Skoči na vsebino
Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 3 minutami je Z M A J napisal:

Danes ponovno odpeljal Solčavsko panoramsko krožno pot, s štartom poganjanja v Solčavi, pri Mečkatorju. Tam piše parkiranje do največ 2 uri, kar mi ni predstavljalo težav, saj sem bil s primernim kolesom, torej s Fuji zverino in ne ubogim rdečim osličkom, hehe.

 

Ma kakšna razlika je to pri poganjanju v klanec, pa tudi par kg imam manj kot nazadnje, pa precej po planinah, tako da je bilo vse skupaj zgolj lažje ogrevanje. Priporočam tudi ostalim s poganjalci

 

@Bini, ja, po poteh Mazdašev sem šel, heh.

Bravo👍🤗😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pametne/športne ure
Napisano

Meni je forerunner 235 delala 6let bp, dokler ni prišla v njo vlaga🥴. Nosim jo non stop razen pri polnjenju. 

Pojavljala se je na šipci rosa tu in tam kar me je motilo, delala je pa še vedno a sem ji vseeno rekel adijo... 😊Sedaj imam že drugo leto forerunner 255 in mi dela bp. 

Baterija zdrži na prejšnjo uro ohoho... :zvizga:

17256081057307978334142431921227.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pametne/športne ure
Napisano

Drugač je pa teh testov na netu malo morje, ni ena za vse najboljša a Garmin je sigurno najboljša v natančnosti in zmogljivosti baterije, pri grafiki pa malo peša... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pametne/športne ure
Napisano
pred 14 minutami je NevLado napisal:

Tako, in vse te pametne ure ala Apple Watch bodo šle v kurac zgolj in samo iz baterijskega razloga. Ko je mojo tako pregrelo, da je nisem mogel imet več na roki, sem se zamislil nad tem sranjem.

 

Ko si pa omenil ravno baterijski sesalec... sem ga gledal philips, top shit, vgrajena baterija... NE HVALA....raje bosch, kjer lahko uporabim dejansko enako kot v bormašini...

 

Zapomnite si ljudje, vse bolj potrošniška družba vse skupaj ratuje, samo tako naprej

"Japka" še ni bila nikoli ura,GARMIN je ura....😁😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano (urejeno)
pred 1 uro je Agerg napisal:

Pa nimaš Ferraija zaradi zanesljivosti, lejih, kaj vam je.😁 To si kupiš Mazdo. Drugače a ni tako, da v JTD-jih Bosch pumpa crkne? 😋

Točno tako, zato smo na Mazdah... :zoom-zoom: 🤗

pred 1 uro je g.Wankel napisal:

@Bini slab fan si ti to 😀

Vem ja.... 🫣

😋

IMG_20240220_092434.jpg

IMG_20240220_164732.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je g.Wankel napisal:

Ti štručko boš taprav k bo vedu, kakšen je Ferrari ja.

 

Gostilniške debate.

Mal si poglej tehnično knjigo in servise od Ferrarija pa boš videl, koliko je potrebno denarja in časa nasploh, da se sloh kaj voziš.... :nevem:

Je lep in hiter, kvaliteta in vzržlivost pa ni njegova vrlina🥴

Tudi jaz sem fen in navijač Ferrarija a kje so časi, ko je vozil Šumi za njih in jih je po švabsko mal porihtal, da so bili vsaj mal na nivoju.... 🤗😊😉

IMG_20240220_164957.jpg

IMG_20240220_165144.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano (urejeno)
pred 1 uro je Slivka napisal:

Če bi Kitajci, Filipinci, Indijci, Mongolci, ... ... ... znali narediti dobro, bi Ferrarije delali tam. Tako jih pa delajo samo v Maranellu. Ne glede na to, koliko jih to košta. In velik frajer je tisti, ki si ga lahko privošči...

 

Kontrola gor kontrola dol, naredi poizkus: za volan posadi svojega otroka, ti pa se usedi desno in kontroliraj, kako bo bočno parkiral. Pa bomo videli, če bo enaka "kvaliteta"... Pa ne oglašajte se zdaj tisti starci, ki imate otroke z 15 let vozniških izkušenj, oglasite se tisti, ki imate 15 let stare otroke...

Ja to je pa res, dobrega FERRARIJA še sami ne znajo nardit kako bi ga potem Filipinci😁 Ferrarija samo zgodovina in imiđ rešuje... 👍😉

Niso to stroji ispred 50 let, oni samo gumbke pritiskajo pa idelki letijo direk v tvoj poštni predal😂

 

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Recimo moje Good year F1 assimetric 6 so narejene - v Sloveniji v Savi. S tem ni nič narobe, kvečjemu boljše, ker veš, da je prisotna  kvaliteta. 

Jaz pa Poland.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano (urejeno)
WWW.ZURNAL24.SI

Uporabniki avtov v želji po varčevanju vse bolj pogosto posegajo po nizkocenovnih pnevmatikah. To je s...

Me prav zanima kakšen procent jih je pri nas🤔 Na oko, kolikor jaz vidim jih je že 50%ali več in še nekaj zimskih-poleti kar je še slabše... :nevem: Adac in vsi jamrajo in opozarjajo, ko je že pozno, naj sprejmejo strožje predpise za homologiranje in prodajo v EU pa bo stvar rešena. Jaz bi predlagal, da je spodnja meja npr. 20% od najbolje ocenjene nove gume. 😉

 

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 2 urama je Slivka napisal:

Zaključili z dopustom in danes je že običajni delovni dan.

 

V petek pa bom najbrž šel v Koper, ker naj bi bil FucksWagen že popravljen...

Zdaj je pa to že smešno.... 😊😂🤣😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nogomet
Napisano
pred 7 urami je Z M A J napisal:

Šenčur in Šentjur je pomoje kar razlika, vsaj lokacijsko :)

Verjetno se je zatipkal zaradi navdušenja nad uspehom... 👍😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

MOTO GP
Napisano
dne 19. 8. 2024 ob 9:37 je Z M A J napisal:

Letos mooorda do ene zmage, če se mu vse poklopi, držim pesti.

Evo to je ta, ki se je poklopila.... 😂😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nogomet
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Boss napisal:

To pa ne bo držalo... v tem playoffu je bila Rijeka veliko večji favorit kot Olimpija. Pa so jih razjebal tolk, da je še trener Rijeke izjavil, da je imel na trenutke občutke kot da igra proti Realu.

 

Tja kamor se je uvrstil Dinamo, Olimpija sploh ni imela opcije tako, da je to vse bolj če če če. Ne vemo in nikoli ne bomo vedeli kaj bi bilo če bi bilo.

 

Naj navijači Olimpije uživajo dokler bo šlo in trenutno gre res sanjsko dobro. Če bo forma zdržala, hmmm lahko bomo zelo pozitivno presenečeni.

 

 

Aja Bini kaj pa tvoj NK Šenčur? A sploh še obstaja? A sploh igra v kakšni Slo ligi recimo 4. al pa 5.?

Žal nimaš prav, dobri časi Reke so bili s Kekom zdaj so pa na podnu in nobeni favoriti niso bili, to je blo od novinarjev napihnjeno....😵‍💫 Za Šenčur ne vem,🤔 našega pa že cca 20let ni več... 😁

Smo pa v košarki bili enkrat prvaki sl.lige..... :jupiii:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 2 urama je Shrek napisal:

Mojih 5 centov... 

Do službe imam z avtom teoretično 1 uro, praktično pa uro pa pol. Z vlakom pa, če ni zamude v službo uro 40, domov pa uro pa pol... Vozim se z vlakom. Ja, zgubim uro na dan... Ampak. 

Če v službi delaš, si po osmih urah utrujen... Da bi se pol še uro in pol vozil z avtom...ne, hvala. Zadremaš tik tak...pa vroče, pa hladno, pa radar, pa sneg, pa dež... 

Drugače je za tiste, ki se pridejo odpočit v službo. 

Vozim se z vlakom, ker imam možnost. 4 km do železniške postaje, od vlaka do službe pa 50 metrov... 

Tisti, ki pa potujejo v službo z avtom, so pa egoisti. Vsem se mudi v trgovino in gostilno, da bi se pa 5 ali 10 minut počakali in se trije ali štirje v avtu vozili, to pa ne... 

Enako je pri ženki 3min do vlaka, 3min iz vlaka do službe, vožnja 13min....👍NEPRECENLJIVO :ouje:

Ali pa z avtom 25min in parking iskat in minimalno še 5min do službe pa še parkiranje plačat🥴Pa vroč ali mrzel avto za domov pa sneg čistit in sneg na cesti itd, itd.... 🤑🫣😵‍💫

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Dopust tako ali drugače
Napisano

Tudi na Mangart je ok in in naprej čez Predel v Trbiž... 👌🤗

Za take klance moraš bit zgoden, ko penzjonisti še spijo.... :nevem:

Z ročnim🤗 pa ne rabim sport programa.... 😁😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.