Skoči na vsebino
Jamralnik v2
Napisano

popolno popoldne

 

Pozabil, da je cilj dirke po Sloveniji to?no tam kjer pre?kam glavno cesto danes, cesta ?ez Pirni?e je zaprta...

potem ko sem se skobacal do doma, sem hotel z mulci pe? na cilj, pa se je vscalo, ni? gremo v Lumpija - nas na Jeprci dobi to?a.....

:ne vem:

 

Ti je kaj stolkl?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Si bil tolk navdu?en, da sem bil prepri?an, da ti zdej vse deluje, vidim pa da bistvo problema ?e vedno ostaja in verjetno brez menjave modula ne bo ?lo :(

 

To?no tako. Tud mene jezi do konca.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Z veseljem zamenjam modul s teboj, ce si za in seveda vse dela.

 

Vec jutri, grem na avion.lp

 

Dejva se dobit ob prilki pa pohledava - iz kje si ti

P.S. I am back

 

Iz Slovenj Gradca. Jaz sem za.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Majstori a ja tako te?kko na roke pri?igat te qur?eve lampe in pol dnar stran metat za stvari ki so na roke najbolj simpl in najbolj ziher ?

 

A boste babo tud na auto nategnl ? :hudicek:

Pomoje je blo tam ve? kot 4 km na dan.

 

:D to ne. Je pa Juresova finta u?gala in sedaj armaturka bolj? svet....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Hvala Bossu in Juresu za in?trukcije :notworth: . Bom probal z nasveti in javim kako in kaj. V vsakem primeru pa bom poklical servis injih malo vpra?al za zdravje. ?udno je res, ker se lu?i v?asih kr same ugasnejo na AUTO, ?eprav se s tem modulom ne bi smele in to v?asih kr med vo?njo. Pol pa bulim v armaturko k norc kdaj se bodo ugasnile ali ?e grem kam dale? preklopim kr na on in je to to.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Ko ste glih pri tej debati o dnevnih lu?eh: Men so ugradil tisti modul na uradnem servisu, da se lu?i pri?gejo same, armaturka pa glede na zunanjo svetlobo. Rezultat je bil ta, da se kratke lu?i vedno pri?gejo, armaturka pa skoz zatemnjena (stikalo na funkciji AUTO), kakor bi normalno imel pri?gane lu?i. Sedaj pa se mi pojavlja, da se v?asih lu?i (ko je na funkciji AUTO) same ugasnejo in armaturka mo?neje zasevti, ?eprav po vgradnji tega modula to nebi smelo biti :angry2: .

 

Kako naj re?im ta problem, da bi imel tako kot je imela M3 letnik 2009-na AUTO so skoz gorele kratke lu?i, armaturka pa se je pri?igala in uga?ala glede na dnevno svetlobo. Ne bi rad izgubil tudi garancije. Mi lahko kdo pomaga :( .

 

YavarYe X6V6? Boss? :blush:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.