Skoči na vsebino
Jamralnik v2
Napisano

To so bucke, ker imas pred kratkim izvedeno raziskavo, v US, da idealna dolzina dopusta je 8 dni, potem tvoje stanje stagnira naprej. Kar hocm povedat, vsak ocitno nekaj ugotovi po svoje da najbl odgovarja.

 

Se lravi, ce jest nocem uzet 14 dni hkrat, cseeno delodajalec najebe?

Mogo?e pisarni?ki delavec v US. Druga?e pa skoraj vsa ve?ja industrija pri nas ima 14 dni kolektivca! Verjetno ne zazadi brezveze. Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Teh 14 dni skupaj je kao zato, ker je toliko potrebno po zdravstvenih merilih da se delavec odpo?ije in relaksira itd...

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Itak ga vsak normalni iskoristi. Jaz ga 8 let nisem koristil ve? kot 10-14 dni pa sem mislil kak sem fajn delavec(pa pla?al ga tudi niso,?lahta!). Pol pa takoj ?ok v9. letu ko sem ga pokoristil 30 dni. Problemi kdo me bo sedaj nadome??al pa take pa to,pa je lepo ?lo in sedaj ga vsako leto pokoristim do konca brez problema! Samo ?al mi je malo za tistim od prej! Malo se hecam.... Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano

Neko? so rekli zdravniki;?port ?loveka krepi,danes ko pa vedo mnogo ve? o posledicah pretiranega ?porta pa ti bodo rekli;?port ?loveka krepa! Zato ni potrebno da si neumen ali pameten ampak se zaveda?,da je zdravje najve? vredno ko ga nima?! Razmisli. Lp

K temu prispevku bi doal ?e to da za vrhunskega ?portnika poskrbi ves strokovni in zdravni?ki kader in ga sanira,rekreativec(bolj zagrizen in ?e malo ambiciozen)pa prileti takoreko? v zid pa se ?e teg zaveda ne in ?ez leta mu je ?al,ko postane napov invalid,pa ?e skupna zdravstvena blagajna trpi brez potrebe. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano

Uf, kolk neumen bom ?ele jaz , ce mi uspe realizirati mojo novoletno zaobljubo....

Neko? so rekli zdravniki;?port ?loveka krepi,danes ko pa vedo mnogo ve? o posledicah pretiranega ?porta pa ti bodo rekli;?port ?loveka krepa! Zato ni potrebno da si neumen ali pameten ampak se zaveda?,da je zdravje najve? vredno ko ga nima?! Razmisli. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Seveda, zato ker vem koliko nadur naredijo, pa ?e koristi jih ne morejo nikoli in kdo je kriv? Spet ona sama ne delodajalec ki ji sili delat! Zbudite se malo, noben ne dela slabih ali narobe stvari zato ker bi jih rad ali hotel ampak ga prisili delodajalec ki pritiska na njega, njo v tem primeru. Spomnite se kako je bilo z m. sestro v Celju na urgenci, vse je bila ona kriva! Vsi se danes bojimo za slu?be, ker vedo delodajalci, da brez slu?be in denarja si nula, zato bo treba enkrat re?i NE in ta dan mislim da se bli?a.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kriv je res ?ofer in tudi zaklju?ek bo tak!AMPAK,kriv je sistem nasploh,eni garajo za pre?ivetje,eni delajo kolikor se jim ljubi,eni delajo odgovorno ampamk tisti prvi je sirota na ra?un katerega se nekdo bogati in mastno slu?i.To nam je dala konkurenca in preveliki luksus in razvajena generacija ki pojma nima kaj je realno ?ivljenje,?al! Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kupiti pametno ali neumno uro?
Napisano

Sem pogledal,moja meri n.m.v s pomo?jo GPSa ta na posnetku pa po baromeru kar ni tako to?no in tudi pokvari se rado. Za utrip sem napisal lahko ga izmeri? sam na ?topafico pa vidi? to?nos in reklamira?! Meni ni ?al da jo imam,pa podarjenem konju se ne gleda v zobe hahaha. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.