Skoči na vsebino
Pohvalite se,...
Napisano

So se mi zdeli nekam znani ...bil letos tam in ?e malo naprej Martin brod so tud zelo lepi :lol: smo pa preizkusili temperaturo reke Une in je kar sve?e za kopat :D

Ja tudi jaz. Sem ?el iz Drvarja navzdov po Uni in sem si ogledal tudi ta slap v M. Brodu, potem pa ?el na rafting po Uni 10 kil. Ampak to sem bil sredi 8.meseca.Voda pa10 stopun, ampak gre!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Na tem forumu je en Zmaj, ki je zaplinil ?e precej vozil. Pa ?e nekaj jih je. Tako da najbolj?e, ?e ti oni odgovorijo kako in kaj. Ampak kolikor se spomnim, nih?e od njih ni nikoli omenil, da bi motor na plin klenkal. Konec koncev, na plin predelujejo tudi dizela?e. ?e pri dizelskih kompresijah ne klenka, potem tudi pri bencinski kompresiji ne bo.

 

Se mi pa zdi, da so nekaj govorili o dodatnem podmazovanju ventilov, ampak, kot re?eno, bolj?e da po?lje? zasebno sporo?ilo Zmaju, pa ti bo podrobno razlo?il, kako in kaj...

Ok. Hvala.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Kje pa so?

Brez zamere malo sem se pohecal,da vas pritegnem,to niso slapovi na Bra?u ampak slapovi na reki Uni-?trba?ki Buk. ?udoviti slapovi ki sem jih obiskal na poti domov ?ez BiH. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Ste jih dvignili nazaj na Zemljo?

 

Na eni internetni strani pravijo tudi, da je Zemlja plo??ata...

Sem se zanimal pred letom dni da bi pa mogo?e vgradil plin v mojo M3 in sem bral nek strokovni ?lanek;PREDNOSTI IN SLABOSTI PREDELAVE AVTA NA PLIN,med vsemi dobrimi lastnosti ki jih ima me je zmotilo oziroma odvrnilo od predelave to da je kraj?a ?ivljenska doba motorja zaradi mogo?ega klenkanja kot sem ?e napisal,manj mehanikov ki bi popovnoma obvladali popravilo pri bolj resni okvari motorja in seveda tovarni?ka garancija ki ti propade. Ni? nimam proti plinu zato sem te vpra?al koliko kil.ima? z avtom na plin in kako se izka?e ker me pa? zanima za kasneje.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Kje si pa to sli?al?

 

Mislim, ker plin prenese vi?jo kompresijo kot pa bencin. ?e torej pri bencinu ne klenka, potem pri plinu sploh ne more....

Na eni internetni strani, pravijo, ker je plin kao bolj suho gorivo in manj za??ite daje kot v bencinu razni dodatki ki so namesto nekdanjega svinca ki je moral s tr?i??a pri uvedbi katalizatorji.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Nov tak je od 80K ? dalje ce se prav spomnim... model Performance celo preko 110K ? ... tako da po petih letih tretjina cene je nekako normalno... ali ne?

?isto vseeno, povpra?evanja pa ni ravno veliko za stare el.avte.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Ja kakor za koga, vpra?aj se koliko bo baterija, ko nebo ve? garancije ?ez dve leti. Druga?e pa za ta denar in ta letnik dobi? ohoho avtomobilov, te?ko bo prodal vsaj tako mislim.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Takole, da se malo pohvalim. Sem si zadal, da moram pred 50 letom ?e vsaj 1x zamenjat slu?bo in takole se lahko pohvalim, da mi je to uspelo in sem ?e tretji dan na novem delovnem mestu.

 

Ampak kdo bi si mislil, da je la?je zamenjat ?iht kot danes kupit avto :ne vem: Nekako ne verjamem, da mi bo to ratalo... vsaj pred koncem novembra ne.

Komur ni treba je lahko vesel,glede obojega.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

V bistvu ne, jaz te?ko prebavljam izjave, kjer se pljuva po Slovencih in Sloveniji kar tako povprek in se v isti sapi trdi, da so tujci nekaj najbolj?ega kar se ti lahko zgodi. Ko kaj takega preberem, potem v odgovor napi?em samo to, da pa? Nemci o?itno niso mana z neba. Ker ?e bi bili taki carji bi tudi Adrio spravili na noge, ali pa je sploh ne bi kupili, ?e je bila res tako zavo?ena, kot trdite nekateri.

 

In zdaj ko ?alabajzerjem ne ratuje jih pa nekateri brante na vse kriple, da je Adria zavo?ena ?e od nekdaj in da smo Slovenci krivi za trenutno stanje, ne pa nesposobno vodstvo in lastnik (govorimo o trenutni situaciji ne pa tisti izpred dveh desetletij). Ne vem kako se takim re?e, ki pljuvajo ?ez lasten narod (ali pa dr?avo  v kateri s0 doma) in v nebo povzdigujejo tujce (nem?iji gre odli?no btw).

 

 

Ta navedek je za marsikoga bole? in je to?no ta situacija kar se dogaja zdaj. Stavke in neurejeno poslovanje je poskus vplivanja na slovensko vlado, da bi Adriji ?e naprej pomagala. Zanimivo, kake ideje imajo nekateri.

Popolnoma prav ima?,kot vsi vemo kdo,mislim katera politi?na opcija,zagovarja prodajo dr?avnega premo?enja tujcem. Lepo in prav da ga ampak ko pa tujci zafurajo,naj pa potem ?e njih malo posujejo s pepelom ne pa da ?e vedno smo mi krivi ker smo bili tako zafurani,da nas ni mogo?e re?iti,groza kak?en folk. Da bi pa sami kaj naredili ko so tako pametni to pa ne.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

V Austriji,?vici in ?e kje se ne sekirajo veliko za izgubo ?asa ki ga pre?ivijo v vojski,vsaj nekaj izku?enj dobijo. Pri nas pa mamini sin?ki nebi v vojni pre?iveli niti dan,prav strah bi me bilo da sem na njihovem mestu.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.