Skoči na vsebino
Kolesarjenje in tek
Napisano

Na uho mi je pri?lo,da levi in desni vozijo Mazdo ,a ?e ne vemo kdo jo vozi bolje..... ?e enega navadnega virusa ne moremo obvladat ne da bi se skregal,?alostno.....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Ni druge, dr?ati se je treba narazen zaradi sebe in drugih razen doma, ?e ima? pa koga starej?ega doma pa tudi malo bolj pazit! Saj mi ?e vse vemo, druge bo treba o?amarit!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

To?no to. Doma. Spat, pospravljati , ?infat soseda, seksat, gledati neumne komedije ,brat, delat sklece, bo?ati psa, Poslu?at musko.... Jebemu, sj ni tok te?ko.

Malce grobo a resni?no in upam,da se po tem

izobilju ?asa ?e kdo nardi ne samo umrje!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Mnogi zdravi pozabljajo/mo, da zelo hitro tudi sami pristanemo v skupini bolnih. Fa?e? klopa, pade? s kolesom in gre? na operacijo, fa?e? gripo, stvar ki ?e nevemkoliko ?asa tli v telesu - izbruhne. Pa si tam. In za piko na i ?e korona.

Zaloga hrane; priznam ... Nikoli je nisem imel. Tudi in predvsem zato,ker nisem nikoli izkusil vojnega stanja in ker je, Pizza le en klic stran. Kako lep svet izobilja imamo vsi skupaj. saj to vedno re?em ; polne riti imamo.

Moram si jo nabaviti (zalogo,ne rit)... Ampak v polno stacuno mi pa tudi ni za iti. Saj ?e ?e grem po makarone za par dni, mi je vendar vseeno, ali jih kupim za 1teden , ali pa za 2meseca.

Me za zanima... Slej ko prej bodo zaprli (vsaj nekatere) tehni?ne preglede... Ambulante,kjer opravljajo preglede za vozni?ka dovoljenja...

Jaz samo vem,da ko bo konec tega sranja- spijem ene par pirov. Pa ne Pijem sicer.

Pa Mehi?ko pivo CORONA spij v spomin na virus....

 

Al nas bo korona al pa tile :P:D

Tile nas ne bodo,a ne vidi? kak?ne barve so? Ti so za v pesek,razen ?e jih peljejo na barvanje....
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

 

Ampak smo res butale. Dohtarca mora po dekretu za 5 ur delat na vstopni to?ki kjer jemlje brise, naslednji dan ima normalen ?iht v svoji ambulanti kjer obravnava do 60 pacientov na dan.

 

Butalci so tudi na bodo?i vladi kjer napovedujejo za prioriteto zaprtje ju?ne meje. A niso opazili da so jo hr?ki ?e zaprli.

A nima za??ite? Kdo pa bi po tvoje jemal kri in brise.....
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano

Tole je razkritje resnice in kako se vodilni ne znajdejo, ko je enkrat situacija malce druga?na od obi?ajne. Se pa znajdejo vedno takrat, ko je treba opravi?it enormne svoje pla?e in da imajo take zato, ker imajo veliko odgovornost pri vodenju. BS

 

https://www.businesstitans.online/kako-covid-19-razkriva-krizo-vodenja-v-sloveniji/

Zelo dober primer je bil, ko je med slovensko vojno 91. Jelko Kacin vodil center za obve??anje in je delovalo vse super, brez pripomb!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Samo na italijanskih avtocestah so pa kulturni in vozijo dokaj umirjeno zadnje ?ase.

Jaz znam z njimi, ker vem, kako razmi?ljajo.Se najdejo tudi v redu modeli. ?e posebej v Dolomitih so v redu, ker nimajo dosti skupnega z Italijani. :)

Ah seveda tisto so jodlarji...
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Kaj bodo ?li na?i na meje,?e pa ne vejo kako bodo sankcionirali tiste klube-prireditelje,ki se v?eraj niso dr?ali ukrepa ministrstva za zdravja o prepovedi in zadr?evanju v notranjih prostorih nad 500 ljudi. Mislim,da bi morali odgovorne takoj kaznovati in morali bi nositi posledice za kakr?nokoli ?kodo ki bo nastala zaradi tega!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Tudi jaz bi moral na Kitajsko za 17 dni, pa jbg ne grem,saj Kitajska bo po?akala! Sedaj pa namen v ZDA-zahod,pa isto sranje,tako da bo verjetno pavza do jeseni ali 2021....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Moji dragi ga je skoraj zrihtal,ker je ?la danes na test. Vse potekalo po protokolu in profesionalno. Vse skupaj z izvidi trajalo okoli 4 ure,da so obvestili ,da je vse OK!Jaz sem se pa ?e pripravil na izolacijo,ha,ha,ha.....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Mah,jaz sem nazadnje dobil ortopeda v 14dneh, magnet pa v treh tednih, operacija kile v 4ih tednih; vse na napotnico "hitro", brez vez in poznanstev. Tako da tole s cakamlnimi dobami je velikokrat rekla-kazala.

Kje je tako hitro?
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.