Skoči na vsebino
Chat is back ...
Napisano
pred 12 minutami je Slivka napisal:

Vitlo ravno ne, štirikolesni pogon bi pa znal prav priti - če že ponujaš...

 

V mestne mlinčke dizel res ne sodi. V pri-mestne se pa že splača. Sploh, če imaš do česarkoli (trgovina, pošta, banka, ... ... ...) vsaj 25 km v eno smer...

 

Če že res s Toyoto sodelujejo, bi lahko sproduciral nekaj podobnega Yaris GR 😈 Tisti ima štirikolesni pogon :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 30 minutami je Boss napisal:

Smešen je to, da k gre za električarja se kar pozabi na všečnost dizajna. Kot da kupcu rečejo "ma jebi se, sej maš elektriko, kaj ti bo še oblika zraven"

 

Pa lih pri električarju imaš večje svobode pri dizajnu. Samo ok, tu razumem. Čimbolj podoben bencinarju, da so stroški manjši.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 9 urami je Boss napisal:

Zanimivo mi je, da si pa zagovornik dohtatarjev in njihovih visokih dohodkih in si trdil, da je prav, da štrajkajo za še več.

 

Če mu pranje zdravstvenega denarja med korono ni bilo sumljivo, potem mu tudi naprej ne bo sumljivo.

 

Zatiskanje oči pred resnico, bi temu rekel po domače :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano (urejeno)
pred 55 minutami je Alex napisal:

Dej malo ti raje tega šreka umiri. Je že dosadan. Kot muha podrepnica. 

Edega vozi sedaj  sin. Ki študira v Ljubljani. Se pravi, da imamo doma samo en in to  premium avto. 😉

 

Samo sin je del družine, verjetno del istega gospodinjstva (prijavljen doma). Tako, da bi po tvoje on moral na vlak/bus.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 26 minutami je Alex napisal:

Slabše kot zdajšnji Golobnjak enostavno ne more bit. Ko sem mislil, da je šarec dno, ti uletijo tek pajaci. 😊

 

Po Šarcu je bil Janša. Lepo da končno priznaš :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nezemeljsko življenje
Napisano

To, da jih samo amerikani pomoje ne drži. Ni bilo kar nekaj videnj (ene par jih je bilo med hladno vojno tudi podtaknjenih) v Rusiji?

 

Res pa je, da so amerikani dramatizerji in bodo vsako zvezdo na nebu zamešali z NLPjem 🙂

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Se strinjam, da je igranje igric veliko manj škodljivo kot kajenje ali recimo alkohol. Da ne govorimo o drogah. 

Pač sem bil na par predavanjih mojega dobrega kolega Aleksandra Zadela in sva pozneje debatirala o tem. 

Res je, pravi tudi, da so razna omrežja (FB, tik tok) še večje zlo, kajti otroci (in odrasli) visijo cel dan gor. Ta občutek, da boš kaj zamudil, žene ljudi v odvisnost. Prav tako pri igricah,po moje. 

 

Mhm, ti si recimo rabiš rehab od tega foruma, bi bilo fajn da spet mrkneš za 2 tedna :D 

Sej stara garda te ne bo pogrešala.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)
Napisano (urejeno)
pred 2 urama je Matick napisal:

Jest niti za tastarega nimam dost dobre mašine. 🤣

So mi pa take igrce edine zanimive

 

Ma sej niti ni tok požrešen, če bi igral čist vanilla :) Modi potem svoje dodajo...

 

To bi še na CX-30 delal, k ma predpotopni računalniček :D

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Sej @Boss v zadnjem stavku ni kaj dosti zgrešil. Kaj nam bo, če bo Evropa okoljevarstvena, če ti večji del onesnažuje ZDA, Indija in Kitajska? Naš doprinos je skoraj neopazen.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 28 minutami je FuManchu napisal:

Pri nas na šihtu je pol evra kafe. Lavazza. Meni je odlična.

 

Vem, da so 4je različni kavomati, ampak se ne spomnem katerih firm. Lahko, da je ta Nougat lih od Lavazze...jutr poročam :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 1 minuto je Tilen5 napisal:

Ma tudi na kavnih avtomatih je cena zasoljena za tisti pljunek kave ki dobiš,.. iz 0.35€ je od leta 2018 do zdej šla na 0.65€ oz 0.70€. Mamo kavni avtomat na delu(AS) ampak si jo večinoma kar sami skuhamo.

 

Jaz sem zdej na temu AS avtomatu odkril neko dobro - Nougat Cappucino :D Sam ja, mali lonček je okrog 50 centov, veliki 80 😮

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.