Skoči na vsebino
Jamralnik v2
Napisano
pred 2 urama je Janez007 napisal:

Itak se vedno zaradi potrebne simetrije menja par, kot pri gumah, torej zamenjana sta bila oba sprednja fedra ... saj si imel to v mislih, ali pa si hotel reči, da bo počil še zadnji?

Ja mislil sem spredaj.👍 Vzmeti niso za simetrijo tako pomembne, da jih menjaš kot pa amortizerji, je pa fino menjat sploh, če so stare več let.... 👍😉

Meni je šla pri enem avtu po dveh letih in je mehanik menjal samo tisto zlomljeno z originalom. Devet let ni bilo nobenga problema, dokler sem bil lastnik. 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 12 urami je Janez007 napisal:

Pri Cliotu Storia letnik 2013 pri prevoženih 21.500 km v nedeljo počil sprednji desni feder (vzmet). Kovinski zvoki, pokanje, zato ga včeraj odpeljem na tehničnega, da pogledajo. Skoraj me je kap, ko mi pokažejo, da je odlomljena špica fedra visela 1 cm stran od gume, samo sreča, da se ni vanjo zapičila ....

Pričakuj, da bo v cca letu dni še druga šla, tako je bilo na taščinem 12 let starem  Twingecu in še enem Cliu....:nevem: Pazi! 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 20 minutami je Z M A J napisal:

O kako sem "lep" račun dobil za Bob telefon, ko sem bil okrog novega leta 4 dni v Bih, za tistih par pogovorov, v trajanju nekaj minut. Skratka, cene kot da sem klical z vrha Everesta ali sredine oceana, preko satelitskega telefona, hehe.

Ja Bosna je blizu, cene minut pa kot v Australiji.... 🫣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Nič takega..... Kolega je pa komaj, komaj po 4ih mesecih svojega BMW 5tko disel prodal! Je moral spustit ceno na podn, da so spoh poklical..... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 20 minutami je Alex napisal:

Ekipa, kako ste? 😊 Alex vas pozdravlja s smučanja ( ne rabite gledati na Web kamere Dolomitov) 😊

Danes sem izboljšal hitrost na smučanju. 😊 Je bilo pa na Zoncolanu enih 70% Slovencev. Se vidi, da smo še vedno smučarski narod. Vreme šajba, smučarska karta poceni, 38,50€ gneče nikjer. Je pa res, da. se da smučati do nekje 13. ure. 

IMG_20240202_084733-01.jpegslScreenshot_2024-02-02-18-23-12-03_d9aa206de00b4b7c29deeb8e9ccbd9e7.jpg

Uživaj v vijuganju in hitrosti.... 👍😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 35 minutami je Z M A J napisal:

Sem se zverinsko pre-najedel, če bi bil pes, bi bila nevarnost zasuka želodca. :)

Nisi slikal nisi jedel.... 😁😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.