Skoči na vsebino
Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

V ve?ini se je pove?al predvsem tovorni promet v zadnjih 10 letih zato so v osnovi te kolone zaradi njih,?e slepec vidi da je vozni pas zabasan s tovornjaki. Drugi problem pa je uvoz Dom?ale in ?entjakob. Tu je potreben 3 vozni pas pa bo vse kot je tretreba.Tam ko se cesta odcepi na severno obvoznico ni ve? problemov. Nekje pet let nazaj ni bilo problemov na tej relciji in razlog je to kar sem napisal.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Jst sm lahek ampak sem leta 2016 vzel 14ti tzakrat so bile druge najtr?e, kar je bilo ve? je bilo le 16ti,.. Ne opazim da bi moral kaj ve? pritiskati kot sem v?asih,.. mogo?e je kaj mo?i v nogah dodalo redno gorni?tvo :P

 

p.s edino ?e bi ?e 1x kupil bi vzel mogo?e eno mero dalj?e za ve?jo stabilnost

Najpomembnej?e je to da ti odgovarjajo in da na koncu dneva nisi uni?en od pretrdih smu?k, ker bi moral preve? pritiskati na vsakem zavoju.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

Pa a ti ve?, da lahko gluhi ali naglu?ni vseeno vozijo avtomobile? Saj ostalo se strinjam, ampak kot voznik intervencijskega vozila mora? iz dejanj ostalih voznikov razbrati ali te vidijo/sli?ijo ali ne. Tudi jaz nikogar ne obsojam ampak pravila so jasna - lahko kr?ijo zakon ampak le v primeru, da lahko to varno naredijo. V tem primeru pa? ni bilo varno in je pri?lo do nesre?e. Obsojat zdaj voznika Vitare kar napovprek ni glih fer, ravno tako tudi ne policaja. Pa? se je zgodilo, no big deal, ker je bil le rahel trk. Je pa vseeno dobro, da se taki primeri objavijo v poduk vsem voznikom, vklju?no z vozniki intervencijskih vozil.

Sem nameraval nekaj napisat pa me je Boss prehitel!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

nevem ?e so leto?nje 14ti iste(trdota) kot so bile 2016,.. ker so neke nove modele uvedli tudi (15ti 18ti 13?).Jaz sicer raje carvam srednje(dol?ina) pa hitre zavoje kot kratke ampak se da tudi kratke lepo,.. Je pa vse odvisno od velikosti smu?arja in dol?ine smu?k,..

To so res dobre smu?ke,druga?e je pa pomembna te?a smu?arja glede na trdoto smu?ke ne toliko dol?ina. Prijetno smuko vsem ?elim pa predvsem varno. Porabe na smu?eh ni,zato ne tankajte preve?!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

Jaz pa mislim,da pri gumi-novi ni neke revolucije,poglejte na?o SAVO ki je pod GY pa je tam zadaj nekje pa jih nevem koliko prodajo zakaj potem nebi bile neke Apollo ali Nexen vredu ?e so par mest pred njo na testih. Velikokrat vozim razli?ne znamke avtov na enakih in tudi enako starih gumam pa je ve?ja razlika v stabilosti in sploh ob?utku kot pa pri razli?nih gumah! Nek kompromis mora bit,saj je povsod tako,tudi lepih in hudih bab enkrat zmanjka!(kakor za koga)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

Po predpisih ja,kaj bodo pa rekli tisti konji?i 150 in ve?? Hrani? jih brezveze z bencinom in zavarovanjem in ve?jimi stro?ki vzdr?evanja....le zakaj smo se potem prerekali o hudih pospe?kih pri prehitevanju? Jaz mislim da tu in tam kamot vsakega ki vozi po predpisih kamot prehiti? z eno prestavo ni?je pa ?e poraba je mala kot pi?ete.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

?alost je pa ta,dako vozim v teh kolonah iz ?tajerske sli?im na valu 202 kako je pa sedaj bolje in da smo vozili super in da ni takih zastojev tralala......nazadnje so omenili vse vpadnce v Lj.samo ?tajerske ne! Bolje da ne,ker je bilo ?e slab?e! Obvezno ?e en pas AC pa to ?e V?ERAJ!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali vas pogled na nesrečo kaj spametuje?
Napisano

Nejc, skoraj.

 

Skoraj bi se lahko strinjal s teboj.

 

Ampak...

 

Zakaj mora vedno biti en "ampak"?

 

Ta tvoja teorija bi bila povsem sprejemljiva in bi se (mogo?e celo enkrat za spremembo) lahko strinjal s teboj. Samo ne pri na?i policiji. Zakaj?

 

Vozim ?e dolgo ?asa, kak?no desetletje celo kot poklicni voznik. Kilometrov se mi nabira, da v?asih sumim, da ?tevci ?tejejo dvojno... In kljub vsej tej dolgi "karieri" za volanom ?e nikoli, ampak res nikoli nisem videl radarja pred kak?no ?olo, kje v bli?ini ve?je avtobusne postaje, kje v centru mesta, kjer je veliko pe?cev (tudi veliko ?oloobveznih otrok), ki pre?kajo cesti??e. Si ga mogo?e ti?

 

Sem pa velikokrat, ampak res velikokrat opazil radar na koncu naselja, kjer ni ve? ne hi? ne pe?cev, ni pa ?e s prometnim znakom zaklju?eno naselje in je torej omejitev 50 km/h. Pa tudi na avtocesti, kjer se s 130 km/h pred delovno zaporo hitrost zmanj?a na 60 km/h, potem pa v nadaljevanju vo?nje mimo delovne zapore dvigne na 80 km/h.

 

To pa ni ve? namen pove?evanja varnosti ampak je inkasantstvo. In zato je prav, da si pomagamo med seboj, ker je to zgolj namen *e*a* siromake, elita je pa itak za??itena... Je pa res, da tam, kjer je gostota prometa velika oz. kjer je na cesti veliko pe?cev, vozniki ?e sami po sebi vozijo po?asneje. Torej bi policaji na radar v enem dnevu ujeli mogo?e 10 prehitrih voznikov. Na na?in, kot delajo sedaj, pa jih na uro ujamejo 10. In potem smo po statistikah Slovenci pravi divja?ki narod... Skozi Trojanske predore vozimo 20 km/h prehitro! Kak?ni divjaki! Takoj radar, ki jih v eni uri polovi 1000. Pred ?olo, na primer, pa radarja ?e nikoli postavili niso - vsaj jaz ga ?e nikoli nisem opazil. Si ga mogo?e ti? Kaj misli?, zakaj je tako? Misli?, da se gre policiji res za pove?anje prometne varnosti?

 

Prise?em, da bom pozabil jutri narediti dve fotografiji radarja - enega v Sloveniji in enega v Italiji. Za bolj?o ponazoritev tega, kar pi?em...

Pri nas je velikokrat pred ?olo in to pri dveh,imamo sicer tri,pa tudi vsepovsod stojijo. Najbolj grdo je pa skozi naselje Dole,ker tam je plo?nik,hi?e oddaljene nekaj metrov tako da so dovozi vidni,ravna ?iroka cesta,en kilometer prej pa pripelje? iz AC in sledi takoj kakih 60 ali 70 km na uro,pa smo naj.....
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.