaj drugega početi), policija je pa baje prešarf....

 

 

Tej mulariji manjka samo služenje vojaškega roka 2.leti in za pol leta v Afganistan za malo več € kot imajo zdaj socialne pa da vidmo kak bi razbijal potem po Ljubljan! Žalostno je pa to,da so radovedneži samo zijala pasli namesto,da bi jih z kako lato........:angry:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 10 urami je Boss napisal:

Vseeno si ne bi rad zaprl možnosti namestitve strešnega prtljažnika. Ker pa se karavanke prodajajo več ali manj samo v evropi, aftermarket izdelki (recimo letvice za zaščito utora) niso na voljo. Se pravi bi moral sam nekaj izdelat. Ker, da bi pa dal kitat in pol barvat pa mi nekako (še) ne diši.

Imaš še eno možnost,montiraš une žičke proti golobom oziroma pticam....:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano

Danes sem prvič v Ljubljani imel občutek, da ste vzeli kovid  zares. Ob 7.30 je bilo strašno mrtvilo na cesti in na pločnikih razen če je dr. Potrč izjavil kakšno zastrašujoče novico. No važno, da je kot je treba! Čez teden, dva bomo spet ok. 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 11 urami je NevLado napisal:

Pri nas delamo sedaj 100% od doma in glej ga zlomka, sem opazil, da dejansko naredim več, kot če bi bil v firmi, ker doma manj kafetkam. :lol:

Jaz pa žal ne morem delat od doma, mi je tak hudo. 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 3 urami je Jest napisal:

Hmmm... se strinjam... samo o tem odlocajo isti ljudje, ki nam zapovedujejo te ukrepe - politiki :D 

....pa ljudje ,ki so jih hoteli imeti in je bil za to celo referendum o opčinah.:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano

Joj,še malo pa mi bo žal,da sem odprl to TEMO KOVID ker eni take bučke serejo pa še mar jim ni,da nam umirajo kovid bolniki skoraj pred domačim pragom. Odprite oči in pomislite nas svoje starše,jaz jih žal nimam več a se kljub temu trudim,da nebi okužil kogarkoli sploh pa starejše ljudi,ki so med najbolj rizičnimi .  Dajte zresnite se,ker vam,da vam bo sigurno kmalu žal a takrat bo prepozno,žal.:hohoho:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 2 minutama je gregc88 napisal:

sej nebom vec , k itak nima smisla... ce ne vrjames bos pa vidu....  lp

Mislim, da si eden zadnjih kvazi fb.doktrjev in to z bolj nizkim IQ, ker drugi so že zdavnaj izpuhteli, pa brez zamere kolega. :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Korona - Covid-19
Napisano
pred 2 minutama je gregc88 napisal:

ma dej... a mas 80 let... tis opran čist... še za ajc pa meningitis se cep k bos lih tm ... ne more skodit... ti bos zivu 120 let, garantiam, uzivaj

Ti oprostim take,ko ravno vem gdo si....:harhar:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.