Skoči na vsebino
Aktualni dogodki!
Napisano (urejeno)
pred 1 uro je LabiGT napisal:

sej ni treba, komplicirat z zdravilom proti malariji, lahko mal pospricajo z domestosom...reku je da ucinkuje

V ZDA očitno ne deluje,nam bi pa to podturli....:harhar:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 13 minutami je Nejc1986 napisal:

Ja,saj verjetno bom res jutri poklical; take stvari je včasih bolje reševati "v živo",kot pa preko mailov,sploh ker verjetno zdaj vsak drugi omeni bone še preden reče "dober dan". Kot tisti,ki zbijajo ceno za avto,še preden ga vidijo...

 

Gledam pa hotel Jakec na Pohorju. Obožujem Pohorje in parkrat sem bil v tem hotelu (sicer samo na kavi) in mi je res všeč. Saj veš; stkp in to :)

Sem že slišal pohvale za Jakca in upam,da boš uredil kot je treba in napiši kako si uredil....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 4 minutami je Nejc1986 napisal:

Cena je super. Ampak kaj hočem povedati; bon mi ne bo koristil,ker moram plačati 40posto avansa za rezervacijo. 

 

Cena super, lokacija top,ponudba tudi. Iščem nekaj podobnega,kjer mi bo bon prišel v poštev.

 

Če ne najdem,bom pa pač plačal iz lastnega žepa (kar bom tako ali tako,to mi je jasno) in šel tja; saj se gre za dopust in "kupujem"doživetje in ne "popusta".

Glej mogoče se niste popolnama razumeli,ker pri meni je bilo pravtako treba plačati avans ki ga dobim ob prihodu nazaj oziroma vrnejo ga po obračunanih dodatnih storitvah če jih imaš. Pri meni pride tako preko200e in nekaj doplačila za storitve na neke aktivnosti tako,da ne bom dobil veliko nazaj. Če ti je res kul pokliči in se pozanimaj. Lahko poveš kaj in kje gledaš?:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 3 urami je Nejc1986 napisal:

Evo glede bonov. Dobil mail,da seveda da imajo prostor zame in da sem dobrodošel in blabla. Za46eur/noc 1posteljna soba z wellnesom in zajtrkom in večerjo . 

 

Super. Moram pa plačati 40posto za rezervacijo. S čim? Z bonom? Hahahahhahahaahahahah... Iščemo naprej. Saj če nebi bilo teh bonov, bi šel tja,ker mi je res všeč... In če bo povsod drugod isto,bom šel in si z bonom obrisal tazadnjo..

Mislim da to ni tako slaba cena,no je pa odvisno kje to je in v kaki sezoni? Precej dobro poznam cene i mislim,no ne bom vplival na odločitel pa srečno iskanje naprej. 😊😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano

Hojla družba danes en dober in klasičen pohod od Celja do Šentjurja 26 km čez Grmado, Celjsko kočo, Tolsti vrh, Svetino, Resevno in domov. Prijetno sončno dopoldne ki ga je bilo potrebno izkoristiti, sedaj pa uživam doma ob rahlem dežju... :jupiii:

IMG_20200531_083349.jpg

IMG_20200531_081251.jpg

IMG_20200531_084546.jpg

IMG_20200531_090902.jpg

IMG_20200531_094305.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 29 minutami je Z M A J napisal:

@Bini, ko bo Boštjan tole videl (Boss namreč), bo bentil samemu sebi v brado; "in jaz sem šel kupit karavana, kaj hudiča sem takrat razmišljal, jebemtisunac, pa tiste sanke na strehi. Kaj hudiča mi je bilo treba kupit karavana, matrwola?" :)

Še sam nisem vedel da gresta oba 28 colva trekinga not zato sem poskusil in še sam bil malo presenečen. Res pa je, da bi se naveličal, če bi moral tako nalagat večkrat na teden kot to počne Nejc! Za na morje se bom pa že potruil, da opravim s parancano in se srečam z @Alexom in mogoče kom od tam doli. (vem, da je negdo od tam pa se ne spomnim ta trenutek-test M3 če se ne motim) :bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano
pred 5 urami je Shrek napisal:

Mene kot voznika moti, ko se po AC vozim po voznem pasu ponoči in mi pacienti blendajo od zadaj, preden me prehitijo...

Načeloma kolesarju ne potrobim, ko sem pa bi s tovornjakom, sem pa vedno potrobil, ker je bil čas prehitevanja daljši...

Ti ki blendajo so starejša generacija,se spomnim ko je ata vozil je to počel in tudi učili so jih v A.Šoli.:prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 21 urami je Boss napisal:

A bejš no... a šele po tolkih letih smo se začel o takih zadevah javno pogovarjat. Tako kot je problem divjanje je problem tudi mečkanje.

 

947c002a07e595be38b8.jpeg
WWW.ZURNAL24.SI

Prepočasna vožnja je vse večja težava. Tudi v počasni vožnji gre iskat vzroke za nastanek nekaterih najhujših prometnih nesreč. Slovenska policija pri...

 

Tudi pri nas je to problem,tista statistika je pa brezveze. Tistih 350 je samo v enem tednu pri nas!:whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 1 uro je LabiGT napisal:

se dlje je veljal, sam pri meni do 2007, potem sem iz modro sel na rdece spet :)

Aja, ta je dobra... :jezicek:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 4 minutami je LabiGT napisal:

mater ful se mi smilite vi, ki ste 90tih/00tih letih imeli slovenski potni list...ubogi  :P

 

jaz sem mel jugo pasos do leta 2007, ampak ocitno enega drugega kot ga tukaj omenjate

 

Si siguren da je veljal tako dolgo? 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Jaz nobenih problemov ne s prejšnjim rdečim ne s sedanjim rdečim, rdeča je rdeča hahaha:prstgor:

Ps;s prvim 10 držav s drugim 20.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano (urejeno)
pred 2 urama je Jest napisal:

 

Na streho ali pa na kljuko ... v obeh primerih pa rabis se dodaten hardver :):P

 

Ce upostevas pa @Alex-ov predlog, pa moras kolesi prej malo razstaviti na prafaktorje :) 

 

Evo iz prve roke;podreš zice 20sek,pripelješ kolesa 30sek,snameš prednja kolesa 20sek,prvo kolo vržeš notri-mala malica 10sekud nato pa drugo kolo ki te malo J.. e in kakih... no naj bo minuta in še prednja dva 5sek. To je to, če bi treniral bi šlo še hitreje ampak mi je žal, da bi kaj obribal ker se mi nikamor ne mudi je bilo za prvič kar vredu aja @Alex verjetno pridem, ne vem še kdaj, ampak zagotovo! Se slišimo... (aja pa moja bo zraven, saj ne popije velik!) :jupiii:Ps, še za dve potovalke je plac... 

IMG_20200529_083417.jpg

IMG_20200529_084121.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 45 minutami je Alex napisal:

Kadar koli. Lepo narediš  en izletek na obalo. Vzameš še 🚴‍♀️  kolo zdraven pa greš en giro po obali hkrati.Pa na pijačo obvezno. 🍺

Najprej pa projekt kako spravit dva kolesa v M3... :whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Mislim,da ne saj imam rezervacijo in to je to. Lahko bi pa mogoče drugi val virusa kaj zajebo,upam da potem dobim tisti avans nazaj! Zaenkrat kaže dobro pa oprosti ker ne pridem k vam.......:jupiii:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

No jaz pa imam verjetno srečo z boni oziroma jih še nimam,no grem k bistvu vnovčil jih bom 3dni na Krki-nočitev z zajrkom in nekaterimi drugimi aktivnostimi. Vse po normalnem ceniku in nobenih problemov ko sem omenil bone!

In še 4dni hotel v Planici-nočitev z zajtrkom z boni in doplačam 5 e za večerjo,poleg so zajeti fitnes in savna. V prvem primeru nekaj avansa ob rezervaciji in v drugem celo brez avansa. Bil pa sem zelo  presenečen za ceno v Planici saj če poznate cene tu okoli so precej višje.:vesel:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 3 urami je Jest napisal:


Evo.. so ze zaceli z “nategunsko“ ponudbo.... Za 4 clansko druzino je z boni precej drazje kot brez bonov...

 

 

DEBCDEFC-3D27-46DF-8F0C-3AE36E674FCF.jpeg

Tole je za v cajtnge, da hočejo na otrocih zaslužit jih je lahko sram pa kaj jih bo saj tudi Počija ni! No upam oziroma mogoče je pa pomota. Jaz bi jih vprašal zakaj je tako in jim povedal da bodo mogoče kmalu v kakakšni TARČI na primer.... :vskalo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 7 urami je Alex napisal:

Sej, ko pride čas za zamenjavo se stvar pač zamenja. Potem ugotoviš, da imaš sedaj boljše orodje in včasih ti je žal, da nisi že prej kupil novega. Tako sem jaz odlašal z nakupom novega rezkarja in sedaj, ko imam novega je čisto drugo. Vse je mnogo lažje za delati. 

Saj mu dela super samo baterije ne dobi nadomestne zato je možnost,da porihtaš baterijo.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 56 minutami je FuManchu napisal:

Se strinjam za hobi je dovolj. Jaz sem imel prej iz hoferja Workzone. Z njo prevrtal in prešraufal boga in pol. Sam jebe me to, ker se ne dobi baterije več. Pa samo ena je bil zraven.

Top mašinca pa samo 50€ je bila 😄

Razstavit se ne da(baterija)? :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Sicer je etap 41, točk je 112. To je mišljeno za mtb, eventuelno mogoče,mogoce grevel.

 

Jaz sem pristopil malo drugače; ne delam etap,ker mi ni da potem spim v neki koči, že tako je cel kup organizacije (od klicanja, če so koče odprte, do iskanja izhodišca in potem povratek nazaj...) , prav tako ne mislim nonstop gledati (včasih slabo postavljenih)smerokazov in voziti strogo po trasi, ki si jo je nekdo drug zamislil.

 

Jaz sem začel 8.2. Do zdaj imam 36zigov. Včeraj je bila specialka,ker so bili vsi punkti dosegljivi po asfaltu, dan prej je tista trasa čez Bohor že tako ali tako znana kot bolj cestna. Seveda nisem vozil striktno po trasi,ampak pač povežem točke med seboj. Dostikrat se nabere še več kilometrov, sploh ker je treba priti še nazaj.

 

Nekako sem že naučil,da rabim za 3-4zige na etapo (več je zelo redko) cca 80km in 2500 višincev. 

 

Recimo teden nazaj je bilo v Zasavju 7h, 5zigov, 97km, 3300visincev. To je hard, se mi je res dalo.

 

Recimo na Čemšeniško planino pa ni sans da kolesaris; je bilo kar nekaj nošnje MTBja. 

 

Tako da; mtb je prava izbira,razen če se res voziš po poznanih krajih. Recimo 1etapa je iz kuma do Janc. Jaz sem Janče itak že oddelal 1000krat, kum je pa tudi dosegljiv s specialko recimo v kombinaciji z Mrzlico in Sveto planino. Recimo :)

Če je tako in boš prišel na naše konce 2x ti svetujem delati eno turo iz AC Dramlje naUršlo, Klokočovnik in naprej mogoče do Boča in nazaj s mtb. Drugo pa s specialko iz Šentjurja na Resevno in potem z avtom do Rogatca in strm vspin na Donačko(Rudijev dom) :whatever:. No boš že prav na študiral, ne dvomim... 

Ps; Resevna odprta od sre-ned. 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 1 uro je Nejc1986 napisal:

Hvala za karto. Sem si pogledal te ture ki so tu opisane. To so ture kolikor poznam poti bolj za gorce,tudi na Resevno in še marsikje boš potreboval gorca. Imaš pa variante s specialko po asfaltiranih cestah tako da je odvisno kaj ti je prioriteta ogled te trase ali doseg cilja oziroma žiga? Višino pa tako moraš osvojiti,tako ali drugače.:party0035:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano (urejeno)
pred 56 minutami je Nejc1986 napisal:

Sodeč po knjižici sem si na tistem koncu splaniral 2etapi; prva etapa gre iz Šentjurja na resevno,pa potem nazaj preko Šentjurja na sv.ursulo in kočo na Klokočovniku ter ljubicno goro ter povratek v Šentjur.

 

Druga etapa pa Koča na velikonocnici, boč in Rudijev dom pod Donačko goro (izhodišče še ni določeno).

 

Potem se pa trasa seli proti vzhodu.

 

Vabilo za kufe pa seveda sprejmem. :)

Se že veselim srečanja ko prideš v te konce. Tudi Uršulo dobro poznam saj ima stric gorco gori,pa tudi Klokočovnik za silo ne vm pa kje si našel ljubicno goro za njo pa pojma nimam,mi lahko poveš? Rudijev dom pa imam v malem prstu....:prstgor:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 13 minutami je Nejc1986 napisal:

Iz Šentjurja to? Jaz sem pa.dobil informacijo,da je malo več makadama. 

 

Ja,jaz gledam po STKPju tisti konec, tako da ostali hribi bodo še malo počakali. Sem pa bil par let nazaj na Celjski koči pa Šmohorju.

Tako je iz Šentjurja,makedama že ni kakih 6,8 let tako,da je bolje kar s specialko peljati gor. Ko boš tu se mi lahko oglasiš pa se dobiva če bo čas....:jupiii:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 1 minuto je Nejc1986 napisal:

Zakon. Jaz pa čakam da pride mtb iz servisa , potem pa 1x ob koncu tedna verjetno koča na resevni in okolica ali pa Gorjanci.

Za Resevno ne rabiš MTB, ker je gor lep asfalt razen 200m,tako da lahk tudi speciaka gre gor!Vspona ne prehude ga pa cc4km. Imaš pa v okolici zanimive hribe;Kalobje, Šentrupert, Svetina, Celjska koča in to lahko celo povežeš, malo si poglej. Resevna je pa naša planinska koča, hrana gor pa dobra, domača in obilna.... :bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.