Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 25 minutami je FuManchu napisal:

Meni je najbl hecno, k govorijo da smo bli zaprti 🤣 mogoče, če nisi šel srat edino.

Jaz sem vse normalno delal kot prej. Vozil se povsod, tankal, nakupoval itd. 

 

Zaprt je bil tist, kateri je hotel sam tako.

 

 

Za eno žemljico iz pekarne si se rabil identificirat, imeti rokavice in masko. Če ne je padlo 400€. Seveda, je nisi smel pojesti zunaj na zraku.

 

Na dejte si lahko hodil sam iz iste občine, ker vmes so bili lepo postavljene Hojs patrulje. Medtem ko so Počivalčki lahko štancal vodo v gostilnah 😀

 

Nakupoval nisi vedno, ker si imel omejene ure, ko so bili v trgovini lahko samo penzionisti in noseče mamice, ali kako že?

 

Hecno. 🤣

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Sej Janša in njegovi ni kriv, on je sam zavohal keš, ko je s svojo nastavljeno "stroko" najprej dal biznis Maybert Farmi, ali karkoli so že bili uni zagoreli nagci iz Mehike.

 

Ne mislit, da bodo ljudje kar pozabili te mutne covid posle.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano
pred 2 minutama je Janez007 napisal:

 

Saj to je bil problem (z disketami). Sem si inštaliral Borland C++ in po kakšni uri inštalacije ni mogel prebrati predzadnje diskete ... 😞

 

 

Ja sej se spomnim, samo ona je imela v roki CD, mislila pa je da je disketa :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
dne 21. 2. 2023 ob 17:55 je Slivka napisal:

Ura angleščine.

 

Učiteljica:

- "Where you buy bread?"

 

Moj sin:

- "Mlinotest."

 

Pravilni odgovor naj bi bil 'bakery'.

 

Če je tko zastavila vprašanje, potem je bolj slaba učiteljica tega jezika 🙃

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Pa te cene niso od sedaj, ko je prvenstvo. Kolega je plačal hotel v Kranjski Gori, med zimskimi počitnicami, 

70€ na osebo (spanje + zajtrk). 

Mi smo dali v Canazei-u, v srcu Dolomitov za spanje + zajtrk + večerja 60€/ osebo. In potem se čudijo, da ni ljudi. Da ne govorimo o hrani v Planici. 

Na višini 2600 m smo plačali hamburger+, pomfrit 8€.,štrudel 5€,4 dcl pive 4 €. 

 

Ja ampak recimo v Ratečah so šli apartmaji s 70€ v času pred prvenstvom na 180€ v času med prvenstvom. Vem, ker ima ena iz naše službe apartma...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
dne 27. 2. 2023 ob 12:25 je Jest napisal:

Twito ga spet serje... in zavaja ... 

Prva slika je iz Planice 2018. .. Nisem vedel, da je takrat bila "diktatura" ... :) Takrat je bil PV kdo? Cerar?

 

Sej se mi je zdel, da iz covidnih cajtov ne more bit taka slika :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 2 urama je Bini napisal:

Poznam razmere že od nekdaj, SŽ so država v državi in ni nobenemu hudo,ker če bi mu bilo bi šli med tovornjakarje....😉 

 

Tako je. Del lobija, ki se ga nobena vlada ne loti. Ista smetana kot DRI.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 2 urama je skritikrt napisal:

Pa z to "levo pogruntavščino" -dvigom minimalca...pol železnice je že na minimalcu....premikač začetnik,progovni delavec,njegov nadzornik itd,itd...vsi na minimalcu al pa 50-80€ čez,odvisno od šihtov...

 

Pozabu si še dodati pomemben podatek: SŽ je že najmanj 20 let desničarsko orientirana.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 17 minutami je skritikrt napisal:

Nič bat😉..."taubi" oz. njegovi "komandirji" bodo vse "zrihtali"...in pobrali še zadnji cvenk tistim k ga sploh še imajo🤨...butlji jih bodo pa še naprej volili😂

 

Z veseljem, sam da Janše več ne vidimo.

Čeprav, če bi bilo po moje bi mu še Twitter ukinu, sam pol bi bil diktatorček tako kot on 🤷‍♂️

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano
pred 1 uro je TiEn napisal:

Sami so priznali, da so zajebali razvoj in ne pričakujejo veliko. Kje dejansko so bo pa znano drug teden.

 

Zanimivo. Se mi zdi, da bodo vsi bolj izenačeni letos.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.