Skoči na vsebino
Kava
Napisano

Petek je in to tapravi petek.... 🤗😉

Jutri pa prvi letošnji žar zažgemo 😋👍

17122989558297681018878504751424.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 3 urami je Slivka napisal:

Ker bo očitno trajalo, sem šel na sprehod do Žusterne. Moram priznati, da je lepo...

IMG_20240404_125428544.jpg

Že kar nekaj časa... 🤗😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 6 urami je Slivka napisal:

Par brez otrok se ustavi v neki hribovski vasici in opazi trop otrok, ki se podijo po dvorišču. Pristopijo do možakarja, ki v bližini sloni na lopati in ga vprašajo:

- "So to vsi vaši otroci?"

- "Ja. Vam ujamem kakšnega?"

Me na en kraj spominja pa ne bom napisal,saj veste tista lopata pa to.....😁😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
dne 2. 4. 2024 ob 7:21 je Bini napisal:

Joj, tork je že.... :danzoman:

17120352535545029861032692091898.jpg

Joj, sreda je že... 😁😉

17121260668917438616167771640888.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 2 urama je Z M A J napisal:

Če misliš alkoholne napitke, že lep čas nisem nobenega, no počasi bo mesec. To se bere, kot da prej sem pa zverinsko popival vsak dan, kar je daleč od resnice, hehe

Halooo, kaj ne veš kaj je malica.... 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 6 minutami je MazdaBoy napisal:

@Bini kako že gre, avto nemški, ura švicarska, obleka italijanska 😛 🤣

Ja, odvisno od fore zakaj kaj rabiš... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 15 minutami je skritikrt napisal:

Samo...z čem si pa narezal,ker nož ne izgleda ostro...🧐😂😉

Z japonskim, nož in avto mora bit japonski pes pa nemški.... 😂😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 15 minutami je Slivka napisal:

 

Sm kmet an s hribu doma, pa se na use to ne zastopm prou preuč...

 

Zavore so pomembne. 

Pnevmatike tudi.

Volanski mehanizem je tudi pomemben.

Steklo je steklo, kaj je važno, a je narejeno v Mazdini tovarni ali pa ga speštajo skupaj v kakšni drvarnici na Kitajskem... In vendar v neki drugi temi na tem forumu berem, da je povsem vseeno, kje so izdelane pnevmatike in ostale komponente. A za steklo pa zdaj taka natančnost, da je res originalno? Spet v neki tretji temi pa berem, da originalne zavorne ploščice niso v redu in da je boljše dajati noter ponaredke...

Mimo grede, lahko pogledam na tvojem vozilu, če je filter olja originalen? Ker če ni, se ti najbrž tudi pri drugih stvareh žvižga...

 

In potem sem jaz čuden, ki za končnike, zavorne diske in zavorne ploščice vedno jemljem original, za luči, ogledala in stekla pa ponaredke...

Nekako imaš prav a ločit moraš kaj je zadovoljivo, varno in kaj je nevarno! Sem pred leti gledal prispevek o steklih kako se lomi svetloba ponoči, spoh pa v slabem vremenu. 🧐Pa o tem kako je trdno pri razbitju itd.. Ko tisto vidiš ti ni vseen kako šajbo imaš.... 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 11 urami je jacques33 napisal:

Saj Valeo metlice brisalcev so pred več kot 10 leti talali vsem, ki so pri njih vgradili steklo, tudi originalnega. Tako da nisi glih veliko dosegel. 

Pred 20 leti še ne.... 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Ja res so šalabajzerji, jaz takrat na Alfi več kot pred 20 leti niti pomislil nisem, da sploh obstojajo ponaredki in sem to opazil šele čez kaka dva meseca... 😩

Ko sem jih natulil so mi dali za pomiritev nove brisalce valleo. Sem jo pa tako prodal nekaj dni kasneje brez komplikacij..... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.