Skoči na vsebino
Kolesarjenje in tek
Napisano
Poglej,?e se misli? voziti kot pravi? so vsa ta kolesa dobra,to je500kilom na leto,?e pa kaj ve? pa daj 500evrov. Za toliko dobi? kolo v kaki akciji od lani z opremo deore LX ali celo XT,paziti pa mora? da ni samo menjalik deore ampak tudi ro?ice in pesta,?im ve? pa bo? delal kamot 2 do 3tiso? na leto. Jaz jih imam ?e 10 tiso? brez problema samo verigo in gume sem menjal kar je normalno ta te kilometre. Za tvojo velikost rabi? okvir ?t. 48 ali L Bolj precizno pa mora? izmiriti razkorak itd,malo si poglej po netu glede tega,Nejc tudi veliko ve,je kar maher! Pa dobro kupi....
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ogrevanje & izolacija samostojne hiše
Napisano

?e bo kdo poznal kak?no smotrno re?itev za mojo problematiko;

 

pogosto kurim lito?elezni kamin t.i. Ga?per?ka (itak malo romantike, itd.), no pa mi ogromno toplote "pobegne", kar pomeni, da vemo kako je topel zrak la?ji od mrzlega in be?i navzgor. Tako se mi potem zgodi, da je tik pod stropom bistveno toplejo kot na vi?ini sede?ne garniture, da ne re?em celo tal.

 

Nek mojster mi je predlagal "tropski ventilator", ki prav po?asi me?a zrak tik pod stropom in naj bi bilo z njim precej bolj?e. ?e kak predlog za remix temperature zraka in ?im manj?e izgube oz. ve?jo koristnost tak?nega ogrevanja?  :zvizga:

Lahko je tudi kje drugje in kak?en druh ventilator,?im ve?ji in ?im po?asnej?i,da ne piha preve? in da se ne sli?i. Pa vrata zapri,da ti ne pobegne toplota!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano

Jaz tud ne, sam povem ti kako je

Vrednosti, ki jih meri ura so napisane v drugi koloni

To vem da ura verjetno ne meri direkno,me je samo zanimalo kaj pomeni srednja cfra od onih treh in je veter baje. Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano

Je tako :)

Halo eno vpra?anje imam,mi lahko pove? nekaj, kaj pomenijo tiste tri ?tevilke na desni strani spodaj na zemljevidu.prva mislim da so st.celzija na desni verjetno zra?na vlaga,kaj pa na sredini? Hvala in lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

To?na lokacija je mesto Lovran pri Opatiji in to v centru samega kraja. Dosti dober hotel glede na ceno pa ?e na U?ko lahko sko?i?,pe? al s kolesom. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Sem vedel, da je v ozadju neka mu?ka glede dizel motorjev. V bistvu so euro 6 v ve?ini primerov bolj ?isti kot benzinarji, manj pijejo,imajo bolj?i navor, skratka so popolni.Edino zvok imajo benzinarji bolj?i. :)

Res je samo na 'saje'si pozabo. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Kolikor vem, v prometni kar to?no pi?e dr?ava proizvajalka. Za Nissana mi pi?e Velika Britanija, za Yamaho pa Italija.

Tudi meni pi?e v prometni da je dr?ava proizvajalka Japonska ampak v resnici ni,to je to!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Recimo,da je vseeno od kod je ,saj jih delajo tudi za ZDA kjer jih najvec prodajo in ?e so za njih dobre potem smo brez skrbi. Druga?e pa sem to vedel ko sem kupoval novo Mazdico 3.Zoom zoom

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

Danes skoraj ra?unovodkinjo vrgel skozi okno...

 

V slu?bi so me poslali na nek seminar v Ljubljano. In sem se pet dni vozil vsako popoldne v Ljubljano. S svojim avtom. Nekaj kasneje pa sem iz tega imel izpit pred dr?avno komisijo. 

 

Torej sem se v enem mesecu ?est krat peljal v Ljubljano. In pri pla?i dobil povrnjene potne stro?ke: ?est krat od Nove Gorice do Ljubljane, torej 642 km. In sem ?enski komaj dopovedal, da sem se vsaki? pripeljal tudi nazaj, torej moram dobiti potne stro?ke tudi za relacijo Ljubljana - Nova Gorica... Ni ji ?lo v glavo, kaj bi rad...

 

:vskalo:

Ra?unovodkinja zelo dobra,kakor za koga!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Boss, ?as je, da zaklju?iva to debato, ki nikamor ne pelje... vsak je na svojem bregu. In prav je tako, da so dovoljena razli?na mnenja, saj ?ivimo v demokraciji in ne ve? v enoumju.

Ste?no novo leto. :)

O bog kak?na izjava. Vsak ima svoje mnenje. In to je vredu? Samo pravilna so vredu ne pa vsa,zato pa smo tu kjer smo! Bolano! Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Mogo?e je res vse ve? ateistov po Evropi ni pa toliko agresivno skrajno levo usmerjenih kot pri nas,ki vsakega, ki ne piha v njihov rog primerjajo s skrajnim desni?arjem ali pa celo fa?istom. ?e enkrat vam moram napisati, ker o?itno levim je to treba ponavljati ve?krat, da nisem pobo?en in ne hodim v cerkev.V kontekstu jih nisem zagovarjal ampak samo podal primer, kako so manipulirali z otroci.Pa to so bili samo taki nedol?ni primeri.

In da, res je, takrat v vojni za Slovenijo nismo gledali kdo je kdo, ker smo mislili, da je z levo religvijo konec in bomo normalno za?iveli, kot ostali narodi.. ampak ne.?e vedno rovarijo iz ozadja in me?ajo d.. k.

Ve? jaz pa sploh nebi ?el v vojno ?e bi vedel,da ga boste desni tako srali,pa ?e bi bil levi tudi ne ker bi mi po tvojem pasal negdanji sistem,kar pa ni res.?e enkrat,nevtralnost je danes vrlina,ker misli? s svojo glavo za nekatere pa ne,ker ne morejo manipulirati s teboj.Mislim pa ?e da 10% levih proti 35% desnih pri nas ni tak problem,drugi so pa tako sredina ali pa se selijo sem in tja.Volimo pa tudi nekaj let nove obraze.Zakaj?Zato ker upamo,da bo kdaj bolj?e brez kregarije predvsem desnih.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

?e bi omenjali ?e una dva bi bili kompletna Severna koreja.

?e ne vidi? v ?em je problem bi moral pa? nekoga obiskati.

P. s. tudi jaz se nisem nastavljal za leva mnenja.

Zaradi takih mnenj je vedno manj vernikov(po statisti?nih podatkih)in vedno ve? ateistov. Ve se pa tudi kdo je kriv za to! Takrat ko smo bili v vojni za Slovenijo smo bili vsi enotni cc90% in nas ni nih?e nagovarjal z desne ali leve,bili smo enotni,?ele potem se je za?elo to sranje,predvsem z desne ideologije. Zelo mi je ?al da enim to toliko pomeni, ?ivimo raj?i normalno ?ivljenje pa bo vsem bolje.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Vse to sem tudi jaz,pa se ne hvalim! In kaj je narobe ?e ni boga omenjenega? A je mogo?e kje Stalin ali Tito? Lahko bi pa bil ?e je bil pa tak grozen komunisti?en sistem! Nehajte ga srat pa pejte spat. Za taka mnenja se nisem nastvljal v vojni za na?o Slovenijo! Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Ok otroci ve se kdo je kdo, ?ez 4.leta so nove volitve, pa bomo videli kako bo ?lo komu. Jaz sem za dobro delo vseh, ne pa za zajebancijo enih in drugih, evrop se nam pa smeji!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Juhu prazniki so tu ne se obremenjevati s politiko,zaradi nje je bilo ?e dostkrat hudo v zgodovini,prva,druga,juga in ?e nazaj,tako da bi reko, ne se ukvarjat s politiko pa bo mir na zemlji.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.