Skoči na vsebino
Aktualni dogodki!
Napisano

Pani?ari? zdaj ti...

 

La?na skrb za starej?e prebivalstvo... a da pa so penzije sramotno nizke in da marsikateri upokojenec ?ivi od najslab?e hrane, ker si edino to lahko privo??i. Do velike ve?ine so se do zdaj obna?ali tako kot je neko? izjavil Henry Kissinger "elderly are useless eaters". Zdaj pa kr naenkrat taka skrb za ranljivo populacijo.

 

Zakaj nismo starej?o in rizi?ne dali v karanteno in bi organizirali dostavo hrane in zdravil? Zakaj raje ustaviti gospodarstvo in reskirati gospodarski (predvsem s.p. je in mala podjetja) in finan?ni zlom? Zakaj ne poskrbijo za izvajanje obstoje?ih omejtev in si vedno zmi??jujejo nove in nove? A ?vedi so pa kreteni, ker niso ustavili ekonomije in otroci ?e vedno hodijo v ?ole in vrtce?

Ja pa mrtvih imajo 120 kar je ve? kot pri nas tistih 11.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano

Poglejte te tablice tam pred bloki niso ravno relevantne od kod so ljudje,verjamem da jih je nekaj od turistov,ampak tu so ?e delavci iz tujine,delavci iz sosednjih pokrajin,nekaj celo od delavcev ki ?e delajo in se vozijo na primorski konec,pa ?e tisti ki niso prijavljeni na istem naslovu kot pa ?ivijo in so se preselili tja kjer je bolj varno za sorodnike verjetno pa najve? tistih na razne lizing variante ki so registrirani tam kjer je naslov lizing hi?e. Ampak vsak turist zdaj v tem ?asu je preve? pri vas in neodgovorno.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

To je pa? panika in sprani ?e tisti zadnji dve mo?ganski celici.

 

Mi je sodelavka razlagala, da je ?akala pred ?tacuno okoli 11 ure, ker se je dr?ala navodil, da ne hodi pred 10 uro, ker je takrat za upokojence in rizi?ne skupine. Se postavi v vrsto z razmakom meter in pol od predhodnega. Nakar za?ne za njo nekdo besno trobit v avtu. Ker se ni obrnila tisti trobi ?e naprej. Pol se pa le obrne, da vidi kateri idiot razgraja in zagleda v avtu eno upokojenko nekje dobrih 70 let, ki se za?ne dreti nanjo, da je ona ?e v vrsti pred njo. Fuck no, iz avta trobi in razlaga, da je v vrsti. Ko so ostali to sli?ali so eni prasnili v smeh, enmu se je pa film utrgal in ji je zagrozil, da ?e samo ?e enkrat zatrobi, da bo rastavil njo in avto. Nakar se je zaprla v avto in odpeljala.

Ja no ta gospa je malo preve? vzela samo za??itne ukrepe in je verjetno mislila z avtom v trgovino....
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Se pogovarjamo kot da ne ?ivimo v isti dr?avi in so prisotna v debatah razna fintiranja in deziformacije,da me kar mine! Po v?e?kih veste na koga mislim. Ukrepi so vredu,samo dr?ati se jih moramo,ker zaenkrat smo ?e v najbolj?i situaciji dale? naokoli,samo zdr?imo ?e kak mesec pa bo OK!

Boss,tisto glede ?marja pa si brezveze pisal,ker zaradi te ?enske so sedaj tam v veliki godlji in to ve?ji kot si misli?! Bil sem tam in zelo dobro poznam situacijo. Glede u?iteljice pa uradna razlaga,bila je na smu?anju v Italiji in ko se je vrnila domol je od?la v slu?bo kot da ni ni?. Njen otrok je ?e zbolel ona pa je ?e kar hodila v ?olo u?it 3 dni. Na razgovorih je zanikala,da je bila v Italiji,ker je bila tisti ?as v bolni?ki in se je bala za slu?bo! Ko so pa od znancev izvedeli da pa je bila v Italiji na smu?anju so jo pa res vsi iskali,tudi s policijo saj je veselo uko?evala ljudi po ?marju. Rezultate vidite vsak dan kako je v ?marju in to zaradi ene take neodgovorne osebe! Dr?imo skupaj in se dr?imo pravil pa ?e tudi z vojsko. Ko bo vsega konec in se nebi pobrali v kasarne ti bom Boss lastnoro?no pomagal pri odstrabitvi teh par voja?kov ki jih imamo......

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

@Bini, sam nisem prodajalec, ampak serviser. Sicer trenutno imamo samo de?urstva za nujne primere in uporabljamo tudi nujna za??itna sredstva.

 

Potem pa ni noben problem,veselo na delo....pardon,vikend je!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Juhu, pre?ivel ?e en teden v prvih bojnih linijah.:)

Moram pa zopet pizdit, da sem besen, ker je danes zopet kup Lj in drugih tablic dol pri nas.A je res tako te?ko bit doma? A so nam res tako fou?, da je na Primorskem najmanj oku?enih, a smo najbli?je ku?ni coni?

Nekateri ljudje so bumbarji in jim ni pomo?i.

Vsi kupljeni avti v Lj.imajo Lj.tablice,tako da ni nujno da so mo?virniki! Tudi pri nas je nekaj Lj.pa tudi nekaj mon.....
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Moja napoved je za ZDA zelo katastrofalna in sedaj se vidi kaj dela kapital in koliko jim je za svoj narod! Mislim,da bodo zelo bogi tudi revni narodi..... Sem zelo vesel,da sem tu kjer sem kljub nekaterim kritikam in pesimizmu nekaterim v dr?avi,ki jim ?e vedno ni ni? prav in jim tudi nikoli ne bo.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Ne vem ?e. Recmo, da jaz zbolim, pa da ne ka?em simptomov in samo prena?am virus. Med slu?bo imam veliko stikov s strankami, ki jih lahko nehote oku?im, nato ?e oni svoje star?e/stare star?e... 

Al pa grem domov k star?em, ki so doma v karanteni oz pazijo, da nebi kej pokasiral, na eno kavo in jih oku?im?? 

 

Kaj ti nuca, ?e oni pazijo, ?e se ostali ne obna?ajo/obna?amo situaciji primerno?

 

Mogo?e primeren video...

?e dela? tako kot pravi? ne bo? dolgo na varni strani. Kot prodajalec mora? paziti kot ,da si oku?en,ne pa kot ti pravi? kaj ?e sem pa bom druge oku?il! Upam,da jih ?e nisi. ?e ima? kakr?nikoli stik mora? uporabljati za??itna sredstva,da res ne bo? kaj prinesel domov! Ja te v?igalice so posre?ene ampak vsaka bi ?e morala pri?gati vsaj 3,da bi bil prikaz ?irjenja virusa realen oziroma prepre?itev.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Se pravi, da je res.Koga brigajo penzionisti.Najprej bi bilo potrebno re?evati take privatnike, ki ne vedo, kako bodo ?e lahko tankali svoje (pre)velike jahte. Tej se mi ?ele smilijo.

Sedaj jih bodo ?e la?je ko so zni?ali gorivo!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

To pa prvi? sli?im... Je res kaj na tem?

Nekako je res ampak nih?e jo ni ukradel samo zamaknila se je 2X po 15dni naprej,tako da jo dobi? za nazaj kot naprimer pla?o. Prej se je pa dobila za naprej.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Ma ne no, sej sem se zajebaval, da naj Bav?arja spusti :ne vem: - jajo je pa ?e nadgradil zadevo in je ?e ?rota zraven spustu.  ?zmeden?  To je ratala pa res komedija, samo po?as bo tragedija pa ne zaradi korone.

Si klical hudi?a,pa ga zdaj ima?!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Se strinjam. Meni so zanimivi osebki,ki hodijo z rokavicami in masko po stacuni in se z rokavicami dotika mobitela, kljuk, denarnice , ?ivil, obraza in potem s temi rokavicami sedejo v svoj avto (videl na lastne o?i).

Osnovna higiena bi bila bolj primerna.

Kar se ti?e kartoteke sem se malo nerodno izrazil; otro?ke bolezni smo itak (upam da) vsi preboleli, bolj sem mislil ,da ima ogromno ljudi kroni?ne bolezni,ki jih potem nekdo zlahka uporabi kot "oseba s pridru?enimi boleznimi".

Ja res so face,delajo stvari o katerih osnovnega pojma nimajo.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Avto na bencin, kosilnica na bencin, freza na bencin... Tako je to pri nas...

V kotlovnici pa...T?...HA HA HA...

Kot vidim so delovni stroji na bencin, to pomeni, da bo moja Mazda za dolgo....
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Ko smo pri dizlu, ravno se kon?uje kur.sezona in naredilo se je veliko prostora v cistern pa jo bom na polno za naslednjo sezono! Samo ne vem ?e kdaj? A naj ?e malo po?akam? Kaj mislite koliko bo ?lo ?e dol?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Kolk dobimo kje popusta ali gratis je super,ali od desnih ali od levih ni va?no,kje ti je pa ?e kdo do sedaj dal kaj zaston,nikoli in nikdar. Ampak vse se vra?a vse se pla?a......

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.