Skoči na vsebino
Pohvalite se,...
Napisano
pred 55 minutami je Jaka32 napisal:

Ni za hvalo, ampak za grajo. 

So mi vgradili Fayou steklo, sem takoj opazil ko sem se vsedel v avto. Po pregovarjanju da se Mazda original stekla ne dobi pri nas, ampak samo na Japonskem, da dobim certifikat o vgradnji pri tem Fayou steklu, da Mazda stekla vgrajuje samo Mazda, itd...sem dosegel da se da narociti original tudi pri nas in mi ga bodo cez 3 tedne spet vgradili. Tudi na videz je povsem zgreseno okoli notranjega ogledala, nesimetricne pikice...

Skratka nikoli vec na Carglass (Celje).

Kdo bo pa ponovne stroške

kril.Upam, da si se bolj temeljito dogovoril kot prvič....🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 1 uro je Jaka32 napisal:

Že eno leto odlašam z zamenjavo sprednjega stekla, imam 3 poškodbe v velikosti riževega zrna.

Ta vikend sem pral avto in opazil še eno poškodbo, ki pa se je razpočila cca. 10 cm po steklu. Čisto spodaj pri brisalcih.

Včeraj izpolnim obrazec na Carglass spletni strani, v 5 minutah me kliče ženska za številko šasije in že sem dobil datum - čez 4 dni.

Presenečen nad hitrostjo, sedaj samo upam da bo original Mazdino steklo. Ženska ki me je klicala, je sicer takoj povedala da imam zelenkasto steklo s senzorji in da ga imajo na zalogi.
Verjetno mora imate Mazda logotip na sebi, še kako drugače lahko preverim če bo original?

Znanec je namreč imel kar probleme na svojem 80.000 eur vrednem avtomobilu - se je moral skregati, da so mu odmontirali novo zamenjano "fejk" steklo in ga namestili z originalnim.

Tako ko je že @godlike napisal, zahtevaj original! Meni so pred 20 leti na Alfo dali ponaredek..... 😠

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 3 urami je NevLado napisal:

Hmm, zelo dobra cena (slučajno zasledil, ker sem iskal za kolega) - https://www.shoppster.si/p/3180342

 

Edin spodi piše da je družina izdelkov Ultra dpf, čeprou piše v naslovu ultra in tut slika je - verjetno pride že nova kanglica "original" Ultre - je že kdo naročal iz tukaj?

Aha, tukaj je še ceneje - https://olje-dg.si/trgovina/mazda-dexelia-ultra-5w-30/

 

@Janez007 tukaj ti naročaš ane?

To je to👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 1 uro je FuManchu napisal:

Gremo. 

 

Sproti še podaljšal registracijo za Forda in tehnični. Vse BP, kot se spodobi😁

IMG_20240318_093931.jpg

😂😉

17107568839542249288438926475493.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.