Skoči na vsebino
Pohvalite se,...
Napisano
pred 18 minutami je Slivka napisal:

Ampak jaz sem pa res rojen pod srečno zvezdo. Šla sodelavka na dopust in jaz danes prevzamem še njeno delo. Med drugim to pomeni prejemanje pošte - tako klasične kot elektronske. In prvo zjutraj dobim tole sporočilo:

 

 

Poslal:    "David C. Bohnett" <carloshelufoundations@gmail.com>, dne 24.04.2024 19:23
Prosim, da  pošljete odgovor na naslov(e): ioffice77@yahoo.com
Prejemnik:    undisclosed-recipients:;
V vednost:  
Zadeva:    S spoštovanjem

Moje ime je David C. Bohnett, rojen sem 2. aprila 1956. Sem ameriški filantrop in tehnološki podjetnik. Sem ustanovitelj in predsednik fundacije David Bohnett, neprofitne organizacije, ki dodeljuje nepovratna sredstva in se posveča izboljšanju družbe s pomočjo družbenega aktivizma. Sem filantrop in tehnološki podjetnik in se zavzemam za ustvarjanje pozitivnih sprememb človeštva z gradnjo skupnosti in družbenim aktivizmom.

Spodaj je nekaj področij, ki sem jim prispeval:

(1). Doniral sem za Funding Los Angeles, ki podpira širok spekter umetniških, izobraževalnih in državljanskih programov v Los Angelesu.
(2). Donirala sem za namene, povezane z LGBT
(3). Prav tako sem dal nešteto in množičnih finančnih donacij v dobrodelne namene po vsem svetu.
(4). Donirano tudi za storitve in raziskave o aidsu
(5). Doniral sem tudi za volilne pravice in registracijo volivcev
(6). Preprečevanje nasilja z orožjem
(7). Raziskave na živalih in pravice živali
(8). Večkrat sem prispeval ameriški filmski industriji in dal velike finančne prispevke več univerzam v Združenih državah Amerike. V kalifornijski politiki sem dal številne osebne politične donacije na državni ravni.

Zato se po prejemu tega pisma štejete za srečneža, ker ste danes od mene prejeli to pismo. Doniram vam vsoto 6.000.000,00 USD (šest milijonov ameriških dolarjev). To donacijo vam namenjam, da z denarjem pomagate sebi in svoji družini. Želim, da ta denar vložite v kateri koli donosen posel, ki ga želite. Pomagajmo graditi družbo s podajanjem roke bratske ljubezni drug drugemu. To je moj zasebni e-poštni naslov: ioffice77@yahoo.com (odgovorite mi, da vas bom lahko usmeril, kako vam bo izplačan denar).

Obiščite to spodnjo povezavo, potrpežljivo preberite članek, da boste lahko preverili o meni:
https://en.wikipedia.org/wiki/David_Bohnett

S spoštovanjem
David C. Bohnett
E-pošta: ioffice77@yahoo.com

 

 

Prva elektronska pošta in že lahko dobim šest milijonov ameriških dolarjev! Pa ne si misliti, da je to kakšna potegavščina, David C. Bohnett res obstaja! Ima pa malo težav s spolno usmeritvijo, ker nekaj časa je "doniral", nekaj časa pa "donirala". No, najbrž je zato nekaj njegovih sredstev prejela tudi LGBT-organizacija...

 

Pa naj še kdo reče, da nisem rojen pod srečno zvezdo! Pravkar sem že naročil dve Mazdi CX-80 (enega zame in enega za ženo) s 3,3 litrskim turbo-dizlskim šestvaljnikom. Samo še od Davida prevzamem denar in ju plačam...

Super, veliko sreče ti želim in cesto si daj malo poširit, če ti slučajno še ostane kak €€€.... 😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano

Moram eno spit, da ne zaspim pri takem vremenu... 🤗😉

Pa dobro jutro... 😊

17139341822044901680350122929147.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zbil srno
Napisano

Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗

Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom :nevem:

Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zbil srno
Napisano

Če si neroden in slabo spiš pa mogoče nimaš nekaj denarja na kupu potem zapravljaš za kasko od katerega zavarovalnice odlično živijo... :nevem:  

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prenova kopalnice
Napisano
pred 12 urami je Slivka napisal:

Ko je že govora o kopalnici, dodam še stranišče.

 

To me je pravkar pričakalo v zgornjem stranišču:

 

 

IMG_20240422_211329763.jpg

Ni da ni..... 😳😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 2 urama je Slivka napisal:

Letos dopustujte doma – ne nosite težko prisluženega denarja v tujino!!!

Pojdite na slovensko obalo v večinoma srbske hotele Sava turizma.

Dopust lahko preživite tudi v slovenskem biseru Bled ali v večinoma srbskih hotelih Sava turizma, v srbskih termah 3000 – Moravske toplice, v srbskih termah Ptuj in Radenci.

Če ste tovrstni nacionalist in nočete biti v naštetih srbskih termah, lahko dopust preživite tudi v madžarskih termah Lendava…

Pijte hrvaško kavo Barcaffe z mlekom francoskih Ljubljanskih mlekarn, hrvaško Cockto, češko vodo Radensko, srbski sok Fructal.

Za kosilo svetujem piščanca ukrajinske Perutnine Ptuj, poplaknite ga z nizozemskim pivom Pivovarne Laško ali Union, če pa se boste morali po kosilu olajšati, si zadnjico obrišite z češkim papirjem Paloma.

Nakupujte pri najboljšem sosedu hrvaško-ruskem Mercatorju, kjer vam bodo prijazne slovenske trgovke in trgovci z veseljem prodali izdelke hrvaškega Žita, Droge, Kolinske…

Ko vam bo pri vsem zgoraj naštetem zapravljanju zmanjkalo denarja, si le tega lahko sposodite v sledečih bankah: nizozemski NKBM, italijanski Banki Koper, madžarski banki SKB, srbski Gorenjski banki.

Če ne greste na dopust in skrbite za svoj vrt ter samooskrbo, pojdite po sadike v srbsko Semenarno.

 

Opozorilo: v primeru glavobola zaradi napisanega vzemite švicarski Lekadol...

Lepo si svetoval a pri bankah si malo zasral.... 😁😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 7 urami je skritikrt napisal:

Ne-saj vem da so lušne,pa si se takoj zagledal😂🤣😉

 

Ne-ni bilo to mišljeno-morski pes je njihova maskota...pač po značilnem gobcu in silhueti Mazde CX-5.

 

 

CX-5.jpg

Ajaaaaa, ga sploh nisem opazo... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 10 urami je godlike napisal:

Moj je za sovoznikovim predalom. 😆

Kot v večini primerov... 🤗👍😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prenova kopalnice
Napisano
pred 17 urami je Tilen5 napisal:

na nek tak način ja 👍

Postavitev pa ni naključna, ko opravljam potrebo si lahko še glavo operem.... 🫤😂😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prenova kopalnice
Napisano
pred 37 minutami je Tilen5 napisal:

Studiram edin da bi stroj imel zaprt pa gor dvignjeno za stvari...sam ne bi dal take barve kot je omarica za lijak 

To sem imel v mislih.... 👍👌😉

17136931583512696860855947102617.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prenova kopalnice
Napisano
dne 19. 4. 2024 ob 15:38 je Tilen5 napisal:

@Bini kot sem obljubil

 

Before:

20231217_172812.jpg

20231217_172806.jpg

After:

20240419_144213.jpg

20240419_144227.jpg

20240419_144132.jpg

20240419_144120.jpg

20240419_144109.jpg

20240419_144148.jpg

20240419_143801.jpgž

 

Zdej čakam notranja vrata in menjavo ploščic po hodniku. Pa luč morm montirat ko pobelim strop.

Lepa kopalnica je, omaric pa ne rabiš, da jih ni na vidiku... 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 40 minutami je MazdaBoy napisal:

Dobro jutro  Tolk velka šalca pa tolk mal kave 😆


IMG_3627.jpeg

 

Pa še to je sam mlek.... :aaaaa: 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
Pred eno uro je dvorjan napisal:

To pa izvejo le tisti, ki se v nedeljo oglasijo na srečanju. 😃

Komaj čakam.... :whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.