Skoči na vsebino
Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano

Dobro nisem neki strokovnjak ampak ve?ina dizlov je starih in te sem mislil. Mimogrede je povpre?na starost voznega parka pri nas dobrih 10 let in razmerje 60% dizli 40% bencinci, drugi so v par procentih. Tako da pri nas so dizli zaenkrat ve?ji onesna?evalci. Ta novi pa so zakon ni kaj, ampak dokler ma dizel ?rn izpuh moja mazda pa siv, tako dolgo bo tak disel ve?ji onesna?evalec.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano

Zbira? tudi ?tampiljke, ko je vsaka 10-a zastonj?

Aha to je tista ki ti jo dajo savinj?ani. Zbiram ja,sem kake tri ?e dobil gratis,sedaj pa sem nekje na 7-8 tako da bo kmalu ?e ena gratis. Za 50tko ali 60tko dobi? dva ?iga tako da bo kmalu,pa dober tek ko bo? tam na jeda?i!

PS.In pija?i.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano

?etara legendarna (?reme?ki vrh mi je najljub?i pri njih) in zraven p?eni?no la?ko. B)

Meni pa kar ?ETARA in FLOSARKA pa tudi drugih se ne branim,?e me kak "Savinj?an"povabi na kako,pa seveda kako p...za zraven!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano

Kmalu se bo Greta vozila z dizela?em...

 

Najbolj zanimiva mi je izrava direktorja prodaje Renaultov v Sloveniji: "Najsodobnej?e dizelske motorje neupravi?eno pogosto omenjajo kot neprimerne, ?emu pa ni tako, saj ustrezajo vsem najzahtevnej?im novim okoljskim standardom. ?e ve?, dizelski motorji imajo zaradi svojih lastnosti ni?je izpuste CO2 kot bencinski na isti razdalji."

To je res ampak saj ?e vsi vemo,da CO2 ni problem pri dizlu ampak P10 in druge stvari,ki jih pa bencinar nima. Tako da se je malo butasto izrazil. Osebno pa mislim,da so dizli vredu avti....
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano

?e bi se moral ?e vra?ati (s trenutnim sede?em), bi verjetno iz ?martnega ob Dreti izbral prelaz Lipa, preko njega pri?el v ?pitali?, od tam le ?e vzpon na Kozjak in spuuust v dolino do Sutjeske. To bi ?e ?lo, samo potem bi hodil kot pokavsana goska ene par dni. sramezljiv

Tudi na Lipo ti nebi bilo lahko,sem ?e parkrat vozil ampak z druge strani,potem pa je padlaipica v ?etari,njam,njam.....

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

Tukaj berem, da je najpogostej?i vzrok za prometne nesre?e v letu 2017:

- nepravilen premik z vozilom (24 %)

- neprilagojena hitrost (17 %)

- nepravilna stran oz. smer vo?nje (16 %)

 

Tukaj pa zvem, da jih pa kar 20% povzro?i sonce... Me zanima, a je to samo v tujini ali lahko tudi na?i policaji kot vzrok nesre?e napi?ejo "sonce"?

Ni?, sonce bo treba ugasnat pa bo manj nesre? za 20%!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Tudi euro 6?Zanimivo,ker tej motorji so bolj ?isti kot "?isti" benzinarji. Hja, tisti uradniki, ki izdajo to odredbo itak ne vedo, da so ?ivi, ne pa, da bi se ?e o tem, kar odlo?ajo spoznali.

V Italiji imajo ful stare dizle,avte stare 15 let!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Pri nas je dosti kondensa in ivja po cesti, tako da je to kar vredu. Lahko bi kak dan izpustili saj ni de?ja ki bi spiral sol s ceste in mislim da je dovolj slana.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Zdej pa kur?eve felge lep avto nardijo, al kaj. Se pravi, kupi? zaporo?ca, pa ornk alu felge, pa si car...

Ma ne, pogr?ajo izgled, avto ostane enako lep! Sigurno so pa ?rne na ?rnem vredu, ne pa na tej beli M3. To je pa? poceni varjanta za zimo...
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

No no...ne tako grdo. Plati??a tovatni?ka. So pa lep?a, kot marsikatera alu brez okusa.

Ne se norce delat iz takih plati??.

?e dale? od tovarni?kih, saj s tako opremo ima trojka 16tke lite. Ampak ?e ve....
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

V?eraj je bil res dan za razne izlete in pohode, tudi jaz sem enega in prvega letos dal skozi. Sicer kratek a zato lep, kar za tole belo M3 s ?rnimi felni ne morem re?i!

post-10126-0-82182100-1578061277_thumb.jpg

post-10126-0-76392300-1578061297_thumb.jpg

post-10126-0-09070000-1578061329_thumb.jpg

post-10126-0-99094000-1578061373_thumb.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Spust iz Lisce je bil danes. Je to to?

Ne niso ti iz Lisce so iz ?entjurja in okolice in ?e kakih 5 let takole na kolesih oznanjajo da je predbo?i?ni ?as! Ko je sne?no je ?e lep?e in bolj zanimivo....
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

Koliko je padlo/porastlo ?tevilo motoristov v zadnih letih? Pa je ?elada obvezna. (?eprav za nekatere ne vem zakaj jo nosijo, saj nimajo kaj ??itit - vsebina prazna)

 

Sploh pa v mestu je ve? mo?nosti za bli?nja sre?anja tretje vrste kot na vasi, in s tega vidika ?e ve? potrebe po ?eladah. A zdej naj pa ena koko? na poti od frizerja zapelje meni pred avto pa razma?e mo?gane po vetrobranu in jaz bom imel zarad tega travme ker kao u mestu pa ni potrebe po ?eladi.

 

Da pa se vozi v temi s pri?ganimi lu?mi, za to kolesarji ne potrebujejo dodatnega izobra?evanja, samo ?trafat jih je treba.

Dodatno izobra?evanje potrebujejo vozniki avtov, ker je ve?ina okoli tega kako se pravilno prehiteva, povsem neizobra?ena.

Ne dam ti ravno prav, nekaj od tega pa vseeno dr?i.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

Nekateri gredo naprej v slu?bo v trgovino pa na kosilo itd in da jo nosi? potem cel dan ker si se peljal z izposojenem biciklom par kilometrov?... Misli da bi uporaba izposojenih koles kar upadla. Jaz bi dal izjemo za po mestu izven pa bi lahko bila obvezna saj so tudi hitrosti ve?je zaradi hitrej?ih koles, kot pa so tile v mestih.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.