Skoči na vsebino
Aktualni dogodki!
Napisano

Ko smo imeli ?e dr?avo v pravem pomenu besede, so grani?arji streljali in vsake toliko ?asa ?e kaj zadeli. Ko smo dobili novo dr?avo in se je ?ez na?e meje sprehajalo vse ?ivo od migrantov, sem se spra?eval kje so sedaj na?i grani?arji. Enako se spra?ujem sedaj ko se ?unjajo k nam makaronarji koronarji.

 

?e na?a dr?ava nima jajc uvesti kontrolo na meji je res en shit, ampak ?e ve?je sranje je, da obstaja znatna verjetnost, da tega sploh ni sposobna.

 

Brez razpisa bi pod nujno rabili nabavo bode?e ?ice.

Mogo?e pa lahko pomagam kot grani?ar-varuh meje, ampak sem ?e malo v letih, tako da.... V skrajni sili pa ja.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

No, kot je meni znano ni on nikakr?en morilec kolesarjev, je pa finan?ni falot prve lige in je kar lepo ?tevilo naivne?ev nategnil s piramidno igro Catch the Cash. Nato pa pobegnil v Avstralijo in kasneje v Ameriko. Je pa res, da za to ni nikoli odgovarjal.

 

?e pa si mislil Mirana Rudana, je pa to druga zgodba.

Ja ta wolfi je pravi ti? sedaj ko se je vrnil naklada po medijih vse ?ivo zakaj je od?el,zaradi snemanje nekih pesmi,naj jih poka?e,da jih sli?imo! V resnii pa je kot si napisal.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano

A je to kak?na zapoznela prvoaprilska? 16.000 do 20.000 kilometrov na mesec pomeni od 730 do 910 km na dan (?e je v mesecu 22 delovnih dni). Pa ?eprav je kurir v Ameriki, so to kar spodobne razdalje... Je pa moja matematika ?e zelo zastarela. Avto je letnik 2007, zdaj je 2020. Torej je avto star 13 let. ?e 1.600.000 km razdelimo na 13 let, je to okoli 123.000 na leto. ?e to razdelim na 12 mesecev, jih rata kve?jemu po?tenih 10.000 na mesec. Kar je ?e vedno veliko, okoli 470 km na dan.

Mo?no je ,ni pa nujno da je res. Jaz jih pi?im 10 na mesec in to 26 dni,ne 22,kar se tudi pozna. Je pa to tako brezveze komentirat take ?lanke saj jih pi?ejo samo zato,da vzbudijo neko pozornost itd...

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano

Lahko bi se 1x tam sre?ali ob taveliki in ure?emo 60cm, ker na Powzeli sta 2 na?a Mazda?a (Schurda in Deeyan), pa verjetno je ?e kdo tam v bli?ini, da se sre?amo v Okonini.  :pepsi:

Ja res bi se lahko enkrat dobili ob kaki prilo?nosti. Za 4.bo ravno prav 60ka.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano

Svi??aki so zame prelepi, pa potem obvezno ?e skok na Veliki Sne?nik, enega mojih najljub?ih gri?ev. :wub:

 

@Bini, v?eraj sem v ?etari dopolnil 10, torej naslednja bo .... :zvizga: (mi je pa hecna cena za pico Flosarsko 32cm in Pepsi, v akciji, skupaj sem dal 6?), noro.

Zakon
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.