Skoči na vsebino
Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

Se mi je zdelo da si ti ta Pi?ka ki stresa gobec in se dela policaja v na?i ulici. Zdaj to?no vem kdo si tako da vidimo kok. Bo? kreten sedaj imel jajc. Proklet kreten kdo si ti da si nad zakonom kdo si ti da si bog ulice? Prokleta pi?ka vem kje si do. A seveda in ?e bo. Ej da je ena pikca na mojmu avtu te pridem prefukatv lastno stanovanje.

Zdej pa da takoj snames vse slike Mojega avta z neta preden se policaje nate spustim picka bedna.

Se pravi ti lahko dela? kar ?e? ko ti gre pa nekaj v nos smo pa vsi invalidi! Invalid bo? kmalu ti in to brez jajc pofukan kreten

Ne se preve? igrat z na?im prijatlom,pa se spoki s foruma,da nebo kaj narobe!LEPO PROSIM.....
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

To je res... kaj pa dru?ine, ki morajo na cesto, ker niso ve? sposobne pla?evati kredita?

Bolj so problem tej, kot kaka banka. In ljudje si ?elijo vse takoj zdaj in posledi?no se prezadol?ijo.To jih mora? dr?at na kratko kot otroke v trgovini z igra?ami.

Takih ki se morajo izselit je zelo malo pa ?e tisti so v cajtngah in jim sociala takoj najde neko stanovanje,problem je ne dobiti kredit za tiste ki jim komaj kaj ostane na mesec pa jim spusti pe? al pa streha itd. Rabi? 5k ki bi jil kamot vrnil v 5 letih ?e ti ostane na mesec kakih 50 evov,pa jih ne more? ker je BS prepametna. Takih je pa zelo veliko!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Brezveze omejitev,saj vsak kredit sami pod mus zavarujemo in tudi pla?amo zavarovanje tako da banka ni? ne izgubi,sploh pa BS ne.Tu je drugo ozadje,bomo pa ?e videli kak?no! Teh nepla?anih kreditov ?e noben davkopla?evalec ni pla?eval,tiste od raznih propadlih firm pa! Zato brezveze me?ajo dr..!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

Boste ?e nekako re?li.... Mene nekaj bolj jezi,sicer ne na to temo amak gre takole;gospod Berglez kar naprej govori o fantomskih zastojih jaz pa mislim ,da so to povsem realni zastoji,ker me vedno pri?akajo neglede nato kdaj se peljem med5.30 do 9.00.pa ?e omeni to da hodimo vsi naenkrat v slu?bo,dodaja ?e da je to zaradi neteko?ega prometa in premale varnostne azdalje in da ?e bi to odpravili bi bilo dosti bolj?e za kakih 10 min iz smeri ?tajerke. Jaz pa opa?am tele probleme,vozim se v smer Ljubljana ?e 25let in ko so zgradili AC je potekalo vse ok kar je normalno saj je bil redek promet in nova cesta,zadnjih 7let ppribli?no pa se je vsako leto tako pove?al da je cesta enostavno premalo preto?na pa lahko ?aramo kolikor ho?emo!S takimi idejami samo zavla?ujemo izgradno dodatnega pasu ki bi takoj re?il problem,ampak sedaj ne ?ez 5 ali 10 let ko bo prepozno. Pozna se ?e ko se pri?nejo dopusti(julij,avgust)in po?itnice ko se zmanj?a promet,takrat ni nobenih zastojev in kaj to pomeni,enostavno to da je cesta premala najmanj za en pas od Dom?al naprej pa vsaj do razcepa na sev.krak.Ko so samo od ?entjakoba do zadobrave naredili tretji pas se je poznalo nato pa ?ez leto dni spet gu?va ker se je promet tako pove?al.Zastoji na tej cesti se stalno podalj?ujejo,najprej so bili pred ?entjakobom potem pred Dom?alami naprej nadaje pred Krtino in vsak ponedeljek pa ?e od Blagovice in vse do sev.obvoznice.To pomeni da bomo kmalu na Trojanah,kar pomeni da to nebo ve? AC ampak ena stoje?a kolona,pa stara cesta spet polna vozil ki bo ravno tako stala.To so moja realna zapa?anja,DARS pa to tako ve samo za re?itev in denar se ne morejo zmenit.Se pa bodo ko bo prepozno in potem.......?Ps.Tak?na akcija je ?e enkrat bila pa so povdarjali kako je bolj?e jaz sem se pa enako vozil v koloni kot prej tako da ne vem kaj se grejo in bi radi dokazali,naj povejo kako je danes ?e si upajo. Vam jaz povem-vse je stalo!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

Hahahahhahahaahahahah...

 

Torej;v?eraj smo namontirali te rampe, da nam ne parkira vsak mimoido?i. Mojster je rekel, da ne bo prevzel klju?a ker " se ne strinja z novo ureditvijo".

 

Danes zjutraj pa tole.... 3boxe zasedel...

To pa je za pajka al pa.... Pri nas se re?i 123!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Sem bral en ?lanek na temo tega ukrepa BS,vladi gre precej dobro in ima preve? podpore ljudi,gospodarska rast ?e ok,poskusi mnogih,da bi ?lo kaj narobe so se izjalovili zato se je vme?al gospod Vasle iz BS vemo pa vsi da so ga kandidirali iz desne(beri Jan?a) naivni ?arec pa je v kandidata verjel in podprl,sledi pa to kar ?e vsi vemo,da bo s tem ukrepom manj denarja v obtoku in manj?a prodaja za mnoge s tem manj dela,vi?ek delovne sile in pride do umetno ustvarjene krize,kar nekaterim pa?e za naslednje volitve. ?al pa ljudje poktegnemo kratko!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

Parkinga pa nikjer.....! Najve?ji in edini problem,sploh pri blokih kjer je bilo v?asih planirano,en avto na 3 avte,danes pa je tako da so trije avti na stanovanje. Tako pa je iz treh razlogov,standard se je dvignil in je ata kupil avto za njim ?e mamca,otroci odrasli pa ?e vedno v hotelu MAMA in pride ?e najmanj eno vozilo. Ve?i problem,placa za nove parkinge pa ni!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Ali pa ?e ve? %. Pralni stroj,mikro valovka,pomiv.stroj,skrinja in hladilnik imajo take dele,da sta 2 ali trije za ceno celega! To pa predvsem zaradi velikih stro?kov servisa! Pa tudi nekaj precenjenih rez.delov,potem pa me?emo stran ?e dobre stroje.

Ps,podobno je s tujimi razbitimi avti,ker je po evropi stro?ek dela prevlik ocenijo dotalko in ta avto odpeljemo mi ali balkanski narodi in za male pare porihtajo in tak avto je bp. za prodajo! Bolje kot da se zavr?e kar se eko....ti?e.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano

A,ok. Vpra?am zato ,ker ne poznam punkta v Sloveniji, dosegljivega z neko normalno kolesarsko vo?njo , na vi?ini nad 2000metri :)

Mangartsko sedlo pa tam okoli, vidim da si v formi. Samo hladno bo ta ?as, ?e se odlo?i?!

Ok, od Zmaja nisem prebral, Sori.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

Zanimivo tale Smogavc, smo torej imeli sre?o, da nazadnje (tudi po ogledu novega stolpa) nismo dobili mize in smo ?li raje domov na vzno?je Pohorja na salame :P

Odli?na poteza! Tudi mi bi ?li samo do pred 5let je bilo vse na nivoju...
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

Pa sem se tudi jaz v?eraj malo razkuril, kar je redkost. Po lepem vremenu in izletu na Rogli-pot med kro?njami,smo se odpravili proti Gorenju nad Zre?ami(gosti??e Smogavc) na eno kosilo ker je bila na Rogli stra?na gu?va ampak glej ga zlomka tudi tu je bil vendar manj?a(na mizo za 8 smo ?akali pol ure)Prej smo si ?e vse ogledali kaj bomo jedli pa pride kelner(Boris)ho?emo naro?iti hrano ker je bila ura ?e nekaj ?ez 15,pa re?e, da tako ne gre ker moramo prej naro?iti pija?o zaradi gu?ve v kuhinji? Pija?a pride ?ez petnajst minut nakar lahko hrano naro?imo.Pa? ?akamo pol ure kar je nekje normalno za sve?e pripravljeno hrano, postregel pa tako kot bi zmetal pra?i?em v korito-groza! Hrana je bila res okusna toda prej se je ?e nabralo nekaj slabih vtisov. Pa prosimo za ra?un in izjavi;fino bi bilo ?e bi pla?al z gotovino? Ok bomo, smo se odlo?ili ?eprav bi raje s kartico. Pa prinese ra?un, na?tejemo on pa iz prve;pa kako napitnino lahko daste, ker sem se tako potrudil, seveda jo ni dobil ker za mene je to.....vi?ek vsega pa je njegova izjava ko je denar pre?tel;drugi? se pa ne bom tako potrudil vi mamca pa jih malo nau?ite ornge.(zraven bila mama stara 80let). Bil sem tako ?okiran da ga ?e napizdit nisem mogel! To naj bi bilo slavno gosti??e Smogavc, ?e S od slavnega nimajo razen sramotnega(Borisa) ki lahko stre?e samo v kakem zaporu! Na koncu bi rekel da tudi po Facebooku je nekaj polemik ?ez tega Borisa kaj si vse dovoli(poglejte si je zanimivo).

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

To je res, po eni strani zasebnost tu, zasebnost tam, pa spet zasebnost ne vem kje.... Po drugi strani se pa vsi, no skoraj vsi razdaja jo po dru?abnih omre?jih z raznimi bedarija mi, podatki, razgaljenostjo itd. Res NOROST!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano

Ampak ?e je 'zavarovanje' recimo hipoteka na tvojo hi?o (ali so poleg tega ?e ekstra zavarovanja; nisem na teko?em s pogoji kreditiranja), ki je takrat, ko ti jo rubijo vredna pol manj kot ko si hipoteko nanjo vzel je banka ?e vedno na izgubi, pa ?e ti nisi v celoti popla?al svojega dolga; tako sem jest razumel del (!!) ?tale leta 2008. Je pa res da je bilo to najbolj o?itno z Ameri, ki so imeli na isto nepremi?nino ve? kot eno hipoteko, pa ?e te so vsake par mesecev refinancirali.

 

 

V vsakem primeru; alternativa je, da se kredite odobri tudi ljudem, za katere se upravi?eno sumi, da jih ne bodo mogli odpla?ati?

Pri nas mora biti nepremi?nina vredna veliko ve? od najema kredita.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano

 

 

NAJ BI BIL, a temu ni tako, veliko je takih, ki je zanjo ra?unati. Nasedejo reklamnemu sloganu "hiper ugoden kredit v samo treh minutah brez odve?ne papirologije", to ali si ga lahko privo??ijo ali ne, je nekje na desetem mestu. Va?no je, da imajo ludje na minimalcih telefone za 1000+ EUR, uvo?ene audije iz njema?ke, ?tiri?lanska dru?ina v 60m2 stanovanju, hrana pa? to kar je trenutno 1+1 gratis vikend bum akcija itd.

Zadel si u nulo,v ve?ini je tako!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano

Sm kmet an s hribu dama, pa ne zastopm prou preu? ekonomijo. Mi lohko kdo tukaj razlo?i tako, po kme?ko?

 

Berem namre? tale ?lanek:

 

https://siol.net/posel-danes/novice/zaostrujejo-se-pogoji-za-potrosniske-kredite-sprememba-tudi-pri-stanovanjskih-posojilih-509149

 

Vsak dr?avljan, ki ima svojo osebno izkaznico, svoj transakcijski ra?un in svoje dohodke, NAJBI BIL toliko iz?olan in toliko inteligenten, da zna se?tet mese?ne stro?ke in jih nato od?tet od svoje pla?e. Razlika je znesek, za katerega se lahko zadol?i. Enostavno kot koko?i spustit na pa?nik. Zakaj potem mora Banka Slovenije dolo?at, do katerega zneska se ?lovek lahko zakreditira in za kolik?no dobo? A to v Sloveniji postaja tako kot v Ameriki, kjer morajo na mikrovalovno pe?ico napisat, da ni primerna za su?enje ku?kov, druga?e jih lahko kdo to?i, da je po kopanju ku?ka hotel posu?iti, pa ga je scvrl... A res postajamo tako zme?ani kot so hi?ne ?tevilke v Dekanih? Ali pa le jaz ?esa ne razumem?

Prava ludnica, po drugi strani pa je na bankah zmanj?ano povpra?evanje po kreditih in nam mislijo zara?unavati le?arino denarja ki jo imamo pri njih, ker nimajo kam z denarjem oziroma so ful pametni in sposobni da ne vedo v kaj ga vlo?i! Obresti spustite pa bomo pri vas!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Verjamem, da je bilo bole?e, ?e najbolj za na?e odbojkarje, ampak po drugi strani pa..... pa... pa kaj mi sploh ?e ho?mo? Slovenija je velesila v skupinskih ?portih glede na koli?ino prebivalcev.

 

Zlata medalja v ko?arki na EP, Bronasta v rokometu na EP, dve srebrni v odbojki na EP, hokej, tudi nogomet (udele?enka evropskih in svetovnih prvenstev in to v ?portu, ki ga vsi igrajo) in to pri dveh milijonih prebivalcev, zraven je pa ?e cel kup posameznih ?portov, kjer so na?i ?portniki v samem vrhu.

 

Ok, vaterpolo, pa hokej na travi in ameri?ki nogomet, rugby ter basebal nam ?e ne gredo tako dobro od rok in nog, v kriketu pa polu pa mislim, da ?e nimamo sploh ekip ampak hej vse povsod pa res ne moremo biti v vrhu.

 

Tako, da vseeno globok priklon na?im odbojka?em. Srbi so bili tokrat bolj?i nasprotnik pa ni? ne de, pred dvema letoma pa smo bili mi v ko?arki. Razlika je le v tem, da mi pa? priznamo, da je nekdo bil bolj?i, Srbi pa najdejo cel kup izgovorov tipa:" igrali smo dobro, a zajebao nas sudija" namesto, da bi priznali, da je bil nasprotnik bolj?i

Super napisano, vse ?estitke za izjavo na splo?no. Jamrajo pa tako tisti ki niso v ?portu ni? dosegli in ne vedo koliko matre je pri vrhunskem ?portu ne glede na zaslu?ek, ki gaza reprezentanco tako ni, no nekaj drobi?a ki ga tako ali tako ne bodo dobili. Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.